Autor Tema: Montana  (Pročitano 8116 puta)

Van mreže montana

• Početnik
Odg: Montana
« Odgovor #15 poslato: Decembar 01, 2011, 08:36:40 pre podne »
Pa sto se ne javi? Taman se dosadjivah popravljajuci i farbajuci kamion. Izletio mi Bambi pri 75 mph. Stete kao u prici. Obavezno se javi sljedeci put.

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #16 poslato: Decembar 01, 2011, 04:19:13 posle podne »
Ah, imao sam i ja susret sa bambijem prije nekolike godine, samo ja sam bio u autu  :ljut: Jel moze sa obale da se peca na tom tamo vasem jezeru? Probavas li?

Van mreže montana

• Početnik
« Odgovor #17 poslato: Decembar 01, 2011, 05:13:01 posle podne »
Moze, ali bude guzva od Rusa, Ukrajinaca i Poljaka, pa je musicarenje okarakterisano kao pokusaj ubistva ili terorizam jer postoji opasnost da zakacis nekoga okolo. Inace sa obale love u lukama, vecinom na varalice ili kedere i ikru plovkom. Sama obala je jako plitka i u obliku pjescanih plaza, pa nema nekih aktivnosti. Voda se ljeti ugrije i riba idse dalje u dubine na pucini. Tamo je love trolanjem iz camaca, slicno morskom ribolovu.

Van mreže montana

• Početnik
« Odgovor #18 poslato: April 25, 2012, 06:24:14 pre podne »
Malo slicica sa ovogodisnjih ribolovnih izleta, moj drug Simke trazio, a u nadi da ga namamim da posjetimo Montanu, barem uskoro. Na prvoj slici je potocna, a ispod nekoliko Yellowstone Cutthroats pastrmke (endemske vrste u Yellowstone rijeci) Lov je bio na malene epoxy strimere na udici br.12 i suhu muhu, imitaciju komarca na udicama 20 i 22. Vrijeme prohladno, sa snijegom povremeno i dosta vjetra.

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #19 poslato: Maj 01, 2012, 02:23:19 pre podne »
samo kidaj majstore  :drinks 1: