Autor Tema: SRU "Bistro" Zvornik  (Pročitano 1311 puta)

Van mreže Marko Mimic

• Početnik
SRU "Bistro" Zvornik
« poslato: Jul 25, 2016, 01:38:35 pre podne »
   Ribocuvarska sluzba SRU "Bistro" Zvornik u vecerasnjoj akciji sprecila pokusaj krivolova na Zvornickom jezeru. Tom prilikom oduzeta mreza, camac, motor i ostala oprema a protiv krivolovaca podnete prekrsajne prijave.

Motor jamaha od 25KS i nov aluminijumski camac od rebrastog lima dignuti sa jezera i odneseni na depo do okoncanja postupka. Lica su vukla mrezu plutaricu u reonu Divica.

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: SRU "Bistro" Zvornik
« Odgovor #1 poslato: Jul 26, 2016, 11:44:05 pre podne »
lep camac pripremljen za prljave rabote. bar da ih odrape kako treba da im na pamet ne padne ni na kupanje da odu na Drinu
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže drinski

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Jul 26, 2016, 11:49:48 pre podne »
Ma ovo i nije toliki problem najveci problem su struja i u zadnje vreme plin kako su mi objasnili! Sa struje su presli na plin jer je bezbedniji za upotrebu . Protiv toga se treba boriti. Mada i ovo je dobar nacin i pokazatelj da se radi na zastiti voda!

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Jul 26, 2016, 12:05:55 posle podne »
Ovaj ce da plati za sve njih mozda. Kod tebe na uscu je problem veliki sa onim ribarom sto snabdeva ribarnice. Njemu niko nista ne moze izgleda mnogo jak neki covek. Mora da je drug clan ili simpatizer koji pomaze nekoga finasijski

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže drinski

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Jul 26, 2016, 01:25:59 posle podne »
Chaki ti izgleda bolje poznajes stanje od mene? Mozda on bolje lovi od ostalih...ha,ha

Van mreže tommylee

• Klub RiboLovci
« Odgovor #5 poslato: Jul 26, 2016, 03:01:54 posle podne »
I ovo je partijski drug već se založio da mu se progleda kroz prste i da mu se oduzeto vrati  :besan:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #6 poslato: Jul 26, 2016, 04:56:46 posle podne »
Jaooooooj koliko partijskih drugova i svaki se poziva na one iznad i svi se izvukose

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Van mreže Cp6uja

• Klub RiboLovci
« Odgovor #7 poslato: Jul 26, 2016, 05:58:41 posle podne »
Camac mu je prva liga, jel na prodaju sad ?  cool: cool: cool:

Van mreže tommylee

• Klub RiboLovci
« Odgovor #8 poslato: Jul 29, 2016, 03:24:43 posle podne »
U zakonu Srbije mora odmah da se vrati vlasniku.Po zakonu BIH (RS),oduzeto se predaje sudu i ono dalje raspolaze sa tim!
Znači Ribolovačka udruženja nemaju pravo oduzeto da prodaju,prisvoje,izvrše licitaciju i slično.
Po novom zakonu ovo je prekršaj a ne krivično djelo.Krivično djelo više ne postoji,tako da je napada na službeno lice u ovom slučaju ribočuvar samo prekršaj  :ireful:

Van mreže drinski

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #9 poslato: Jul 31, 2016, 03:58:10 posle podne »
Vec se pitam da li da idem kod  neuropsihijatra. Ovde je neko lud. A ocigledno da sam ja i svi mi koji pecamo. 10x izlazim na vodu lokacija usce Drine ut Savu. I danas zaticem opustenu situaciju. Drma se sa strujom bez grca na licu. I jos ista ekipa kampuje pa tako da mogu svaki dan da biju. Pa sta ja pecam?  Ono sto pretekne od njih?  Kao da nikog ne zanima ova jebena riba. Pa cuva li ko ovo majku mu boziju?  Zaato placam dozvolu? Zasto lupam auto? Zasto gorim na suncu? Ma stvarno vise nema smisla. Do sad se krilo sad se krade javno medju 200 kupaca. Gde su ti cuvari kad se krade ovako bahato. Gde policija gde bilo ko?

Ovo je objavio Vlada Tadic(Tadic glavinjare) na fejsu! Na terenu gde i ja pecam!

Van mreže HuntR

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #10 poslato: Jul 31, 2016, 10:24:23 posle podne »
Zivot je previse kratak da bi se nalazio smisao kupovanja dozvole za pecanje.

Ili iskorenjavao sljam iz drustva.

Odlazak u lov ili ribolov je prilika da covek oseti cistotu prirode,da pobegne od prljavstine drustva.

Radim kao komecijalista sa trgovinama,sta se tamo desava sa ljudima!

A svi se pravimo kad odemo u radnju da nista ne primecujemo.

Nemam nista protiv objave doticnog ,al nek provede jedno prepodne u urgentnom i vidi koliko se jadnika svaki dan na poslu

obogalji,shvatice beznacajnost toga sto je napisao.

Il nek prijavljuje bagru I tuce se sa  vetrom(pobediti nece al ce se kad tad okrenuti ), ili nek peca negde drugde.
Trajko is online!!!

Van mreže Marko Mimic

• Početnik
« Odgovor #11 poslato: Avgust 05, 2016, 12:48:48 posle podne »
Akcijom od strane ribocuvarskih sluzbi Ekoribarstva,Bistro Zvornik i pripadnika PS Mali Zvornik sprecen je pokusaj krivolova na delu reke Drine kod mesta Radalj od strane lica S.M. iz Banje Koviljace.Protiv istog bice podneta prijava,predmeti oduzeti... Idemo dalje

:metla: