Autor Tema: Koje masinice koristite za more  (Pročitano 17304 puta)

Van mreže kingluj

• Moderator
  • Klub RiboLovci
Odg: Koje masinice koristite za more
« Odgovor #30 poslato: Novembar 25, 2013, 11:09:32 posle podne »
Ispirao si sa vodom sa Bojane,a ona brakicna,
kupi stellu i nema mlinova i slicnih zvukova druze :emoha009:
Stop Wishing Start Doing

Na mreži mikroel

• Klub RiboLovci
    • m2m-solutions
« Odgovor #31 poslato: Novembar 25, 2013, 11:15:46 posle podne »
STELA 6000 SW  :emoha15:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #32 poslato: Novembar 25, 2013, 11:17:17 posle podne »
ja sam daiwin covek i od shimana imam samo TP iz F serije i to onaj super ship. Sve ostale masine su mi Daiwa. Imam tounrnament force3500, certate3000, exista3012, silver creek-a 1500. Taj moerthan je od drugara koji je takodje pun sa masnicama i to vrhunskih i od shimana i od daiwe pa ima jos i ovog evergreen opusa koji mi je zelja velika heheh.

Sa morethan branzinom nije pecao daj boze 50 sati i to na dunavu. Glave recimo 25gr maximalno bacane sa njime. Pocela da melje i ne verujem da je podmazivanje u pitanju kao da se cuju zupcanici da melju. Snimicu bas pa cu postaviti da se cuje zvuk.
Ostale masine se nijedna ne cuje ni kod njega ni kod mene a ima ih onoliko.

|Na oko mi izgleda nezno i mislim da nije za jig ali masina koja kosta koliko kosta ona ne bi smela bas da bira previse. Ima da radi sta joj se kaze hehehe.

Nadam se da je to pojedniacni slucaj a zelim Vladici da ga nejgova dugo dugo sluzi ali ako je hteo nesto bas jako i dugotrajno tu definitvno je Tournament force bez premca. Svako poredjenje sa saltigama po meni ne dolazi u obzir a mislim da nema masine koja moze da joj stane uz rame po bilo kom osnovu.
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Dragan_BL

• Klub RiboLovci
« Odgovor #33 poslato: Novembar 25, 2013, 11:26:04 posle podne »
Daj  Chaki  :Mladjan 1: :Mladjan 1: :Mladjan 1: poredis force s ovim spejs satlom

Isprepada vise covjeka ... melje pa melje

Na mreži mikroel

• Klub RiboLovci
    • m2m-solutions
« Odgovor #34 poslato: Novembar 25, 2013, 11:32:56 posle podne »
Za Saltigu si Chaki u pravu al treba imati :koopje:
To je ipak iznad mojih trenutnih mogucnosti.
Sto rece neko ranije ,do ove sam sad mogao dobaciti u ovom momentu jer planiram i neki jap.stap (znas vec ti to)
Mogao sam i sve planirane pare da ulozim u makinu i onda da je vrtim onako bez stapa : jao :

I ja imam sad tri daiwe rekao bih "onako dobre " nisam ni predendovao da kazem da su sve najbolje ali volim da verujem( proizvodjacu i Internetu) dok je ja  licno ne  probam ,da je bar ova Branzino iz samog vrha ponude Daiwe.

Taj Tournament Force bih voleo da vidim ,samo nema ga bas puno ljudi pa ce to malo sacekati.

PS. Ako Branzino izgleda nezno onda Stella  izgleda nezna na kvadrat.  :Mladjan 1:

Na mreži mikroel

• Klub RiboLovci
    • m2m-solutions
« Odgovor #35 poslato: Novembar 25, 2013, 11:37:25 posle podne »
Daj  Chaki  :Mladjan 1: :Mladjan 1: :Mladjan 1: poredis force s ovim spejs satlom

Isprepada vise covjeka ... melje pa melje

Ma pusti ga Dragane,sad  Branzina  svaki dan provrtim po malo pre i posle podne  nebi li cuo neki zvuk iz njega.Navukao mi nervozu . :o: : jao :  i  : ne ne :
A o lepoti necu ,to je kategorija o kojoj se ne raspravlja. cool:
 :emoha22:

Van mreže Dule

• Klub RiboLovci
« Odgovor #36 poslato: Novembar 26, 2013, 04:09:04 posle podne »
Chaki, koliko je realno dati za Tournament Force? Imam neku ponudu pa ako je zaista bas toliko dobra kao sto kazes...

Na mreži ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #37 poslato: Novembar 26, 2013, 04:10:25 posle podne »
Vredi 200 bodova ako je dobra? Po meni...

Tptlk 2

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #38 poslato: Novembar 26, 2013, 04:51:13 posle podne »
Vredi mnogo vise od toga osso veruj mi na rec. Njena cena sad u rusiji je nesto preko 750 eura bez rez spulne koja u japanu iznosi oko 150. Koliko je to realna cena ne znam  ali da vredi kao masina vredi. Jaka pouzdana  odlicno slaze strunu precizna kocnica . Uostalom neko voli plave neko crne neko brinete ja ne manisem volim sve ali da su dobre hehhee.
Drugar ima sa force preko 3000 sati sa njom i svaki dan je na vodi bar po 3 sata pa i vise a ima je cim je izasla. Ako kazem da radi isto kao prvog dana necu slagati a javice se i on samo da otme neki racunar od dece. Da ne hvalim previse ima ih jos koji je imaju pa ce se oni javiti.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Na mreži ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #39 poslato: Novembar 26, 2013, 04:56:40 posle podne »
Ok chaki
Nisam baš onda u toku s cenama. Ja sam za tu lovu našao tohatsu 9,8  :D

Van mreže Dule

• Klub RiboLovci
« Odgovor #40 poslato: Novembar 26, 2013, 05:02:01 posle podne »
Chaki za sta je ti koristis? Koliko je teska? Vredi li 300 bez rezevne spulne, svega par ogrebotina po rotoru?

Na mreži ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #41 poslato: Novembar 26, 2013, 05:07:32 posle podne »
 :emoha27:
mnogo je qume za polovnu robu, ali nek je sa srećom kupovina. Nadam se da je mažena i pažena. Koju veličinu uzimaš ?

Van mreže Dule

• Klub RiboLovci
« Odgovor #42 poslato: Novembar 26, 2013, 05:08:59 posle podne »
Ne uzimam, samo razmisljam, imam u ponudi jednu super ocuvanu 3500. Treba mi masina za Wild River 2oz, nesto cime cu biti miran na duzi period. Da li je mnogo to je relativno, zavisi sta pruza, ako moze da se peca lepo sa njom 10 godina onda je malo. Polovna Saltiga Game 3500 je 500 eura, tako gledajuci ako ovaj Force nudi to isto onda je jeftin.

Na mreži ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #43 poslato: Novembar 26, 2013, 05:21:06 posle podne »
To je štap 50gramac. Možda je malo veća mašinica za njega. Za taj štapić dovoljno ti je nešto manja makina. Recimo hc 3000. Ili običan CT.
Nadam se da ne smeta što se uključujem u raspravu jer fan sam daiwe a imao sam taj štapić, i na njemu mi je bila Daiwa TDR 3012. Odlično uparena...

Ali za mog Graphcasta bi to bio idealan spoj sa makinom 3500 force  :njam:

P.S. Sad sam se setio da su tournamenti klasa za sebe. Vredi više nego što sam mislio...

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #44 poslato: Novembar 26, 2013, 05:27:21 posle podne »
Za te pare Dule uzimaj odmah i coveka za kuma pozovi hehhe. Pa mnogo losije masine imaju tu cifru. Force ce te sigurno sluziti 10 godina. Ima polovnih i polovnih stvari a to sto je polovno ne znaci da je ubijeno u dusu. Ima ih ubijenih a ima ih i sa par ogrebotin od spustanja .
Ja je koriatim za more i za teza recna pecanja kad znam da mi ostale moje masinice ne treba muciti bez preke potrebe. Sto bi mucio exista sa 30gr i vise kad nije za takva mucenja. Ne volim da silujem pribor i znam da ovakvih ima jos

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk