Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Strune / Najloni / Odg: Duel Super X-wire x8
« Poslednja poruka Palilulac poslato April 24, 2018, 10:34:36 posle podne »
Da li je ovaj super x-wire od 30 lb adekvatna zamena za pp od 15lb? Pitam one koji su ga probali na vodi, dok ne probam i sam.
2
Strune / Najloni / Odg: Duel Super X-wire x8
« Poslednja poruka Germina poslato April 24, 2018, 08:51:15 posle podne »
Poznajem Danila Stanara i ne sumnjam u njegovu procenu a ni tvoju....samo sam izneo moje lično iskustvo sa strunom jer su mi zapali loši kalemovi a desavalo se to i meni i mojim ortacima ranije sa pojedinim USA i JPN strunama tako da ne generalizujem stvari u vezi Duela jer znam da se mnogima pokazao odlično posebno kolegama u tvom kraju i nešto nizvodnije....jednostavno sam bio loše sreće pri kupovini.
Interesantno je da me jedan kolega pre kupovine upozorio da ću se iznenaditi koliko malo nose strune jer je i on imao slično iskustvo tako da nisam jedini .....
3
RiboLovačko kafanče / Odg: Kupovina preko interneta :(
« Poslednja poruka kingluj poslato April 24, 2018, 06:04:39 posle podne »
Evo jednog super sajta za praćenje vaše pošiljke,ja se u našu postu i ne uzdam nešto jer im često usluga praćenja ne radi,
Upload-ujes ovu aplikaciju na tel imaš bas tačno praćenje svih pošiljki u svakom momentu počev od zemlje slanja do odredišta sto kod našeg PTT nije tako,prate samo kada udje u Srbiju i to ukucavas jednu po jednu,

Sent from my iPhone using Tapatalk
4
Strune / Najloni / Duel Super X-wire x8
« Poslednja poruka kingluj poslato April 24, 2018, 05:44:20 posle podne »
Šta je tebi zapalo ja ne znam,
Konac je vrh sto sam ja na pecanju video kao i Danilo Stanar iz Kraljeva bacajuci glavinjare poslednjih nekoliko dana,a i na moru se extra pokazao,
Sigurno ljudi po celom svetu ne kupuju i hvale jer im se lose pokazao,
Ja sam ga posle pecanja narucivao u još dva navrata,
Pogledajte šta koriste i kolike strelke hvataju na pe 0.8,1 ili 1.2
Strelka je bolji borac od svake slatkovodne ribe a X-Wire bez problema izdržava po nekoliko kila teške na 0.15mm debljini npr

Sent from my iPhone using Tapatalk
5
Sitan pribor / Odg: Splitring
« Poslednja poruka za.iggy poslato April 24, 2018, 02:19:18 posle podne »
Ja sam nakon više komada raznih kod nas, rešio da sebe častim sa jednim "uvoznim" i nisam se pokajao. Za sada sam više nego zadovoljan, rade odlično sav posao za koja su i namenjena  :happy:
https://www.aliexpress.com/item/New-Aluminum-Alloy-Fishing-Pliers-Split-Ring-Cutters-Fishing-Holder-Tackle-with-Sheath-Retractable-Tether-Combo/32711352771.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.WY1Y5E
6
RiboLovačko kafanče / Prvomajski uranak
« Poslednja poruka za.iggy poslato April 24, 2018, 02:02:20 posle podne »
Prvi maj je za neki dan, pa bi bilo korisno da se pripremimo kako i dolikuje. Tema za sve pripreme, provod i slike sa uranka i iz prirode (naravno, pečenja roštilji i sav prateći materijal su više nego dobro došli)  :poselo:
7
RiboLovačko kafanče / Odg: Ne kupovati!
« Poslednja poruka za.iggy poslato April 24, 2018, 01:58:28 posle podne »
Prosle godine mi iskljucili telefon,.internet,..bla bla, zbog neplacenog racuna. A racun placen, samo zbog praznika nije na vrijeme evidentirana uplata. Nekoliko dana sam bio bez telefona njihovom greskom. Na kraju nista, poj'o vuk magare.

Slična stvar se desila i meni, u petak stigne račun za telefon (fizički na kućnu adresu), a već u nedelju telefon isključen zbog neplaćenog računa. Nakon reklamacije, zalbe, molbe... koja traje dva dana i objašnjenje da se računi koji se plaćju preko Poštanske štedionice knjize tek nakon 24h??? konačno u utorak dobijem telefon nazad zbog nečije greške. U oba slučaja je zakazala pošta, i za donošenje računa i za plaćanje, bravo za našu poštu  :e15:
8
RiboLovačko kafanče / Odg: Kupovina preko interneta :(
« Poslednja poruka za.iggy poslato April 24, 2018, 01:46:41 posle podne »
Nadam se nikad, jer ko zna kakvu bi nakaradnu varijantu naši "izmislili" samo da uzmu što više para za ništa
9
Štapovi i mašinice / PREMEŠTENA: Daiwa Bradia 2500R
« Poslednja poruka Chaki poslato April 23, 2018, 10:22:42 posle podne »
This topic has been moved to [BOARD].

[TOPIC LINK]
10
Arhiva ribolovačkih oglasa / Odg: Daiwa Bradia 2500R
« Poslednja poruka Dule poslato April 23, 2018, 08:59:24 posle podne »
Ode Bradia u kompletu...  :Milance 20:
Stranice: [1] 2 3 ... 10