Autor Tema: Da li se isplati praviti silikonce ???  (Pročitano 2350 puta)

Van mreže vlasinacbg

• Pripravnik
  • *
Da li se isplati praviti silikonce ???
« poslato: Septembar 19, 2010, 09:56:04 posle podne »
Pozdrav,
resio sam da pravim sam svoje silikonce i napravio sam nekoliko kalupa od gipsa i poceo sa belim silikonom da vidim kako ce da ide, nije bas ko fabricki da kazem onako gladak ali korektno izgleda i uveren sam da ce da vrsi posao...e sad nameravam da krenem da ih pravim i u raznim bojama ali me zanima misljenje nekog ko je iskusniji u svemu ovome da li se isplati praviti ih, naravno lepo je napraviti nesto sto ce ti koristiti, ali me zanima koliko vama izadje silikonaca iz one jedne tube silikona iz farbare...pa sabrano cena silikona+boja za farbanje+gips+vreme, a kod pancevca se mogu naci vec za 13 dinara po komadu...hvala na svakom odgovoru, dobrodosli su mi  :a:
Neko to od gore vidi sve, povlači te konce igra se ... postavi na svoje mesto svako dobro, zlo jos pre ... sve vide oči sudbine !!!

Van mreže vlasinacbg

• Pripravnik
  • *
Odg: Da li se isplati praviti silikonce ???
« Odgovor #1 poslato: Septembar 19, 2010, 10:16:26 posle podne »

moji prvi silikonci jos samo da odem na  :Milance 11: da ih isporobam  :Yahoo!:
Neko to od gore vidi sve, povlači te konce igra se ... postavi na svoje mesto svako dobro, zlo jos pre ... sve vide oči sudbine !!!

Van mreže nuky

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #2 poslato: Septembar 19, 2010, 10:18:57 posle podne »
iplati se ako su lovni, ako radis silikonske bas..ovaj ti nece valjati, nadji majstora djessija i zandera pa ih snimi malo

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #3 poslato: Septembar 19, 2010, 10:33:26 posle podne »
Dali se isplati, hm  možda ne a možda i da, ali mislim da nema većeg zadovoljstva nego uhvatiti ribu na lično svoju varku, e taj osećaj se nemeri novcem  :hi:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže IgorNL

• Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 19, 2010, 05:24:15 posle podne »
Ne isplati se ali ih je ceif praviti i jos veci gust ako uhvatis na svoj uradak. :Mladjan:

Van mreže smuki

• Klub RiboLovci
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 19, 2010, 08:18:22 posle podne »
]

Isplativo ako ga dobro uradis,ovaj tvoj je za zimsko,Manss,sa sirim repom calins i gore moji smuksoni
sto mos danas ostavi za sutra

Van mreže twinpower

• Klub RiboLovci
« Odgovor #6 poslato: Decembar 01, 2010, 03:47:50 posle podne »
sta znaci da li se isplati ?
 .hoces li da ih prodajes ?ili da ne trosis toliko para na ove sedove koje si do sada kupovao ?
 ili hoces da dozivias zadovoljstvo kad uhvatis ribu na nesto sto si sam napravio ?...........................u prva dva se ne isplati ali u trecem slucaju se isplati itekako ............i ja sam pravio znam sta je ali treba dosta muke i mozganja dok ne ispadne kako treba ................ali kad udari onda je zadovoljstvo neopisivo ! :emoha21: