Autor Tema: Šaranski štapovi  (Pročitano 11704 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže aleksandar7

• RiboLovci
  • **
  • Sanad-pored Tise
Re: Saranski stapovi
« Odgovor #30 poslato: Novembar 07, 2009, 01:17:04 posle podne »
kolka je cena!   Da li ima torba za 13ft(cena)

Sanad pored Tise

Van mreže MegaSkot

• Klub RiboLovci
Re: Saranski stapovi
« Odgovor #31 poslato: Novembar 07, 2009, 04:27:47 posle podne »
Cena je od 4500, pa na više. Ovisno o debljini zaštitnog sunđera.

Ima i za 13' i njena cena je 5300din (Daiwa Infinity Rod Holdall, model sa slike dole).

Van mreže salto

• Pripravnik
  • *
Odg: Saranski stapovi
« Odgovor #32 poslato: Januar 08, 2010, 12:15:58 pre podne »
pozz.
Ivane ,potreban mi je jedan savet.
Na prolece (tj. uskoro) planiram da kupim 3 century carp stapa, iskreno ne znam mnogo o njima , ali znam da su itekako ok.Predlozi mi koji model , i da li je dobra ona varijanta sa metalnim halterima. Nije mi mnogo bitna cena,zato sto cu inace prodati sav carp pribor, a imam ga  :wacko: :wacko: :wacko:, i da konacno stavim tacku na kupovinu pribora.Imam 14komada baitrunner shimano 3500-4500-6500 masinica i vise mi se smucilo sta da ponesem ,a sto nisam poneo? i tako dalje, i one idu na dobos.Predlozi mi koje masinice da kupim ,pa i tu da stavim tacku.
Znam da Boban ima ove stapove,ALI HOCU NOVE.Brat mi zivi u Spaniji a nije ribolovac, iako divlja na moru (to mu je posao), pa bi mi on kupio , tako da moram tacno da mu navedem sta , ili moze da se nabavi ovde po "normalnoj"ceni.
Hvala.

Van mreže srdjan79

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #33 poslato: Januar 15, 2010, 01:05:27 pre podne »
Za sada ostala samo garnitura Century NG 13ft 3lb SU
Uskoro stize jos jedna nova...  cool:

Van mreže Ivanmarko

• Prijatelji FORUMA
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #34 poslato: Januar 15, 2010, 08:30:06 pre podne »
pozz.
Ivane ,potreban mi je jedan savet.
Na prolece (tj. uskoro) planiram da kupim 3 century carp stapa, iskreno ne znam mnogo o njima , ali znam da su itekako ok.Predlozi mi koji model , i da li je dobra ona varijanta sa metalnim halterima. Nije mi mnogo bitna cena,zato sto cu inace prodati sav carp pribor, a imam ga  :wacko: :wacko: :wacko:, i da konacno stavim tacku na kupovinu pribora.Imam 14komada baitrunner shimano 3500-4500-6500 masinica i vise mi se smucilo sta da ponesem ,a sto nisam poneo? i tako dalje, i one idu na dobos.Predlozi mi koje masinice da kupim ,pa i tu da stavim tacku.
Znam da Boban ima ove stapove,ALI HOCU NOVE.Brat mi zivi u Spaniji a nije ribolovac, iako divlja na moru (to mu je posao), pa bi mi on kupio , tako da moram tacno da mu navedem sta , ili moze da se nabavi ovde po "normalnoj"ceni.
Hvala.

To je uvek nezgodno ... ali mislim da je dobar izbor u duzini od 12 stopa Century NG 3LB i u duzini od 13 stopa Free Spirit Hi S 3.5LB(moj favorit) uz njih bi mogao i neki komplet long cast masina i kraj price :hi:

Van mreže srdjan79

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #35 poslato: Januar 16, 2010, 09:44:55 pre podne »
Druze odabir stapa je na tebi.To sto meni ili Ivanu ili bilo kome lezi ne znaci da ce tebi odgovarati i obrnuto.Ja sam recimo pristalica meksih i parabolicnijih stapova,a tebi se recimo to mozda nece svideti.Sve je stvar ukusa.Najbolje ti je da uzmes u ruku vise modela,pa da vidis koji ti najvise odgovara.Sto se tice Century stapova tu mogu da ti pomognem da pogledas moje NG 13 ft 3lb SU, 12ft 2.75lb i 12ft 3.5lb.
Sto se tice prohromskog haltera drugar ima 3 kom od 12 ft 2.75 lb i prodaje ih za 600 e.

Van mreže salto

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #36 poslato: Januar 19, 2010, 11:42:19 posle podne »
HVALA
Jesu li novi ovi za 600 :shock:

Van mreže srdjan79

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #37 poslato: Januar 20, 2010, 12:23:43 pre podne »
Nisu novi druze,ali su lepo ocuvani i imaju prohromske haltere.

Van mreže salto

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #38 poslato: Februar 01, 2010, 08:28:28 posle podne »
kupio
kod mene su, hvala ti puno
Jeste da je preko terceg lica ,ali boze moj , neka ljudi zarade.
PRELEPI SU :emoha21:

Van mreže srdjan79

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #39 poslato: Februar 03, 2010, 11:12:38 posle podne »
neka ti je sa srecom  :emoha15:

Van mreže salto

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #40 poslato: Februar 05, 2010, 09:01:58 posle podne »
Hvala
nego jel delkim jos kod tebe?

Van mreže Dzodzinjo

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #41 poslato: Februar 08, 2010, 10:46:01 posle podne »
kupio
kod mene su, hvala ti puno
Jeste da je preko terceg lica ,ali boze moj , neka ljudi zarade.
PRELEPI SU :emoha21:

Nek ti je sa srecom druze i da ih pazis ko malu bebu. Ti stapovi su prosli pola Evrope (bukvalno) . Engleska-Nemacka-Svedska-Srbija
Iz Century su poslati u KL-Angelsport i tamo ih je kupio Jörg Möller (covek zaposlen u KL-u). Poceo je da peca na vecim vodama i sebi uzeo Century SP pa su mu ovi bili visak.

Kupio sam ih od Jörga za nekih 750 evra i pecao 2 dana ovde u Stockholmu i nedelju dana u Srbiji. Posto sam sebi uzeo dva nova kompleta (4 NCS 13 3.5lb i 4 Armalite 12 2.75lb) te stapove sam uz pomoc drugara Brace  prodao Dejanu Rotu i eto sada ih ti imas. Znaci mozes komotno sa njima da radis sta oces bez brige. Kad do sad nisu polomljeni tesko da ce im se ikad nesto lose desiti.

Evo i jedna slicica od juna 2005 dok su bili u mom vlasnistvu.

Van mreže srdjan79

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #42 poslato: Februar 09, 2010, 12:01:13 pre podne »
Eto sada imas sa cime da se pohvalis,a delkimi su otisli jos odmah.
Pozdrav

Van mreže salto

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #43 poslato: Februar 09, 2010, 10:41:52 posle podne »
Drugari ,hvala jos jednom, narucio sam novu  garnituru ATTs sa centralom i svim dodatcima.
Jedinu glupost koju sam napravio , a rekao sam da pecam dugi niz godina na shimano biterunnere i navikao sam na njih, kupih big biterunnere nove u kutiji za 420e nove 3kom, koji stoje na ovim finim stapovima kao traktor u garazi za ficu.
Ako je neko zainteresovan za njih ,ustupicu ih za istu cifru a ja da trazim nesto picanski za njih,ali obavezno long cast.
p.s po savetu Ivana kupio sam fox renger pod.
Sav pribor sam prodao ,ostale jos tri mashine shimano biterunner 3500.
Ako ne prodam big biterunnere , kupicu tri spoda freespiritha.E to ce onda biti adekvatan komplet za cupanje potopljenih camaca :emoha15:,i cuo sam da je ta varijanta dobra za pecanje sitne bele ribe :rofl2:

Van mreže srdjan79

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #44 poslato: Februar 10, 2010, 06:14:58 posle podne »
Sta ce ti spod,pa jos i spirit?Imas puno stapova koji su jaki i snazni.Spod ce da ti cepa ribu.
MRS i moze da prodje,ali LRS nikako.Imam LRS,pa ti zato i kazem.
Pozz