Autor Tema: Knjige i video o mladici  (Pročitano 6233 puta)

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
Re:
« Odgovor #30 poslato: Novembar 15, 2009, 02:40:01 posle podne »
Citat: "Rangostar"
Ako je to onaj serijal koji je radio Memedovic onda ces pogledati sta se zove varalica RUCNE izrade...
Jedan od vodica je uzeo parce kore sa drveta i urolao je, na sve to stavio trokraku i lovio ribu tacnije ribetine, ako sam dobro zapamtio to je imitacija misa ili neceg slicnog...

Da,da,da uzeo je koru od breze potopio u vrelu vodu da se uroluje i kroz sredinu provukao žicu sa trokrakom na jednom kraju,a štap ko što reče Charuga retko viđen.
Najjača scena je kada Memedović poklanja tom čiči kutiju voblera a čiča sve gura kutiju od sebe,nezna čovek ni šta je prosto se uplašio :pardon:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
Re: KNJIGE i VIDEO o MLADICE
« Odgovor #31 poslato: Novembar 15, 2009, 06:18:59 posle podne »
Da,to je Sibir 1996-e mislim.........

Igore mozda ti tvoji nisu imali srece ali si 100 % u pravu..........treba sponzorima opravdati placeno  :emoha27:

Vlada lo

• Gost
« Odgovor #32 poslato: Novembar 15, 2009, 06:27:09 posle podne »
Ja sam cuo da te reke nisu uopste velike sta vise da su male i da ih bukvalno mozes pregaziti.Jedina sreca je sto mongoli ne jedu ribu ali ne lezi vraze .....Kaze da je zabranjeno da im se da riba da je probaju jer ako vide da je ukusna istrebice reku.Vuko je isao u Mongoliju i Ciro tako da sam jos neke stvari cuo od njih.Mislim da je Sibir majka tajmena ali je jako daleko i nepristupacan.

Van mreže hauba

• Klub RiboLovci
« Odgovor #33 poslato: Novembar 15, 2009, 06:39:30 posle podne »
Jedina sreca je sto mongoli ne jedu ribu ali ne lezi vraze .....Kaze da je zabranjeno da im se da riba da je probaju jer ako vide da je ukusna istrebice reku.

Vlado, jesi procito sto si napisao????
Neki kao "pederajsi" starosjediocima Mongolima, koji su harali cjelom Europom i rasturali Rimsko cesarstvo su zabranili, da probaju ribu :dash2:  :whiteflag:  :whiteflag:
Grlim Acu, volam ga snazno.....

Vlada lo

• Gost
« Odgovor #34 poslato: Novembar 15, 2009, 07:13:53 posle podne »
Da napisao sam kao sto sam cuo.Evo sad cu maloopsirnije ako je laz ja lazem vas kao sto su i mene   :oops:

Van mreže Čiko

• Klub RiboLovci
« Odgovor #35 poslato: Novembar 15, 2009, 09:20:44 posle podne »
bas tako...
emisija culut je snimljena sa cetiri krupne mladice...koje su uhvacene na keder... :dash1:

zalosno,zar takvi ljudi da budu uzor buducim ribarima  :c:

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #36 poslato: Novembar 15, 2009, 11:18:49 posle podne »
ja stvarno ne mogu da vjerujem da ima ljudi sto to rade. jesam li ja toliko naivan? to je ispod svake casti. i sto je najgore sve su to poznati ribolovci pa me zato i interesuje kolko u tim pricama ima istine

Vlada lo

• Gost
« Odgovor #37 poslato: Novembar 15, 2009, 11:30:38 posle podne »
Zar bih se pricalo da nema istine ? Najveca laz je lov kraljice mladice na Drini.Sve montirano.Zatim neke emisije u sibiru  a ribe lovljene na strukove...

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #38 poslato: Novembar 15, 2009, 11:33:41 posle podne »
Pa pricalo bi se Vlado. Sta se sve danas prica a nije istina..

Vlada lo

• Gost
« Odgovor #39 poslato: Novembar 15, 2009, 11:36:27 posle podne »
Poznajem licno Antohina,Jocu,Memedovica dosta puta sam ostao sa njima do zore.Sa nekima sam isao i na pecanje tako da znam kakve su muke imali da snime a riba nece za inat.Tako da znam sigurno da ima montaze.A tvoje je verovati ili ne.Po volji ti druze   Inace radio sam kao cuvar skoro 2 godine na Drini.Znam kako se sve montiralo cije ssu ribe bile kome su poturane.I mogao bih roman jednog dana napisati ali ne ide neke stvari nisu za javno.I ovo je bilo suvise.Ne krivim ih uopste jedva odu jos da im sve propadne ne valja xexexe.Jedino gde su odrali ribu je bilo na delti Urala.O njoj su pricali hipnotisani kazu da je to bio ribolovacki raj.Da je bilo ribe kao nigde.Ali na zalost poznato je da toga vise nema.Da su ruje izracunale da je jeftinije da izlove ribu nego da zive od ribolovaca

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #40 poslato: Novembar 15, 2009, 11:46:32 posle podne »
Ma Vlado nije da vjerujem a nije ni da nevjerujem, ja od tog nikakve koristi nemam. Samo eto interesuje me ako si sjedio sa njima ti ili neko drugi jesu li ikad pomenuli to ili su ljudi dosli sami do nekih zakljucaka? Mene interesuje da li je to neko cuo iz njihovih usta ili je smislio kako njemu odgovara.

Van mreže hauba

• Klub RiboLovci
« Odgovor #41 poslato: Novembar 16, 2009, 09:36:51 pre podne »
Citat: Aco
sve je moguce jer se iz njegovog pisanja moze videti da je mnogo aktivan za svoje godine  :wink:

Care, u zivotu jos nisam video Viagru ali sam cuo, da nek bi bila to neka plava tableta ili kapsula????
Za sad, moram 3 puta da kucnem u drvo ili u glavu, ha,ha,ha, jos nemam probleme sa potencijom, mada bih tebi i ostalima koji se priblizavete 40-tim godinama preporucio jedan pregled kod urologa i tu se uopste ne zajebavam.
Prostatica je zajebena stvar :whiteflag:

Van mreže Čiko

• Klub RiboLovci
« Odgovor #42 poslato: Novembar 16, 2009, 10:28:45 pre podne »
ovo sto sam ja napisao,o lovu mladice na culutu...
mi je pricao covjek koji je bio tad na snimanju emisije,u mongoliji...

odlazak u mongoliju je jako skup,tako da se emisija morala napraviti...na bilo koji nacin...
 :emoha27:

Van mreže hauba

• Klub RiboLovci
« Odgovor #43 poslato: Novembar 16, 2009, 10:40:23 pre podne »
Bas o tome pricam i meni je to sasvim jasno. Ne bira se sredstava, pare vladaju svetu i tu nema ljubavi :oops: