Autor Tema: Sastanak zaštite drinske mladice i svih vodotokova Srbije- Perućac 01.05.2010.  (Pročitano 62600 puta)

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Sastanak zaštite drinske mladice i svih vodotokova Srbije- Perućac 01.05.2010.
« Odgovor #1170 poslato: Januar 15, 2015, 03:55:17 posle podne »
Upravo na kanalu LR gledao emisiju o mrestilistu pastrmke na Neretvi gde uzgajaju mekousnu potocnu I glavaticu. Od objekta do bazena sve izgleda svetski a ovi nasi I ono malo bede hoce da ugase.

SRAMOTA
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže misoni

• Klub RiboLovci
Odg: Sastanak zaštite drinske mladice i svih vodotokova Srbije- Perućac 01.05.2010.
« Odgovor #1171 poslato: Jun 05, 2015, 12:43:19 posle podne »

image upload no compressionurl=http://postimage.org/][/url]
forum image hosting

jutrošnji prizor sa Drine, šta reći, slika govori više od reči, kako stati ovakvim delima na kraj?

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
Odg: Sastanak zaštite drinske mladice i svih vodotokova Srbije- Perućac 01.05.2010.
« Odgovor #1172 poslato: Jun 05, 2015, 02:31:20 posle podne »
Tome drzava treba da stane u kraj ali drzavu boli tuki za takve stvari a i jos vaznije, da ih nazovemo tako. U Visegradu kad sam bio prosle godine dosli bageri i kamioni i oru i kopaju Rzav, jedno 200m uzvodno od usca u Drinu, kao prave neke bazene kuku majko koje ce zavrsiti za 50 godina ako i tada. A kao zabranili ribolov u tom dijelu zbog mrjesta ribe ali zato da se kopa bagerima moze... ludnica. Jednostavno ljudi koji pojma nemaju sta rade su na jakim pozicijama a neki bi se prodali i za kilo banana. Ovo sto se nose mladuljci od 2kg i prodaju po restoranima da ne pricam. Odem da uzmem dozvolu, onako malo ispitujem propitujem, kao pa dajte mi neki pravilnik, ne znam sta da nosim sta ne, on kao nemamo i samo glavom odmahuje.. plati ti dozvolu pa radi sta hoces bato. Tuga je to gledati a najgore je kad ljudi naviknu na takve stvari pa misle da je normalno

Van mreže misoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1173 poslato: Jun 05, 2015, 07:30:57 posle podne »
Ovo je stručno izvedeno da se ikra isprevrce i obogati kiseonikom :Milance 4: