Autor Tema: 12 svetsko prvenstvo u lovu Mladice  (Pročitano 4641 puta)

Van mreže fisher

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #30 poslato: Jul 27, 2006, 01:58:07 posle podne »
Kad bi tako bilo,onda bi sudovi radili 25 sati dnevno (uzmite samo novine Svet u kojima ljaganja i blacenja ima na pretek).
Ko zna kakve on razloge ima za to,mozda mu je krivo sto je njegova zauzela tek drugo mjesto,a prosle godine je bio prvi.
Mislim da je jadno to sto nesto prica opet u fazonu rekla kazala (ima li dokaze za to sto tvrdi??).
Medjutim onaj ko kleveta,a nema argumenata,lako ostane krivih ledja,ako onom drugom prekipi.
Ribolov je cudo zivota

Van mreže Miroslav

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #31 poslato: Avgust 31, 2006, 04:39:39 posle podne »
Evo nesto slika :

Van mreže CHARUGA

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #32 poslato: Septembar 01, 2006, 09:17:18 pre podne »
Majstore,jel' to nesto novo ili sa takmicenja?
[size=200]Khawuleza[/size]

Van mreže Miroslav

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #33 poslato: Septembar 01, 2006, 10:55:58 pre podne »
Citat: "CHARUGA"
Majstore,jel' to nesto novo ili sa takmicenja?

...to je bas ulov sa takmicenja, Mladjina mladica koja mu je donela prvo mjesto.

Van mreže Daka

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #34 poslato: Septembar 01, 2006, 06:16:38 posle podne »
E pa Care svaka ti cast i jos masa takvih!
Sve neke diskusije o saranima i varalicama a toga odje imam da vidim koliko ocu a mladica je mladicai to me interesuje ali niko da je uhvati pa bar ovako sliku da vidim!
Jos jednom cestitam na ulovu i prvom mjestu na takmicenju.
Pozdrav
Daka

Van mreže fisher

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #35 poslato: Septembar 01, 2006, 11:57:25 posle podne »
Majstor je Majstor 8)
Ribolov je cudo zivota

Van mreže dok2

• Klub RiboLovci
  • Kvalitet u svakom detalju !
    • http://www.monarch-dok.com
(Nema teme)
« Odgovor #36 poslato: Septembar 02, 2006, 05:15:33 posle podne »
nisam dugo na ovom sajtu al se neke price posvuda ponavljaju, zao mi je cuti sve to, zao mi cuti za jal koji je ocito toliko duboko prisutan kod mnogih ribolovaca...

Mladjo je majstor za mladicu ( a pogotovo one na dvije noge) i zna Drinu ko svoj dzep, kakvo cudo da je ulovi ???

Mladicu u Drini ulovit uistinu je postalo tesko, ja sam zadnji put prošao tek s jednim udarcem i otiscima zuba na slotteru a zabacio sam bar 1000 puta, pa i oni koji je poznaju duze i bolje nego ja ne hvale se uspjesima!

S obojicom sam lovio, dosta novotarija naucio i Vuko nije nista losiji majstor od Mladje, sem sto ponekad vise vremena provede u kafani nego na vodi, al opet on to nadoknadi i ulovi vise nego neki koji cijeli dan bacaju!
No vremena se mjenjaju, a i ta hidrocentrala zajebava, nije nimalo lako pratit taj tempo opadanja i porasta, a o njemu dosta toga ovisi, sljedeci put kad budem isao pokusat cu nesto novo i neuobicajeno, tko zna, mozda mi se posreci, a sliku su svakako staviti na ovaj sajt !

Van mreže dok2

• Klub RiboLovci
  • Kvalitet u svakom detalju !
    • http://www.monarch-dok.com
(Nema teme)
« Odgovor #37 poslato: Septembar 02, 2006, 05:16:56 posle podne »
nisam dugo na ovom sajtu al se neke price posvuda ponavljaju, zao mi je cuti sve to, zao mi cuti za jal koji je ocito toliko duboko prisutan kod mnogih ribolovaca...

Mladjo je majstor za mladicu ( a pogotovo one na dvije noge) i zna Drinu ko svoj dzep, kakvo cudo da je ulovi ???

Mladicu u Drini ulovit uistinu je postalo tesko, ja sam zadnji put prošao tek s jednim udarcem i otiscima zuba na slotteru a zabacio sam bar 1000 puta, pa i oni koji je poznaju duze i bolje nego ja ne hvale se uspjesima!

S obojicom sam lovio, dosta novotarija naucio i Vuko nije nista losiji majstor od Mladje, sem sto ponekad vise vremena provede u kafani nego na vodi, al opet on to nadoknadi i ulovi vise nego neki koji cijeli dan bacaju!