Autor Tema: Silikon montaze  (Pročitano 4314 puta)

Van mreže djomla

• Klub RiboLovci
Odg: Silikon montaze
« Odgovor #15 poslato: April 06, 2015, 07:59:32 pre podne »
Milja koje terene napadaš?
Najjednostavnija motaža i ujedno i najlovnija to je leptir br. 4 sa montiranom worm udicom i silikonskim twisterom na udici koji ima ulogu da štiti od kačenja, ili plutani čep u formi žabe sa montiranom worm udicom ili samo silikonska žaba na worm udici, od tog troje nista ti ne traba više ;-)
Sve te montaže možeš i uživo da vidiš kod mene ;-)
:-)

Van mreže ribar-milja

• Klub RiboLovci
« Odgovor #16 poslato: April 06, 2015, 09:15:42 pre podne »
Hvala na odgovorima. Probacu navedeno pa cu javiti rezultate. Da ne kvarimo vise temu, na pp sam ti poslao Djomla. Jos nesto, zastita od gumice slabo pomaze, kolega je imao i nije se usrecio. Moracu za sljedeci put probati ove druge montaze.
Pecanje je život!!!

Na mreži mikroel

• Klub RiboLovci
    • m2m-solutions
« Odgovor #17 poslato: Februar 14, 2016, 01:00:08 pre podne »

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Van mreže djomla

• Klub RiboLovci
« Odgovor #18 poslato: Februar 14, 2016, 08:19:31 pre podne »
Ovo izgleda baš interesantno  :emoha15:
:-)

Van mreže ribar-milja

• Klub RiboLovci
« Odgovor #19 poslato: Mart 23, 2016, 05:30:13 posle podne »
Da li neko zna kako vratiti u normalu izdeformisane varke od plastisola? Ako to uopste moze da se uradi. Kupio nedavno orka i profi blinker varki, pa ima ih poprilicno sa uvrnutim repom, sa lopaticom pod nenormalnim uglom, tj.ne stoji pod pravim uglom,... Uglavnom su u pitanju orka sedovi i profi blnker riptor sedovi. Mozda nije plastisol, neka me neko ispravi ako zna.
PS
Nisam znao gdje da postavim pitanje, pa sam ovdje. Ako ima smislenije mjesto, molim urednika da prebaci.
Pecanje je život!!!

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #20 poslato: Mart 23, 2016, 06:17:16 posle podne »
Ubaci ga u vrelu vodu na kratko i okaci papucom na viljusku i ostavi da se ohlade. Trebalo bi da se isprave. Kuvanje 30ak sekundi ne vise i hladjenje poale toga

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže ribar-milja

• Klub RiboLovci
« Odgovor #21 poslato: Mart 23, 2016, 06:35:47 posle podne »
Bas u kljucalu ili da onako dobro zagrijem, ali da ne kljuca?
Tako nesto sam i mislio, jer sam citao da tako vrse omeksavanje tvrdih varki. Bojim se samo da ne postanu premekani, takvi mi nikako ne trebaju. Svakako cu probati sa jednim, dva pa vidjeti sta se desava. Mislio sam i okaciti iznad kljucale voda pa da ga vodena para malo ispravi.
Zahvaljujem Chaki. Javicu sta sam napravio.

Sent from my ZTE Blade V6 using Tapatalk

Pecanje je život!!!

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #22 poslato: Mart 23, 2016, 07:33:50 posle podne »
Ma to samo na kratko ubacis samo vodi racuna sa atraktoeom da mu se rep ne odlepi sa njim kuvanje nisam probao. Orkin sed jesam i uspeva da se ispravi.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže ribar-milja

• Klub RiboLovci
« Odgovor #23 poslato: Mart 29, 2016, 08:13:16 posle podne »
Uspio sam ispraviti. Samo sam riptore, orke mi nisu pri ruci trenutno. Ali, kao sto sam i mislio, omeksali su. Najbolje sam prosao sa onim na kojima je samo lopatica bila izdeformisana, pa sam samo lopaticu uranjao. Ostale, koji su bili vise izdeformisani, morao sam dublje uranjati i zahtjevali su duzi tretman (30+ sekundi), a to ih je omeksalo. Za manje deformacije je 10-15 sekundi bilo dovoljno. Zahvaljujem Chaki jos jednom.
Pecanje je život!!!

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #24 poslato: Mart 29, 2016, 11:14:03 posle podne »
 :emoha15:

Van mreže zabac

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #25 poslato: Mart 30, 2016, 01:17:21 pre podne »
Zanimljiva tema ,na vodi covjek se nekad susrece sa situacijama kad treba nesto promjeniti .Odacu vam  jedan moj nacin montaze sa rascjepljenim plovkom,koristi se kad mi treba dalek hitac i sporo propadanje .Prosto samo se doda plovak koji je rascjepljen po potrebi se postavlja i brzo skida.Vjerujete u nekim situacijama je toliko efikasan sistem da se i sam zaprepastim