Autor Tema: Katastrofa na Zapadnoj Moravi  (Pročitano 1364 puta)

Van mreže bojo

• Klub RiboLovci
Katastrofa na Zapadnoj Moravi
« poslato: Decembar 12, 2012, 02:37:41 posle podne »
Juce se na Zapadnoj Moravi kod Cacka desila velika katastrofa.Naime naglo je podignuta ustava na brani u Parmencu.
Inace brana u Parmencu,3-4 km uzvodno od Cacka sluzi kao vodozahvat za sistem za navodnjavanje doline Z.Morave od Parmenca u Cacku do granice sa opstinom Kraljevo kao i za napajanje vodovodnih postrojenja za pijacu vodu u samom Parmencu koji sluze kao dopuna sistemu Rzav u letnjim mesecima.
Naglim podizanjem zatvaraca ogromna kolicina ribe (jos uvek se rade procene ali u pitanju je nekoliko tona)od cega 95% sarana je ostala pod ledom u baricama i na suvom.Celo popodne,noc i jutro ribocuvari OOSR Morava + uz pomoc nekoliko ribolovaca su prebacivali ribu iz barica i otoka u Moravu...
Jednom recju KATASTROFA!!! Nadam se da ce neko odgovarati za ovo!!!

Van mreže bojo

• Klub RiboLovci
Odg: Katastrofa na Zapadnoj Moravi
« Odgovor #1 poslato: Decembar 12, 2012, 02:59:07 posle podne »

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Decembar 14, 2012, 02:30:07 posle podne »
poj`o vuk magaraca..kao i do sada. na bilo kojoj vodi...

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #3 poslato: Decembar 17, 2012, 10:48:58 pre podne »
gledao reportazu na TVu i gledao i sta kaze direktor odgovoran  za situaciju i imao sam utisak da mu je sve jedno.  Posto je ravnodusan ja bi mu poslao prijavu za nadoknadu troskova  pa kad mu je sve jedno i kad je rekao da je steta manja od uginuca ribe nego da se stvorio ledeni cep onda neka plati manju stetu i on se pokrio.

Strasno dok se posao radi a odgovornost za uradjeno ne postoji
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Decembar 17, 2012, 01:36:26 posle podne »
chakji desice se.... pa to nije nama strateski cilj nego proizvodnja pijace vode ..ili struje...to je kolateralna steta ..da je u ceskoj nemackoj i slicno ne bi znao odakle mu stizu prijave..kod nas na balakanu radi ko sta hoce...