Autor Tema: To sam ja - RiboLovci, predstavite se  (Pročitano 35957 puta)

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: To sam ja - RiboLovci, predstavite se
« Odgovor #1020 poslato: Maj 11, 2016, 08:43:16 pre podne »
dobro dosao Vlado i udri po tastaturi
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže VladaP

• Lovac
  • Pripravnik
« Odgovor #1021 poslato: Maj 11, 2016, 11:26:33 pre podne »
Bolje vas našao...biće i pisanja, nadam se i slika ako se nešto upeca, najpre malo da prelistam forum

Van mreže shooter82

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1022 poslato: Maj 11, 2016, 11:28:18 pre podne »
 :drinks 1:

Van mreže Milanče

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #1023 poslato: Maj 11, 2016, 06:38:28 posle podne »
Vlado dobro nam dosao pisi nam malo vise o sebi i svom hobiju,kako gde i na koji nacin  :emoha21:
Mobilni +31 651460727

Van mreže VladaP

• Lovac
  • Pripravnik
« Odgovor #1024 poslato: Maj 12, 2016, 02:07:43 posle podne »
Sećam se prvog štapa i davne '80 prošlog veka, dobijenog na poklon od sada pok.tetke, stara crna Germina 1.80m od fiberglasa, koji je godinama čekao na mašinicu, a do tad umesto nje bila plastična motalica sa koje sam ručno odmotavao i namotavao najlon i koristio za pecanje klena, karaša, belice... bio je univerzalni štap koji je služio svemu drugom osim onom za šta je namenjen. U istoj torbi su pre podne bile knjige, po podne kutije sa priborom i mamcima.
Toplica, koja je na desetak minuta vožnje biciklom od moje kuće, bila je u to vreme čista, nezagadjena, prepuna kupača i lepih klenova, sa drvoredima topola koje su pored hladovine davale uvek svež i atraktivan mamac za klena-bile prepune svitaca.
Radovao sam se svakom izlasku na vodu i svakom stečenom novom iskustvu, svakom poklonjenom plovku ili udici od starijih ribolovaca.
Sledeći štap sam kupio odvajajući od džeparca za djačku užinu....a kasnije kad je došla platica bilo je sve mnogo lakše. Širio se krug prijatelja, sticana nova poznanstva, pa zajednički odlasci na jezera, kampovanja, fider, dubinka...gomilao se pribor, ali su se gomilale i druge obaveze, pa na kraju nedostatak vremena za sve.
Onda je lov stupio na scenu, štapovi su ostali po strani, rodila se nova ljubav prema oružju, lovačkim psima, dugim šetnjama po polju i planini, a i ranac sam promenio, nije više onaj u kojem su pre podne bile knjige.
Nije bilo vremena za dva sporta paralelno, a kako je lov preovladao, štapovi su čekali do prošle godine da sa njih skinem prašinu i vide svetlo dana. Ovog puta lov nije stavljen po strani već je dobio svoj termin jesen i zimu, dok su proleće i leto rezervisani za ribolov i tako će nadam se biti i u buduće, sve dok se bude moglo.

Van mreže PF

• Početnik
« Odgovor #1025 poslato: Avgust 25, 2017, 06:53:48 pre podne »
Pozdrav svima, već neko vreme pratim forum (amater sam pa nemam mnogo šta da napišem), pa je red da se predstavim. Petar sa Avale.

Van mreže HuntR

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1026 poslato: Avgust 25, 2017, 07:33:31 pre podne »
dobro dosao
Trajko is online!!!

Van mreže Mojsinjski

• Klub RiboLovci
    • Mojsinjski Bugs
« Odgovor #1027 poslato: Septembar 19, 2017, 09:35:28 posle podne »