Autor Tema: Slotter DT  (Pročitano 18026 puta)

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
Odg: Slotter DT
« Odgovor #75 poslato: April 02, 2012, 10:04:30 posle podne »
Sve gumice, bilo da su shadovi, shad twisteri ili twisteri su mi većinom po kesicama u džepovima ili torbi dok u kutijama držim wobllere, jer da su i gumice u kutijama stvarno bi mi prikolica trebala, ali da se vratim na suštinu pitanja, znači u opšte ne pazim na repove ma koliko koštao shad, a na mekanim shadovima se rep ispravi odmah, jbg nemam vremena da svaki posebno složim i pazim na pravac.
Evo imam u dve kese 200-tinak Profi blinkera (shadova) svi onako đuture ubačeni i nije im ništa, isto tako držim i Relax kopyto, sllotere, Orke.......
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže genjura

• Klub RiboLovci
« Odgovor #76 poslato: April 02, 2012, 11:19:54 posle podne »
 :emoha15: :emoha15: :Milance 4: :Milance 4: bravo tvister

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #77 poslato: April 02, 2012, 11:33:34 posle podne »
Jbg, znam da ima ljudi koji paze na te stvari ali ako bih gumice stavljao u kutije po par komada u svaku pregradu koliko bi mi kutija trebalo za poneti, a volim da ponesem dosta silikona na vodu, onda mi one kesice odrađuju posao.
Više volim da su mi woblleri u kutijama i da se ne gule.  :oops:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže Nele

• Klub RiboLovci
« Odgovor #78 poslato: April 03, 2012, 04:47:27 posle podne »
U kutijama ( plastičnim boksevima ) su mi sve gumice - i svi vobleri, a na rep nikada nisam nešto extra pazio. Mislim da se kod slotera ne može desiti da se vrat pečurke tako deformiše, da u vodi ne bi opet imao onaj svoj rad, dok je problem koji sam uočio kod PB Atractor-a drugačije prirode - bar je to meni tako zapelo za oko, pošto imam dosta iskustva i sa tim shad-om ( nadam se da ne zamerate za ovak maleni off ). Atractor ima često "fabričku grešku" prilikom lepljenja repa za telo...-ne pogodi se dobro ugao koji je inače jako bitan, pa sam često doživljavao da mi, pogotovu mali atractor-i, nemaju nikakav rad...tek kad cimnem malo jače, ili ih provlačim većom brzinom kontra od toka struje - tad se "ožive".
Mislim da tu lagerovanje i nema nekog velikog uticaja...
...-možda, ali jedino da taj atractor stoji na gomili sa polomljenim repom nekoliko godina...

Van mreže genjura

• Klub RiboLovci
« Odgovor #79 poslato: April 03, 2012, 09:25:58 posle podne »
e moj nele zato je sloter zmaj nad zmajevima :sumadinac:.njega ne može ništa sjebati ,naravno osim je.enog kamena i školjke :ireful: