Autor Tema: Molim pomoc  (Pročitano 369 puta)

Van mreže Ribolovac232

• Početnik
Molim pomoc
« poslato: April 09, 2018, 07:52:02 posle podne »
E ovako, prvo da vas pozdravim jer sam nov ovde. U ribolovu pa i nisam nov, pecao sam kao mali. Medjutim kada sam otisao u drugi grad nisam imao prilike da se vratim pecanju. I sada u mojim tridesetim eto, proradila zelja za onim sto sam voleo kao dete.
Varalicarenje, da to hocu.
Dobro sam upoznat gde sta kako i sve ostalo.
Jedino eto zeleo bih vas iz iskustva da pitam za stap i masinicu. Dakle, relano imam fond da ulozim u opremu do 20.000 din. ALi tu racunam i udice, voblere, najlone, meredov, cuvarku i ostalo. Dakle tipujem neki stap pocetnicki do 7.000 i masinicu za isto toliko para. Dakle za komplet stap i masinicu MAKSIMUM 14.000 din. Gde kupiti novo, da li u formax-u, magnumu ili negde drugde. Savete dajte. Dakle pocetnik, ribarenje bi bilo na kanalu dtd, a mozda i na nekim obliznjim jezerima za pocetak. Do 14.000 komplet stap, masinica, saveti i sve ostalo. Ja nisam covek koji se pravi pametan, od iskusnijih zelim da cujem i naucim nesto. Ovo gledam kao rekreaciju,a vremenom mozda bude i ozbiljnije malo uci u svet varalicarenja.

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: Molim pomoc
« Odgovor #1 poslato: April 09, 2018, 09:24:15 posle podne »
Neki SG stap do 45 gr na 2.7m neki red arc 9300 konac do lb15 najbolje PowerPro neki najlon za predvez  pa kesica Nesa kopci koje su dostupne petkom i naravno varalice po izboru. Pogledaj oglase ovde svasta se moze naci za pristojne novce. Pogledaj sta ima u ponudi pa se cujemo opet ako imas jos pitanja. U stvari pitaj sta te je volja uvek ce neko odgovoriti

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Ribolovac232

• Početnik
« Odgovor #2 poslato: April 11, 2018, 07:30:29 posle podne »
Kakvi su spro stapovi?
Imam neki pick na spro golden ridge 2.70m 15-45
A i jedan daiwa crossfire spin 2.70m 10-40

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #3 poslato: April 11, 2018, 07:43:04 posle podne »
Nije lose za pocetak . Mozda malo tezi nego sto mi razmazeni trazimo ali to je tako. Nekad ribolovcima nije smetalo nista a sad sve po malo.
U scakom slucaju imas li neki konkretan model spro stapa ili generalno

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Ribolovac232

• Početnik
« Odgovor #4 poslato: April 11, 2018, 08:21:35 posle podne »
Kada nesto volis da radis, nema tu te komarci, te tezina stapa, te vetar, te Stoja sa nekog radija...nema izgovora. Dobro kazes, razmazeno to.
Ja sam ona stara skola i ako sam mlad u tridesetim.

Nemam neki tip da gledam kakvog je izgleda ili koje je marke. Bitno je da sluzi svrsi.

Van mreže Ackara

• Početnik
« Odgovor #5 poslato: April 12, 2018, 12:16:35 posle podne »
Ako resis da uzmes SPRO stap mozes ga upariti sa jednom od ove dve masinice I neces pogresiti.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Van mreže Ribolovac232

• Početnik
« Odgovor #6 poslato: April 12, 2018, 02:49:35 posle podne »
Pise na sajtu da je idealna za bolonjez i mec stap.
Meni treba da je uparim sa onim spro stapom.
Da bice spro stap ali imam jos jedan pik, pa moze mala recenzija, pomoc, savet
https://www.topfish.rs/oprema-za-ribolov/stapovi/varalicarski-stapovi/stap-protocol-27m-10-40gr

Van mreže Ackara

• Početnik
« Odgovor #7 poslato: April 12, 2018, 04:50:35 posle podne »
Ok je SPRO kao marka, one dve masinice su ti varalicarske, sa konusnom plitkom spulnom.
Micro cast ima titanijumski premaz I radjena je za upredene strune.
Sto se stapa tice, pogledaj ovaj
http://www.sportskiribolov.co.rs/spro-protocol-rs

Van mreže Ribolovac232

• Početnik
« Odgovor #8 poslato: April 12, 2018, 05:18:59 posle podne »
To je isti stap bracika.
Al jeftiniji, hvala brat :))

Van mreže Ackara

• Početnik
« Odgovor #9 poslato: April 12, 2018, 08:01:37 posle podne »
Znam. Zato sam ti I poslao. Svaki dinar je bitan
Inace na tom sajtu dobijas nagradne bodove u vrednosti od 5% od svake kupovine koje mozes iskoristiti za narednu kupovinu I tako u krug, vredi ako uzimas sve ispocetka.
Samo se moras registrovati na sajt I tako narucivati I to je to. Riboshop je takodje proveren. Ako treba bilo kakva pomoc tu sam.