Autor Tema: Predstavljam varalicu Limeni, rucni rad  (Pročitano 5869 puta)

Van mreže VirusVaralice

• Početnik
Odg: Predstavljam varalicu Limeni, rucni rad
« Odgovor #15 poslato: Maj 25, 2015, 05:24:18 posle podne »
Evo jos malo Limenih  :Yahoo!:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #16 poslato: Maj 25, 2015, 05:40:34 posle podne »
Lepo bi bilo da znamo cenu jer sam siguran da ima zainteresovanih. Uostalom i ja bih pazario par komada za bucova prvenstveno na par lokacija
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže ChILd_ReBoRn

• Klub RiboLovci
« Odgovor #17 poslato: Maj 25, 2015, 08:15:13 posle podne »
samo da pitam.. po semu je drugaciji od recimo brzotrza...ili x drugih cikada? Ne omalovazam.. nimalo.. samo pitam

Van mreže YUGO BOSS

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #18 poslato: Maj 25, 2015, 08:24:10 posle podne »
Koliko ja vidim razlicit je po vibraciji,koju mozes da biras u zavisnosti od kacenja
Iskreno ne volim cikade ali mi se dopada jednostavnost i upravo to sto nije obojen
Vidi se da je ulozeno i malo razmisljanja u varku nije samo copy/paste  :Mladjan 2:

Van mreže VirusVaralice

• Početnik
« Odgovor #19 poslato: Maj 26, 2015, 12:27:06 pre podne »
Lepo bi bilo da znamo cenu jer sam siguran da ima zainteresovanih. Uostalom i ja bih pazario par komada za bucova prvenstveno na par lokacija
Chaki, hvala ti sto se interesujes. Ovdje sam  prodavao za 3 KM po komadu sto izadje 1,5 eura, ne znam u dinarima koliko je. Spreman sam da poklonim clanovima foruma 20-30 komada pa probajte. Jedino sto trebate da uradite jeste da nadjete nacin da vam posaljem, mozda najbolje po nekom ko prolazi kroz Doboj ili Tuzlu, ja stvarno ne znam nikog ko bi mogao da pomogne da vam to dostavim. Pozdrav.

samo da pitam.. po semu je drugaciji od recimo brzotrza...ili x drugih cikada? Ne omalovazam.. nimalo.. samo pitam
ChILd_ReBoRn, hvala na pitanju  :). Limenog sam opisao u prvom postu i mozda se tu moze naci neka razlika, ali ako ne, onda jedino preostaje da ga isprobas. Ubijedjen sam da ce biti razlike. Kao sto rekoh, saljem na poklon i bilo bi mi drago ako bi i ti probao Limenog. Lijep pozdrav.
Koliko ja vidim razlicit je po vibraciji,koju mozes da biras u zavisnosti od kacenja
Iskreno ne volim cikade ali mi se dopada jednostavnost i upravo to sto nije obojen
Vidi se da je ulozeno i malo razmisljanja u varku nije samo copy/paste  :Mladjan 2:
YUGO BOSS, hvala za komentar, bistro  :emoha15:

Van mreže ChILd_ReBoRn

• Klub RiboLovci
« Odgovor #20 poslato: Maj 26, 2015, 07:50:15 pre podne »
probao bi ga vrlo rado... al ako ti je srbija daleko.. ja sam jos dalje :). Mozda jednom dodje do mene.

Van mreže VirusVaralice

• Početnik
« Odgovor #21 poslato: Maj 26, 2015, 03:53:01 posle podne »
Mozda i dodje, svijet je mali  :D

Van mreže brane

• Klub RiboLovci
« Odgovor #22 poslato: Jun 04, 2015, 07:30:39 posle podne »
Danas mi stigle neke Tackle house varalice pa izađem na vodu da probam i ponesem Limenog da vidim kako radi. Stavim na drugu rupu radi fino, ali za klena bi bila bolja malo krupnija vibracija. Stavim na treću, e to je to. Brže proradi nego na drugoj rupi, prava mjera. Stavim na četvrtu, e reko ovo je već malo prejaka vibracija, kad ono sastavi klenčić  :sumadinac: Dosta za danas što se tiče limenog.

Vobler je zakon

Van mreže VirusVaralice

• Početnik
« Odgovor #23 poslato: Jun 06, 2015, 12:45:08 posle podne »
Nije lose za probu, heheh,  :yeah:
Hvala, brane, bistro.

Van mreže VirusVaralice

• Početnik
« Odgovor #24 poslato: Jun 08, 2015, 12:13:42 pre podne »
Juce pao som na Limenog pri lovu klena. Evo klipovi ulova i naravno pustanja ispod. Bistro  :Yahoo!:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DOruEP-KQzM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=DOruEP-KQzM</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=m3HTF_v-AzQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=m3HTF_v-AzQ</a>

Van mreže Voblerash

• Početnik
« Odgovor #25 poslato: Februar 18, 2018, 02:50:25 posle podne »
Moj ručni rad. Cirka 1997-99. Video negde u ZOV-u pa rešio da napravim. Ove velike sam sklepao 3, sve različite, solidan rad, ništa nisu ulovile. Samo mi je ova ostala. Ove manje sam napravio dve. Odličan rad, jednom ulovio jednog klena i tol'ko.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #26 poslato: Februar 18, 2018, 03:11:35 posle podne »
Samo polako doradi je mozda malo fali da bude lovna varalica
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Voblerash

• Početnik
« Odgovor #27 poslato: Februar 18, 2018, 03:16:05 posle podne »
Ma jok. Postavio sam samo zbog sličnosti s' Limeni varalicom. Ne planiram da ih pravim. Sad 's vremena na vreme izdeljem neki vobler i to je. A i njih ne znam da ofarbam i zaštitim pa mi traju sezonu dve dok ne popiju malo vode i boje se razliju ispod laka.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

Van mreže za.iggy

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #28 poslato: April 19, 2018, 05:57:14 posle podne »
Interesantna varkica za manje rečice  :Milance 11: