Autor Tema: Silikonske glavinjare i šedovi- Draško  (Pročitano 11528 puta)

Van mreže Dzoni 018

• Klub RiboLovci
Odg: Silikonske glavinjare i šedovi- Draško
« Odgovor #15 poslato: Mart 20, 2011, 03:10:45 posle podne »
meni su se odlicno pokazale,svi modeli.Najbitnije da svaka radi kako treba i u mirnoj i u brzoj vodi.Koliko je samo somova dala model G6 35gr.  :dash2:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #16 poslato: Mart 20, 2011, 04:52:02 posle podne »
Ja to dok sam ziv necu staviti na svoj stap ne zbog toga sto su varalice lose vec zbog njegovog odnosa prema ribama i ribolovu uopste. Na osnovu svega treba bi da bude primer ljudima na vodi a on to nije.

Moj stav moje misljenje
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže nananina

• Klub RiboLovci
« Odgovor #17 poslato: Mart 20, 2011, 05:16:37 posle podne »
Najozbiljniji majstor među svim proizvođačima glavinjara i šedova je upravo Draško. Tačnost, vreme, količinu isporuke može ispuniti samo on, dok kod ostalih čekaš kao shengen vizu.
O lovnosti glavinjara i šedova ne treba trošiti mnogo reči jel su iste dokazale na svim vodama.
O majstoru kao ribolovcu mislim da je treutno najkompletniji ribolovac u regionu (reke, jezera, more), što reče jedan moderator ovde MOJ STAV MOJE MIŠLJENJE  :Mladjan 2: :Mladjan 2:
Poštovalac lika i dela Loseg Pecarosa

Van mreže zver70

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #18 poslato: Mart 27, 2011, 09:24:13 posle podne »
mislim da ne treba da komentarisemo svoje stavove prema drasku klacaru vec prema proizvodu ako su tema sedovi i glavinjare jer ne tumacimo ljude vec varalice.
ja nisam probao njegove varalice jer nisam stigao da probam sve sto imam u podrumu a kamoli jos i to.
cuo sam i ja price vezano za njegov stav prema ribolovu ali to je stav licni i stav svesti svakoga od nas. na kraju krajeva svima nama ce neko da sudi kada za to dodje trenutak
ima nekoliko proizvodjaca koje nikad ne bi uzeo u obzir zbog karaktera ali to ne znaci da varalice nisu lovne.
glavinjare izgledaju lepo upakovane su u dobro pakovanje tacnije izgledaju kao i vecina glavinjara nasih majstora.
sedovi imaju svoju licnu crtu i ne izgledaju lose.

Unutrasnji radni model I afektivna vezanost su indikatori psiholoske I emotivne stabilnosti licnosti.

Van mreže Napadač

• Klub RiboLovci
« Odgovor #19 poslato: Mart 28, 2011, 12:06:46 pre podne »
sedovi imaju svoju licnu crtu i ne izgledaju lose.

Draškovi šedovi su odlični i vredi ih probati :emoha15: A njegove glavinjare ja lično ne volim, što nikako ne znači da nisu dobre, naprotiv ...

Van mreže tommylee

• Klub RiboLovci
« Odgovor #20 poslato: April 21, 2011, 12:31:51 posle podne »
Kod nas na Drini njegove glavinjare su već dugo vremena rasprostranjene,odnos cjene i kvaliteta je zadovoljavajući.
Dobre glavinjare,i ono najbitnije lovne!

Tvistere sam par puta vidio ali ne dovoljno vremena da ih istestiram,osim dobrog rada ništa na njih još ne ulovih.

Van mreže nananina

• Klub RiboLovci
« Odgovor #21 poslato: Maj 31, 2011, 04:45:13 posle podne »
Kako kazu stari ljudi ko ume njemu TUNA od 100 kg
Poštovalac lika i dela Loseg Pecarosa

Van mreže zver70

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #22 poslato: Jun 07, 2011, 09:27:35 posle podne »
Kako kazu stari ljudi ko ume njemu TUNA od 100 kg
lepa slika ko je na njoj ne vidim
Unutrasnji radni model I afektivna vezanost su indikatori psiholoske I emotivne stabilnosti licnosti.

Van mreže zver70

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #23 poslato: April 09, 2014, 01:02:34 posle podne »
Poslednjih meseci probao Sam Draskove glavinjare.
Rade vrhunski ove u obliku sebile.
Najvece bucove Sam imao na njih.
Na male pastrmku.
Shadove cu probati prvom prilikom na moru.
I jos nesto. Ono sto me raduje da postoje ribolovci koji su se promenili na bolje I ostavili krivolov I lov u mrestu. To je najteze. Drasko je jedan mozda I najbolji primer.
Okrenuo se proizvodnji varalica,ribolovnoj agenciji. Svaka cast.
Znaci da mogu svi ako hoce.

Van mreže cedapn

• Klub RiboLovci
« Odgovor #24 poslato: April 09, 2014, 01:32:13 posle podne »
Nekoliko godina unazad lovim iskljucivo na glavinjare,probao gomilu majstora,Draskova glavinjara nema ozbiljnog konkurenta na trzistu jos uvek.Cena je takva kakva je ali je glavinjara vrhunskog kvaliteta,netreba menjati ni ringlice ni trokrake.