Autor Tema: Štapovi i mašinice koje koristimo u feeder ribolovu  (Pročitano 12852 puta)

Van mreže Stefan Kv

• RiboLovci
  • **
Odg: Štapovi i mašinice koje koristimo u feeder ribolovu
« Odgovor #30 poslato: Mart 14, 2016, 08:00:51 posle podne »
Preporucite mi neki feeder stap ali ne preterano skup u duzini od 3.6 m t.b. 90 gr. (do 6-7 soma najvise)

Van mreže BLIK

• Klub RiboLovci
« Odgovor #31 poslato: Jul 09, 2016, 12:53:57 posle podne »
Ako neko ima ili zna da negde u ponudi ima Antares feeder stap, neka javi...
Zanimljivi mi pa ako je cena normalna, mozda se i ponovim.

Van mreže Djugy95

• Početnik
« Odgovor #32 poslato: Novembar 25, 2016, 06:18:34 posle podne »
Pozdrav ljudi  :Mladjan 2: Zanima me da'l je dobar štap za Dunav    SPRO Pellet Feeder H 140g(Dome Gabor) sa mašinicom Spro Aeronium Special Feeder 555...
Ili mi vi iskusniji dajte neku preporuku, da se poklopi cenovni rang mašinice i štapa do 20000din...Hvala Puno :pivo:

Van mreže Srce

• Klub RiboLovci
« Odgovor #33 poslato: Novembar 26, 2016, 12:38:23 posle podne »
za masinicu ne znam ,stap je dobar za Dunav ,teske hranilice i krupne ribe ...

Van mreže VladaP

• Lovac
  • Pripravnik
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 03, 2017, 09:43:42 posle podne »
Posle dugog razmisljanja i potrage za malo boljim feeder stapom pre desetak dana kupim Daiwa Windcast feeder, odusevljen stapom kako izgleda jedva sam docekao da izadjem na vodu i vidim kako se stap ponasa. Sve je bilo OK sa stapom, a ja jos vise odusevljen jer nisam pogresio u odabiru stapa za recno pecanje. Na sledecem pecanju me uhvati kisa i ja nakon toga odlucim da skinem masinicu, obrisem, nauljim, naravno i stap operem od prljavih fleka koje su ostale posle kise i tu primetim nesto sto nisam video u prodavnici i pored dobrog zagledanja, stap na drugom i trecem delu (onom u koji se ubada vrh) po celoj duzini ima liniju na blanku ispod laka, a sam lak na drugom delu mi se cini da je nekako mestimicno ispuckao. Dali je normalno da se na blanku vidi takva linija koja mozda ostaje posle rolanja, ili sam ja bio te srece da se i pored toliko gledanja uhvatim za felerican stap  :dash2: