Autor Tema: Tenkara  (Pročitano 4220 puta)

Van mreže FisherMan

• Pripravnik
  • *
Tenkara
« poslato: Maj 26, 2012, 02:28:23 posle podne »
Probao bih da i ovom tehnikom lovim pastrmku. Problem je doći do štapa kod nas. One kombinacije i predlozi da se od teleskopa ili petljaša pravi štap za Tenkaru me ne interesuju.
Molim kolege koji znaju, gdje se u Srbiji (jer u CG niko ne radi to ) može naručiti mušičarski štap. Kupio bih štap ručno radjen, dužine 10ft , od tri segmenta klase 4. Bez provodnika i držača čekrka na plutanom rukohvatu. To mi je najbliža opcija , po meni i mnogo ljepša nego teleskop Tenkara...

Sa nestrpljenjem očekujem vaše predloge.
Sve brige nestanu kad si pored rijeke. Slusajuci huk njenih brzaka, ribolovac postaje plemenitiji , nauci cijeniti prirodu i biti joj zahvalan i ponizan.

Van mreže aleksandar-1982

• Klub RiboLovci
Odg: Tenkara
« Odgovor #1 poslato: Maj 29, 2012, 06:56:58 posle podne »
druze kontaktiraj na forumu Goran MG . momak je u beogradu i pravi mnogo lepe stapove ja sam sa njegovim motkama prezadovoljan doduse varalicarskim verujem da tako dobro pravi i musicarce a ima i lep izbor blankova . Mozes da pogledas na temi (stapovi - remek dela MG servisa ) pozzz i bistro

Van mreže FisherMan

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #2 poslato: Maj 29, 2012, 11:19:22 posle podne »
Hvala Aleksandre
Sve brige nestanu kad si pored rijeke. Slusajuci huk njenih brzaka, ribolovac postaje plemenitiji , nauci cijeniti prirodu i biti joj zahvalan i ponizan.

Van mreže FisherMan

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #3 poslato: Maj 31, 2012, 01:13:09 posle podne »
Kontaktirao Gorana. Ne mogu mi napraviti stap...

Pogledajte kakvo je to uzivanje

www.tenkarausa.com

Van mreže simpson H

• Lovac
  • Klub RiboLovci
    • http://www.musicarenje.com
« Odgovor #4 poslato: Jun 03, 2012, 07:30:56 posle podne »
A gde bi pecao ovom tehnikom?