Autor Tema: Ukradene mi tri pente  (Pročitano 1478 puta)

Van mreže zlatar

• Lovac
  • Klub RiboLovci
Ukradene mi tri pente
« poslato: Mart 15, 2016, 12:41:24 pre podne »
Uradene su mi tri pente,dvogled,štapovi, varalice,TV i još neke sitnice što je moglo da se ponese  iz kuće na Savi 109km dve 4ke Tomos iz odeljenja sa metalnim vratima i štokom,obili i to. Ako mogu da mi se jave da im dam rezervoare ne znam što ih nisu odneli

Ćale prenese treću novu pentu 4,8 tomos kući u centru da ne bi ukrali,nisu je videli jel bilo nekih džakova nabacano. Posle mesec dana obiju mi garažu kući i odnesu pentu, aparat za varenje ima 50kg min,brusilice,bušilice i sav alat,policija standardno kaže jbg ima narkomana.

Sad imam čamac i jedno veslo,za pametnog i komarac muzika :emoha009:

Van mreže Milanče

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
Odg: Ukradene mi tri pente
« Odgovor #1 poslato: Mart 15, 2016, 05:15:05 pre podne »
Zahvaljujuci policiji nakotilo se narkomana koliko volis a nista im ne smijes  :o:
Mobilni +31 651460727

Van mreže bulmil

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #2 poslato: Mart 15, 2016, 08:21:30 pre podne »
Overio bi ga ja samo da ga sretnem,bez obzira..

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Mi smo Firma svuda prisutna...

Van mreže serbian_hunter

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Mart 15, 2016, 01:11:18 posle podne »
Uradene su mi tri pente,dvogled,štapovi, varalice,TV i još neke sitnice što je moglo da se ponese  iz kuće na Savi 109km dve 4ke Tomos iz odeljenja sa metalnim vratima i štokom,obili i to. Ako mogu da mi se jave da im dam rezervoare ne znam što ih nisu odneli

Ćale prenese treću novu pentu 4,8 tomos kući u centru da ne bi ukrali,nisu je videli jel bilo nekih džakova nabacano. Posle mesec dana obiju mi garažu kući i odnesu pentu, aparat za varenje ima 50kg min,brusilice,bušilice i sav alat,policija standardno kaže jbg ima narkomana.

Sad imam čamac i jedno veslo,za pametnog i komarac muzika :emoha009:

A ako ti ih ja pronadjem....  :sumadinac:  :sarc:
Rodjen da lovi, osudjen da radi!
Odelo ne čini čoveka kao ni lovca oružje!

Van mreže vuk sa motajice

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Mart 15, 2016, 01:16:16 posle podne »
Zlatar pa tebi sve opeljesili majku im lopovsku  :besan: drug stavi kameru da uslika te mangupe pa onda lagano u akciju  :metla:
ko žalio olova,govno mu od lova

Van mreže Stefan Kv

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #5 poslato: Mart 15, 2016, 02:23:09 posle podne »
Pa sto je najgore sad ne smes lopova da pipnes inace ides u buvaru. Kad dodje da ti krade smes samo da ga gledas i nista vise. E moja zemljo. Zbog tog zakona i ima sve vise i vise lopova. Ne smem ispred kuce da se izujem, inace patike,papuce,cizme dobise noge.

Van mreže DakiNS

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #6 poslato: Mart 15, 2016, 09:02:55 posle podne »
Dok sam živeo u stanu ostao sam bez 3 bicikla i jedne zoljice, a poslednje pre par meseci odneše iz tavanske prostorije pentu koja je imala dvadesetak radnih sati . Mojom krivicom jer sam je ostavio sinu , a čuvao je kao rezervu ukoliko se Yamahi nešto nepredviđeno desi. Od kako sam u kući evo osma godina ,  ni šibica nije zafalila ( možda zbog moje tri kere) .
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM

Van mreže Stefan Kv

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #7 poslato: Mart 15, 2016, 09:24:31 posle podne »
Pecamo ja i drugar prosle godine jedan pored drugog. I moj drugar prislonio rezerni stap uz drvo na par metara od nas. I na kraju pecanja se pakujemo i on da uzme stap, stapa nigde nema. U pitanju je bio shimano diflesh te3. Neko proso  tuda i odneo ga. Uzas!