Autor Tema: Test ribolovci  (Pročitano 3679 puta)

Na mreži simpson H

• Lovac
  • Klub RiboLovci
    • http://www.musicarenje.com
Odg: Test ribolovci
« Odgovor #30 poslato: Februar 18, 2017, 12:06:17 pre podne »

Mozda me onda neko angazuje za test ribolovca, ili udjem u kucu slavnih :yeah:

Simpsone opušteno, nema razloga za nerviranje. Temu sam otvorio da svako ko želi izrazi svoje mišljenje, da se malo i zezamo a ne da se svadjamo, da naučim(o) nesto novo. Nisam hteo da te uvredim svojim pisanjem. :proost:

Ma bre odakle ti da se nerviram? Ni na kraj pameti mi nije bilo ni da pomislim da si me uvredio. Stvarno nemam pojma odakle ti to. Hteo sam da kazem da pecas za sebe i fa treba da te boli uvo dal neko misli da si majstor ili duduk. Kao da je to nesto bitno u zovotu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #31 poslato: Februar 18, 2017, 12:15:54 pre podne »
Otkud znam, moram da vidim da te nisam uvredio nečim. Naravno, ma boli me  :13: za to sta ko misli. Nego mi je tema zanimljiva pa sam zato otvorio.
Recept za uspeh je prost: radi ono sto voliš i u šta veruješ.

Van mreže vladadjsmu

• Klub RiboLovci
« Odgovor #32 poslato: Februar 18, 2017, 01:48:35 pre podne »
...aj da probam ja (vezano za test ribolov):
Neko moze da igra tenis vikendom i kad ima slobodnog vremena a neko je Novak Djokovic.
Na Balkanu imas jedan specifican fenomen vezan za sportski ribolov varalicom a to je da
gomila ljudi koji ga praktikuju ne razlikuju sportski od rekreativnog ribolova.
Ako pecas kad imas slobodnog vremena na vodi koja ti je najbliza ti si uglavnom rekreativni ribolovac.
Cela porodica lIndner,Kevin Van Dam,Majk Ajkoneli,Ditmar Isaias,Sanin i da ne nabrajam dalje su top svetskih
promotera koji su paznju velikih proizvodjaca privukli konstantnim uspesima na takmicenjima.
Koristim termin promoter zato sto su test ribolovci proslost iz vremena sporije ekonomije.
Danas i najveci proizvodjaci dozvole sebi luxuz da na trziste izbace totalnu nebulozu i sledece sezone je povuku.
Da bi imao konstantne uspehe na takmicenjima moras da investiras u to ozbiljan novac za putovanja na razlicite terene,
treninge,ovladavanje novim mozda i tehnikama koje te ne privlace ali su neophodne za neku karakteristicnu stazu i.t.d.
Sledece sto ti je neophodno je ozbiljna organizacija saveza udruzenja sportskih ribolovaca sposobna da organizuje lige
i zasluzi clanstvo u vec postojecim evropskim pa svetskim asocijacijama i stvori ti uslove da se realno dokazes...
e tu ti je ovde uglavnom zajeb.
Masovnom pojavom foruma a kasnije i fejsa neki `varalicari` su nasli alternativne nacine da stave sebi krunu na glavu.
Prvo je krenula masovno prica kako nije bitno takmicenje,bitnije je druzenje i sl. a kasnije je ludilo ozbiljno uzelo maha.
Na forumima i po novinama masovno postaju ribolovacke zvezde ljudi koji se slikaju sa ribama koje su mrtve po 2 dana,skinutih sa samica iz mreza i slicno a epsku pricu (objavljenu u renomiranom specijalizovanom magazinu) o mobi diku sa kanala i kolapsu ribolovca kog su prijatelji nasli na obali u zagrljaju cudovista necu zaboraviti dok sam ziv.
Ono sto je meni zanimljivo u celoj prici je cinjenica da se to dogodilo samo nama varalicarima.
Srbija ima globalno poznate sarandzije,musicare,plovkarose(Gica napravi neku pricu sa Awa shimom) cak i poznatu zensku
plovkarosku ekipu...a koja daska nama fali Bog sveti zna.
Elem da rezimiram:
Kad neko okaci fotku sa lepim ulovom na forumu ja mu verujem,ali da sam holandski proizvodjac bilo kakve opreme koji u nekog
sa ovih prostora treba da ulozi novac i svoj renome ne bih imao kriterijum po kom osnovu bih se za nekog odlucio.
To je samo jedna od posledica a ima i crnjih nase nesposobnosti da se organizujemo u nesto.

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #33 poslato: Februar 18, 2017, 09:25:31 pre podne »
Odlicno zapazanje. Neverovatno mi je da svi mogu da se organizuju samo varalicari ne. Uvek mi je to bilo cudno.
 U klubovima redovno postoje plovkaroske sekcije, feeder, saranske, pa i musicarske. Čak i svetska prvenstva organizuju za te discipline.Realno najzanimljiviji i najatraktivniji oblik ribolova je lov varalicom a sve se svodi na forume i casopise bez ozbiljnih organizacija. I kako onda da te zapazi bilo ko i da stekne realnu sliku o tebi.

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #34 poslato: Februar 18, 2017, 11:35:24 pre podne »
Sportski ribolov je biznis, moras da ulozis da ti se vrati. :koopje:

Van mreže ikac84

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #35 poslato: Februar 18, 2017, 04:58:42 posle podne »
 :emoha21:

Van mreže vladadjsmu

• Klub RiboLovci
« Odgovor #36 poslato: Februar 18, 2017, 08:27:21 posle podne »
Sportski ribolov je biznis, moras da ulozis da ti se vrati. :koopje:
...ja sam bankrotiro od te zahebancije. :Milance 28:

Na mreži DakiNS

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #37 poslato: Februar 18, 2017, 10:08:32 posle podne »
To kod nas otprilike ide ovako . Vlasnici firmi koje uvoze neki brend , se sreću sa uspešnim ribolovcima , da li namerno , slučajno , ili preko posrednika (uglavnom je to vlasnik ribolovačkog časopisa koji reklamira dotičnog uvoznika). Sklapa se poznanstvo i padaju skromni poklončići u vidu nove strune , varalice i slično , posle par dana  vlasnik novina pita da li je isprobao novu strunu i kako mu se svidela , ali ajde  da ne bude nasuvo , da napiše neki tekst o testiranoj struni , da ga objavi . Tu počinje dogovor između uvoznika i novinara . Uvoznik plaća novinaru za reklamni(ribolovčev)tekst , novinar ima članak , a ribolovac besplatnu strunu . Ta saradnja se nastavlja , tako da dobijemo u novinama poznatog ribolovca sa njegovim iskustvima , zadovoljnog novinara jer se novine prodaju a kaplje od reklama , i zadovoljnog uvoznika jer se roba reklamira kao uspešna i kvalitetna.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #38 poslato: Februar 18, 2017, 11:05:46 posle podne »
 :Milance 4:

Mislio sam da ce se i taj decko kog sam pomenuo uključiti u temu ali izgleda nista od toga. Doduše, postoji mogućnost da ja  nisam dobro procenio i da on nije promoter vec samo VELIKI ljubitelj jedne robne marke :Milance 31:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #39 poslato: Februar 18, 2017, 11:49:02 posle podne »
Mislim ipak da je tvoja losa procena osobe

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #40 poslato: Februar 18, 2017, 11:56:43 posle podne »
Necemo saznati sta je tacno u pitanju, po svemu sudeci :happy:

Van mreže Banerott

• Klub RiboLovci
    • Black Beast
« Odgovor #41 poslato: Februar 19, 2017, 02:14:50 posle podne »
A sto tebe derane to toliko bocka a ?
Ja mislim da znam otprilike o kom se momku radi, ali me bole tojash zbog toga  :Mladjan 1:  .
Ili smo malo ljubomorni pa bi i mi hteli isto tako,nemoj se ljutiti pitanje cisto jer iz svih ovih postova meni barem izgleda da bas ciljas na tog nekog zbog necega.....

P.S.  morate ubaciti tojash medju ove smajlije hehehe
Prodajem kucu (pored groblja) jako tihe komsije :)

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #42 poslato: Februar 19, 2017, 02:41:55 posle podne »
Ljubomoran sam, hocu i ja parče kolaca :emoha27:  Pogodio si  :Milance 4:

A sad ozbiljno..Ne ciljam ja ni na koga, taj decko mi je upao u oci jer kada god sam video neku sliku na ovom i na drugim forumima gotovo uvek je u prvom planu ista oprema, tj. isti proizvodjac. Nije on jedini koji promovise, ima ih nekoliko. Ja decka i ne poznajem, pa samim tim i nemam nista protiv njega. Ti si Bane pogrešno protumačio moje postove ali ne ljutim se :Mladjan 2:

Van mreže Banerott

• Klub RiboLovci
    • Black Beast
« Odgovor #43 poslato: Februar 19, 2017, 03:18:41 posle podne »
Pa ja mislim da nisam pogresio jer si me sam naveo na jednu osobu,i to si upravo sad i napisao

[quote author=Aco Marjanovic

taj decko mi je upao u oci jer kada god sam video neku sliku na ovom i na drugim forumima gotovo uvek je u prvom planu ista oprema, tj. isti proizvodjac.
[/quote]

Van mreže Banerott

• Klub RiboLovci
    • Black Beast
« Odgovor #44 poslato: Februar 19, 2017, 03:28:01 posle podne »
Nego ti lepo idi kod tog decka ( test ribolovca,  :Mladjan 2: da ne pobegnemo sa teme )
I otvori dusu :
Dobar dan ja sam taj i taj kako bi ili mogu li i ja isto tako ?
Nije sramota pitati, sramota je lagati i ukrasti hehehe
Nemoj posle da bude jbg ja nisam ni isko    :c:
Sem ako se niste posvadjali pa te banovali , onda batali i pecaj i uzivaj