Autor Tema: komplet za meraklije  (Pročitano 507 puta)

Van mreže Srce

• Klub RiboLovci
komplet za meraklije
« poslato: Maj 03, 2018, 04:29:46 posle podne »
Oglas br. 1 , za 2018god.

stap : CTS competition cast , 33gr , 9ft, trodelni , fuji jednostopalni ( sprecavaju obmotavanje strune oko karike u otezanim uslovima, zaboravih kako se tacno zovu) , MG servis, olive green , pluta , fuji halter, klasicno dizajniran , CTS nalepnica sa oznakom , NZ
... izuzetan stap , sirokog spektra upotrebe , pogodan za razne avanture , dodatno ojacanih zidova blanka , jedan od najskupljih blankova CTSa ( izasao je skoro 400evra gotov) , boje po narudzbini, dizajniran za takmicenja i mogucnosti da izdrzi extremnu upotrebu u extremnim uslovima. stvarno je zadovoljstvo i privilegija pecati sa njim.
masina: daiwa 3012hc , oko koje mislim da nema sta da se prica . Prvi sam vlasnik , masina osim originalnog knoba ima i okrugli knob od divlje kruske ( koji joj je iskreno receno seo ko budali samar )
Komplet nema nijednu tackicu , kao da je juce izasao iz radnje. Napakovao sam ga za uzivanje i pomalo kolekcionarski, pecao sa njim nekoliko puta i pazio ga kao oci u glavi.
Sa kompletom idu i PP 10lb , kao i neoprenska zastita sa krajeva spakovanog stapa koji su dugacki i pokrivaju odnosno shtite 2/3 stapa.
Cena kompleta sa svim dodatcima je 600 evra. Zanima me iskljucivo kes ( pravim cerki fixnu protezu). Ozbiljni kupci mogu da me kontaktiraju na 060 5 210 580 , fotografije mogu da posaljem na mail. Zivim u BG-u , ko zeli da vidi uzivo.

Van mreže rajkotehnium

• Klub RiboLovci
Odg: komplet za meraklije
« Odgovor #1 poslato: Maj 03, 2018, 08:03:56 posle podne »
Kolega,želim ti da ćerki uspešno rešiš sve zdravstvene probleme a ovaj predivan komplet i dalje ostane tvoj.
Pozdrav i sve najbolje.

Van mreže Srce

• Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Maj 13, 2018, 04:00:34 posle podne »
hvala Rajko na lepim zeljama , bice pribora samo da smo mi zivo i zdravo...
Cena za komplet ide dole ... sada je 550 evrica , dosta ljudi me je pitalo da razdvojim komplet , sto jos uek necu uciniti , ali spustio sam cenu na izuzetno razumnu i povoljnu , tako da mogu i da se dogovore ljudi da udruzeno kupe ( nekom treba masina , nekom stap ) ako budem razdvajao komplet , zbirno ce biti skuplji.

Van mreže Srce

• Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Maj 17, 2018, 12:48:01 posle podne »
Od danas se mogu stap i masina kupiti odvojeno .
Daiwa exist 3012hc , originalni knob, kutija , podloske, papiri, rezervni knob divlja kruska, prvi vlasnik, pp 10lb na njoj, veoma malo koriscena za laksi vobleraj , ja sam prvi vlasnik ... 370 evra
CTS 33gr, takmicarski , 2.7m , trodelni, u kompletu sa njim ide i neoprenska zastita sa oba kraja spakovanog stapa , MGS ... 230 evra
Unapred se izvinjavam ljudima koji su me zvali da kupe odvojeno, nisam sacuvao brojeve telefona pa ih ne mogu obavestiti na taj nacin.

Van mreže Srce

• Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Maj 20, 2018, 06:04:12 posle podne »
... masina 350, stap 220 evra ...