Autor Tema: Action Plastics  (Pročitano 2969 puta)

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Action Plastics
« poslato: April 16, 2013, 12:27:10 posle podne »
Jedna od guma koja se najcesce nalazila i koristila u varalicarenju. Samim tim je i donela najvise ulova jer je bila i najupotrebljivija.
Gde je naci ali da ima izbora boja? Da li je njeno mesto pocela da zauzima nova garnitura guma koje svakodnevno izlaze na trziste?

Meni jos uvek obavezan deo kutija. Narocito ona roze boja od kad me resavac naterao da koristim tu boju hehehe
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
Odg: Action Plastics
« Odgovor #1 poslato: April 17, 2013, 01:49:38 pre podne »

Evo ove plave cuvam za tebe, a ovi ostali su moji :D Nekad preko zime ih nabavio, testiranje ovaj vikend  :wink:

Van mreže mamijo

• Klub RiboLovci
    • AirCorridor
« Odgovor #2 poslato: April 17, 2013, 12:00:20 posle podne »
Chaki je mislio na "madjarca" ... zato sto se iz Madjarske uvozio ...

tj na ovo

I dalje najvise smudjeva po statistici sam uhvatio na ovu varku iako je vec par godina jako retko zabacujem ...

Sve boje su lovne .... pa cak i ta (mi je nazvali) "Barbie" boja koju Chaki spominje
Who plums you?

Van mreže Šane sa Tise

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: April 17, 2013, 12:23:42 posle podne »
Joooj, ovaj krajnji desni (zeleni sa šljokicama) mi je doneo i prve i najveći ulov u karijeri  :emoha15:

Sada ih nigde ne viđam za kupiti/poručiti, ali i dalje imam veliki respect prema ovim gumicama!  :Milance 31:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: April 17, 2013, 12:36:53 posle podne »
kako mamijo zna odmah na sta mislim. To je guma nad gumama a taj barby ili gey dekor je recimo zadnjih godina bio No1.

Simke taj desno dekor je obecavajuci

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže mamijo

• Klub RiboLovci
    • AirCorridor
« Odgovor #5 poslato: April 18, 2013, 01:26:49 posle podne »

Sada ih nigde ne viđam za kupiti/poručiti, ali i dalje imam veliki respect prema ovim gumicama!  :Milance 31:

:l: ... Neko kao ja je tolko lud bio da je toga na stotine ustekao u raznijem bojama .... neka drze strah ... koj zna kad ce zatrebati .. . a svi iz 1990i neke godine ... staaari!
Who plums you?

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #6 poslato: April 18, 2013, 02:26:02 posle podne »
E mamijo, cuvaj se sad  :sumadinac:

A sta je fazon sa tim gumama, zato sto su "rebraste"? Vidjao sam i to od nekih drugih proizvodjaca  : sjeti se :

Van mreže Šane sa Tise

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #7 poslato: April 18, 2013, 02:56:18 posle podne »
Eh, mamijo, ti si 90-tih bio pametan  :Milance 4:

Ja imam još jednog jedinog, koji mi je doneo smuđa (najvećeg do sada) od 5kg, kad sam bio klinac i eno mi ga stoji za uspomenu- onako po tvom principu  :hi:  A u to vreme (imao sam 16-17-18godina), kada bih kročio u radnju, prodavac odmah "jel zelene svetlucave!?"  :Mladjan 1:  Pa kupim onda 2-3, 5, uh, kad je 10 onda je to već bila investicija  :emoha009:  Šta je dete znalo  :happy:...

Posle sam i zaboravio na njih, kada sam nedavno ponovo počeo da se bavim džigovanjem, ali ipak vučem "traume" iz tog vremena pa mi je 90% Orki koje uzimam u bolji FY    :desetka:

Bože zdravlja da se vidimo, pa da ti "maznem" par komada iz kutije - nostalgije radi  :Mladjan 2:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #8 poslato: April 18, 2013, 03:00:18 posle podne »
E mamijo, cuvaj se sad  :sumadinac:

A sta je fazon sa tim gumama, zato sto su "rebraste"? Vidjao sam i to od nekih drugih proizvodjaca  : sjeti se :

ma ko moze da zna riblju pamet hehehe jednostavno da ribu kad mnogo sta nece. Ima da se nadje ali je slab izbor boja pa kad se naleti uzima se odmah inace odeeee. 

Ne znam zasto ali sve racunam da ce ih biti stalno pa uzmem po 30ak komada umesto kad naletim da uzmem po 100kom i da bude covek miran.

Morace revizija guma da se napravi pod 'itno

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #9 poslato: April 18, 2013, 10:37:10 posle podne »

Van mreže Šane sa Tise

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #10 poslato: April 26, 2013, 01:51:43 posle podne »
Zahvaljujući kolegi mamiju i moju kutiju od danas krase  "mađarci" u svim mogućim dekorima  :emoha21: :desetka:

Jao, nostalgije kada sam ih ugledao, pa još onaj njihov legendarni miris    cool:...

Big thanks to mamijo, cheers mate!!!  :emoha15:

Van mreže mamijo

• Klub RiboLovci
    • AirCorridor
« Odgovor #11 poslato: April 27, 2013, 12:58:15 posle podne »
Nema na cemu ... samo razdvoj te silikone pozelenece ti ovi beli/sedef ....  :dash2:
Who plums you?

Van mreže salesale

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #12 poslato: Maj 05, 2013, 01:28:54 posle podne »
Tvistercic zaebao vek!! : jao :

Van mreže daxoni

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #13 poslato: Jun 06, 2013, 07:53:52 posle podne »
a jel zna neko da li ima negde sedovi od 10cm da se nadju jos uvek :bellen:,mnogo dobra gumaaaa :emoha15:  :desetka: