Autor Tema: Ako može neki savet?  (Pročitano 2272 puta)

Van mreže vlasinacbg

• Pripravnik
  • *
Ako može neki savet?
« poslato: Septembar 16, 2010, 07:18:10 posle podne »
Pozdrav svima,
od skoro sam poceo da se bavim ribolovom ozbiljnije, mislim i pre sam pecao na Dunavu, Vlasinskom jezeru ali sitnije primerke riba grgece,klena,na vlasini ima krupnijih cverglana od kilo i vise, ali od skoro resih da se oprobam u varalicarenju i palo je nekoliko lepih stuka ali i da oprobam srecu u lovu soma na dubinku na Dunavu...e sad verovatno pocetnicka sreca pa je vrlo brzo udario prvi isto tako pristojan primerak  :emoha21: al malera eto i nesrece otkacio mi se pri samoj obali i ode  :dash2: , al sam video koliko je lep osecaj imati ga na udici. Posto pribor koji imam nije bas adekvatan za lov soma mada je od poznatijih marki hteo sam da zamolim ako neko iskusniji moze da me posavetuje koji bi stap mogao da kupim u BG za lov soma na dunavu, za dubinku, jer masinice sam uzeo Daiwu BG60 i odlicne su,pa da i ja ulovim opet neko somce al ovaj put da zavrsi na obali  :emoha23:
Neko to od gore vidi sve, povlači te konce igra se ... postavi na svoje mesto svako dobro, zlo jos pre ... sve vide oči sudbine !!!

Van mreže Milanče

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
Odg: Ako moze neki savet
« Odgovor #1 poslato: Septembar 16, 2010, 09:20:18 posle podne »
Prije svega dobro nam dosao...ja bi ti preporucio da odes u MG servis u beogradu i da tamo odaberes stap koji ti odgovara a uveren sam da ce ti Miki i Goran dati pravi savjet... :drinks:
Mobilni +31 651460727

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #2 poslato: Septembar 16, 2010, 11:08:28 posle podne »
Pozzzz kolega i dobro nam došao.
Nisam baš mnogo vičan za dubinke ali prelistaj malo forum sigurno ima i o tome nešto a kao što ti Milanče napisa prošetaj i do MG servisa tamo ćeš sigurno naći rešenje za svoj problem.
Ako neki kolega sa foruma ima odgovor sigurno će se javiti.
Još jednom pozzz i  :drinks 1:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže vlasinacbg

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #3 poslato: Septembar 17, 2010, 09:51:38 posle podne »
Prvo da se zahvalim na dobrodoslici  :emoha21: i na pomoci tj. savetima...al hteo sam da zamolim za misljenje, sta mislite o ovom stapu o odnosu kvalitet- cena http://www.formaxstore.com/proizvod/6001 HVALA unapred  :Milance 11:
Neko to od gore vidi sve, povlači te konce igra se ... postavi na svoje mesto svako dobro, zlo jos pre ... sve vide oči sudbine !!!

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #4 poslato: Septembar 17, 2010, 10:03:40 posle podne »
Pa mislim da je odnos cena- kvalitet korektna, IM6 Carbon, SIC karike za 2000 dinara  :oops:

Van mreže vlasinacbg

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #5 poslato: Septembar 17, 2010, 11:18:46 posle podne »
Hvala  :good:

Van mreže sasa kv

• Početnik
  • jebes zivot ako ne znas da ga zivis....
« Odgovor #6 poslato: Septembar 28, 2010, 09:54:35 posle podne »
Pozdrav svima od Sase iz KV,mozete li mi reci gde je MG servis u BG-u  :emoha15:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #7 poslato: Septembar 28, 2010, 10:18:09 posle podne »
Na forumu je GoranMG poslaji mu poruku i stupi u kontakt sa njim. imas i na naslovnoj strani sajta br telefona.

Pozdrav SasaKV i dobro dosao
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #8 poslato: Septembar 28, 2010, 10:52:46 posle podne »
Pozdrav Saša i dobro nam došao, kao što Chaki napisa ovde možeš stupiti u kontakt sa Goranom MG a ovde imaš i slika njegovih Remek dela  http://www.ribolovci.com/forum/index.php?topic=4170.0
Još jednom dobro nam došao  :drinks 1:

Van mreže sasa kv

• Početnik
  • jebes zivot ako ne znas da ga zivis....
« Odgovor #9 poslato: Septembar 29, 2010, 12:09:03 posle podne »
Hvala momci na informacijama,pa ovi iz MG-a stvarno imaju remek dela   :e16:

Van mreže Strale89

• Početnik
Odg: Ako može neki savet?
« Odgovor #10 poslato: Septembar 28, 2017, 10:11:49 posle podne »
Zavisi od cene ja preporucujem sportex magnus spin za varalicu , za dubinku sportex jolokia pilk 250g, tu jos koze nexave 300g, beastmaster ax catfish itd..ove sam.imao na neke i sad pecam

Van mreže BOBISKA

• Početnik
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 03, 2017, 10:11:48 pre podne »
Kolega vidim da preporucujete za dubinku sportex jolokia pilk 250g, pa me interesuje gde ste pecali sa njima (mislim: Dunav, Tisa ili koja vec voda) i dali iz camca ili sa obale. Naime video sam te stapove kod nekih kolega da ih koriste ali meni su se ucinili nedovoljno jakim. Sve vas ovo pitam jer sam u potrazi za odgovarajucim stapovima. Pecam na Dunavu iz camca pa mi odgovaraju štapovi u dužini od 2.7 do otprilike 2.4m.
Pozdrav.

Van mreže Resavac

• Lovac
  • Klub RiboLovci

Van mreže BOBISKA

• Početnik
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 04, 2017, 09:49:38 pre podne »
Da imam u planu da ga pogledam. Hvala.