Autor Tema: Popravak pakte  (Pročitano 787 puta)

Van mreže nidza78

• Početnik
Popravak pakte
« poslato: Januar 02, 2016, 12:54:56 posle podne »
Pozdrav šta mislite dali vredi popravljati vobler sa kojeg je ispala pukla pakta . Imam par voblera koji su mi radili posao al sam ih nažalost oštetio kvrckajući o kamen. Nisam neki strùčnjak pa me zanima vaše mišljenje . Verovatno da se nemože dobiti original rad voblera al opet ..... :unknown:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: Popravak pakte Pozdrav
« Odgovor #1 poslato: Januar 02, 2016, 01:15:01 posle podne »
Ja bih popravljao

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže nidza78

• Početnik
« Odgovor #2 poslato: Januar 02, 2016, 01:20:19 posle podne »
Dal znaš možda nekog ko bi mogao da mi odradi taj delikatan poslić možeš mi odgovoriti i na p.p.  ako nesme ovako

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #3 poslato: Januar 02, 2016, 06:38:12 posle podne »
Ja imam rezervne pakte  pa menjam sam. Nije problem ni zalepiti i postaviti novu samo malo volje i truda.
Pakte  sam uzeo na oglasima od Bugi trs-a i odlicne su. Zamenio na dva monarh vere i nisam im promenio rad ni malo  cak sta vise Imam utisak da love bolje.

Mislim da i sad ima na oglasima pakte pa pogledaj a ako si u Beogradu mozemo se naci pa cemo zameniti

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže nidza78

• Početnik
« Odgovor #4 poslato: Januar 03, 2016, 02:07:08 posle podne »
E hvala na inf.  i na ponudjenoj pomoći pokušaću sam da te neopterećujem ako mi zapne kontaktiraću te , a i malo sam dalje od BG.

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #5 poslato: Januar 04, 2016, 05:12:09 posle podne »
Jesu vobleri rucno radjeni ili? Ima dosta nasih majstora rade voblere rucno (neke) a tako i patke. Krive ih, savijaju... ko ce znati, da bi dobili taj neki zeljeni rad sto su namjenuli. Ako je u tom slucaj mozda kontaktiraj njih da ti ubace drugu patku kad im posaljes voblere. Ako je neki sa standardnom patkom i vobler koji se stanca na veliko sigurno mozes nacu jako slicnu ako ne istu patku pa ne bi trebalo toliko da utice na rad voblera ako je fino centriras, a sto kaze Chaki mozda krene i lovi bolje :} . Ja bih zamjenio samo da ne bude skuplja pita od tepsije  :wink: