Ribolovci > Mušičarenje

Pomoć početniku

(1/2) > >>

aleksandar-1982:
pozdrav zeleo bi da se oprobam u pecanju stuke i bucova musicarskim priborom . Uzeo sam stap daiwa super samurai 9f aftma  7-8 . Posto vidim da ima kolega koj tako pecaju dobro bi mi dosao svaki savet . Koj cekrk koja struna dali je stap koj posedujem dovoljno jak za takvo pecanje, predvez , gde mogu da se nabave dobri strimeri ...... (sve me zanima) .Pecao bi oko beograda dunav , sava , tamis i naravno  jezero joca  .    unapred hvala i bistro :emoha15:

aleksandar-1982:
jer moguce da nema pomoci :trt:

djomla:
Ono što ti ja mogu reći je to da posjeduješ dobru jačinu štapa za pecanje bucova i štuke na našim vodama, potreban ti je još i čekrk i struna indentične jačine tj. veličine kao i štap, dakle struna jačine 7 ili 8 i čekrk te veličine. Radi lakšeg zabacivanja gledaj da ti profil strune bude WF plutajuća. A o strimerima koje ćeš koristiti najbolje nađi nekoga kod sebe ko već lovi ribu tom tehnikom pa sa njim razmjeni iskustva, koje boje i veličine strimera najbolje prolaze na tvojim vodama. Mislim da na forumu ima beograđana koji pecaju ovom tehnikom pa očekujem da ti se jave i pokažu ono što te zanima....... LP

aleksandar-1982:
djomla hvala puno na informacijama ja sam vec pokusavo da pecam fly opremom ali nisam odabrao dovoljno jak pribor pa sam imao puno problema tacnije nije imao ko da me uputi nadam se da ce sad biti puno bolje. Nadam se da ce jos neko da se javi sa nekom informacijom hvalla  i pozzzz

radojica-pop:
Probaj druze da nadjes odgovore na nasa tri sajta o musicarenju to je musicarenje.com; org;net

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju