Autor Tema: Jackall Knockin' Jaw  (Pročitano 1019 puta)

Van mreže djordje81

• Klub RiboLovci
Jackall Knockin' Jaw
« poslato: Februar 01, 2017, 01:12:52 posle podne »
Otvorio bih temu o ovoj metalnoj glavinjari.
Prilicno je skuplja od ostalih...i ne znam sta je toliko posebo u joj...ali se kolege hvale lovnošću iste.
Postoji u tri velicine i pregrst boja...

Izvorno je namenja bass-u ali u "nasem" svetu ribolova bi bila interesanta i u lovu bucova.
Ima li neko iskustva sa navedenom varkom, možda?

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: Jackall Knockin' Jaw
« Odgovor #1 poslato: Februar 01, 2017, 01:29:28 posle podne »
deluje interesantno i ne vidim razloga zasto ga recimo bucov  ili bilo koja riba kojoj to zatrese ispred glave ne bi napala
 koja mu je cena Djordje?
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Na mreži zoazokk

• Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Februar 01, 2017, 02:09:23 posle podne »
Pise dole na slici 960 i 910 yena

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #3 poslato: Februar 01, 2017, 02:25:12 posle podne »
sad sam video Hvala Zoka    :dash1:
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2017, 12:23:43 pre podne »
sigurno nista sto reef runner cicada nece da odradi.

Davati tolike pare za komad metala je sulodo. Kad vec ima jako slicna stvari koja odlicno lovi i dosta je jeftinija.

Reef runner cicada i heddon sonar su na trzistu godinama i dokazano lovne varalice. Sto bi neko placao za ovu 3 puta vise pojma nemam. Meni da treba nesta slicno, sigurno se na ovog jackall-a ne bih zaletio.

Van mreže djordje81

• Klub RiboLovci
« Odgovor #5 poslato: Februar 03, 2017, 12:26:34 pre podne »
...imam i sam druze, sve to što si naveo...i sve stoji  :deda:
al i ova navedena ima svoje mesto pod Suncem zbog necega...verovatno  :sumadinac:

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #6 poslato: Februar 03, 2017, 12:37:12 pre podne »
paa.. sto ti ka'es. verovatno zbog sminke :D

Citam da im je jedina prednost ova veca glava, kao teze se zaglavi izmedju kamenja i bolje se odbija od stabla / panjeve pod vodom. Mislim, na takvim terenima zadnje sto ce da mi padne na pamet da bacim je komad metala. Pogotovo ko basa ganja. Metal im je na nekom 150. mjestu...

Van mreže djordje81

• Klub RiboLovci
« Odgovor #7 poslato: Februar 03, 2017, 10:02:31 pre podne »
yes, za bassa, za sta joj je izvorna namena...pogotovo na ovim nasim terenima...gde je drezga na nekoliko cm ispod povrsine, ova varka gubi svaki svoj smisao.
Ali za bucka...ko voli da se sa njim da se zabavlja...e tu je vec druga prica  cool:

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #8 poslato: Februar 04, 2017, 03:14:29 pre podne »
Vidi, meni ni iz dzepa ni u dzep :) Varka odlicno izgleda, sigurno ce da lovi, nema tu sumnje. Sad, koliko bolje od ovih jeftinijih je pitanje. A ja sumnjam da je mnogo bolje i da ce biti velike razlike.

Ovo bi bio moj izbor

A pogledaj ovu

http://www.cabelas.com/product/johnson-reg-thinfisher-trade-/1389616.uts?destination=%2Fcatalog%2Fproduct.jsp%3FproductId%3D739634&categoryIds=104793480|104732280|104220180|

pa klikni dole ispod na 'Related Items" za slicne varalice i samo uporedi cjene. Protiv varke nemam nista. Ko hoce da kupi on ce i da kupi, razumijem i to.

Necu smarat vise  :D