Autor Tema: Karavukovo 4.11.'12.  (Pročitano 3113 puta)

Van mreže ossa

• Klub RiboLovci
Karavukovo 4.11.'12.
« poslato: Oktobar 28, 2012, 06:48:58 pre podne »
Ako se uredništvo slaže, da pomognem ljudima iz organizacije...

Trece po redu takmicenje u varalicarenju Karavukovo Dunav 2012 u organizaciji KSR Dunav iz Karavukova, skup je u restoranu Tiha Noc u 10h, pre mosta preko kanala DTD sa desne strane puta prema Dunavu iz pravca Odzaka ili sa leve strane puta pre skretanja kod mosta prema Dunavu.
Staza je na Dunavu, u pitanju je teren sa kamenitom konfiguracijom dna i delovima sa panjevima, uvalama i pescanim bregovima, za one koji poznaju terene izmedju ostrva i prevodnice.

Broj ucesnika je ogranicen na 70 takmicara + ostali ( gosti, sponzori, press...), obavezna je prijava za sve zbog kapaciteta samog restorana, prijave se mogu obaviti preko foruma, telefona, facebook-a, email-a...
Uplate se mogu izvrsiti preko racuna kluba ili na dan takmicenja, uplata kotizacije po takmicaru iznosi 1500 rsd.
Organizator je obezbedio kao i obicno vredne nagrade za takmicare, dorucak, veceru, kuvano vino na stazi, pice po promotivnim cenama.

Najuspesnija tri takmicara organizator ce nagraditi peharima, ribolovackim priborom i novcanim iznosom u zavisnosti od broja prijavljenih takmicara.

Uplata mozete izvrsiti na tekuci racun broj:
KSR "Dunav Karavukovo" Karavukovo
340-11006930-74 ERSTE BANK
Svrha uplate takmicenje Karavukovo Dunav 2012

INFO :
061 / 6013954
060 / 0763559
[email protected]
http://www.karavukovo.com

Satnica:

10:00 h      Skup takmicara u restoranu Tiha Noc, dorucak/uzina/marenda
11:00 h      Polazak na stazu, silazak do Dunava i pripreme
12:00 h      Pocetak takmicenja
18:00 h      Kraj takmicenja
19:00 h      Proglasenje najboljih varalicara, svecana vecera, druzenje...

Organizator je obezbedio za sve:
Dorucak - sendvic,pice,kafu,domacu ljutu... :-)
Kuvano vino na stazi...
Veceru - kambodzafishpaprikas i pecenu ribu + 2 pica po izboru

Uploaded with ImageShack.us

Ko je bio zna o čemu se radi prve godine je bilo 70 - 80 učesnika, druge godine nije uspelo takmičenje jer je vodostaj nadošao kao u mitrovici, ovo je treće po redu takmičenje, po meni je vodostaj dobar i trebalo bi da bude sve ok. E da, do sada nisu mogli da se takmiše organizatori a ovog puta su i oni naoštrili udice pa će biti velika šansa da oni odnesu pobedu.  No dunav je to videćemo šta će biti...

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
Odg: Karavukovo 4.11.'12.
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 28, 2012, 06:58:14 pre podne »
Samo napred ... :emoha15:
Mobilni +31 651460727

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 28, 2012, 05:03:32 posle podne »
Tema zalepljena kao i sva ostala aktuelna takmičenja (dok se ne završe) a od tebe Ossa očekujemo izveštaj kada se završi  :drinks 1:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 28, 2012, 05:53:03 posle podne »
no problemo sinjor  :D

Promena satnice, takmicenje od 13h - 18h, polazak na Dunav oko 12h, pocetak skupa od 11h.

Van mreže ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Novembar 04, 2012, 09:53:02 posle podne »
Takmičenje je završeno upecano je desetak riba. Detaljan izveštaj će da napiše abbu. Ili ću ja sutra. Samo 30 takmičara ovaj put.

Van mreže ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #5 poslato: Novembar 05, 2012, 09:21:26 posle podne »
Tema zalepljena kao i sva ostala aktuelna takmičenja (dok se ne završe) a od tebe Ossa očekujemo izveštaj kada se završi  :drinks 1:
Pošto abbua izgleda nema na ovom forumu danas, aj da kažem i dokumentujem dešavanja od juče.
Na prethodnim takimičenjima je obično bilo duplo više ljudi. Ne ulazim u detalje oko organizacije. Hoću da kažem da je bila relativno mirna i podgrejana atmosfera (zbog slabog odziva). Ekipa od 30-tak  se podelila u nekoliko manjih grupa koje su ordinirale na oko 2km neuređene dunavske obale. Pecalo se, i kidalo. Na nekim mestima trebale su glave od 30g, a na nekim su bile dovoljne i one od 10g. Pobedio je domaći takmičar (A.K.A. Japanac from odžaci) koji je "maznuo" jednog ali vrednog smuđa 62cm. riba je duboko uzela omaleni beli tvister na glavici od svega desetak grama, maltene pod obalom. Stajao sam do njega pa ovako detaljno pišem.
Evo slike pobednika.

baš je bio uzeo u škrge nadam se da je prživeo...

Drugoplasirani, stari vuk sa Save Dunava a bogami i Bosuta Gosp, Stevan - A.K.A. PARADIZO, idol mlade generacije  :Milance 4:

treći je takođe domaći takmičar (ako nisam pobrkao) jer još nigde nije zvanično objavljena lista i imena.
- mladi takmičar sa dva ulova smudža

. Bilo je svakojakih događaja,
Jedan od njih je svakao da se jedan fini gospodin iz Futoga malo "dobio" i zabicivši malo jače ponelo ga gradivo te je i sam završio u vodi. Na svu sreću imalo se rezerve odela pa mu je palo kao da je sam sebi sudio. Nemili događaj je da je jedan od organizatora gurnuo moj CD BR te mi je štap pao ma kamenje  :o: tako da sam se spakovao i otišao u kafanu da zaboravim događaj.
Nastavak sledi...

P.S. Nagrade su bile u vidu papira za kupovinu mira u kući kod žene  :emoha009: t.j. hartije od vrednosti  :quote:

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #6 poslato: Novembar 05, 2012, 09:39:50 posle podne »
Hvala OSSA na izveštaju, bar je bilo ulova, a drago mi što moj zemljak uze drugo mesto  :emoha15:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže genjura

• Klub RiboLovci
« Odgovor #7 poslato: Novembar 06, 2012, 08:51:59 posle podne »
a di je kvaka??? pa i on je jedan od upisanih ali nespominjanih : sjeti se :

Van mreže ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #8 poslato: Novembar 07, 2012, 06:49:45 pre podne »
Vidi druže, bila je i ekipa iz vukovara, organizator ih nije spomenuo, evo ja ću. Bili su santa i još trojica sa njim. Jedan kojeg ja ne poznajem, znam samo santu, imao je mislim dva komada ili tri, ali su bili manji i ne dovoljni za prva tri mesta. Takođe je bio upisan i futožan Nikola koji je imao par komada...

Van mreže genjura

• Klub RiboLovci
« Odgovor #9 poslato: Novembar 07, 2012, 04:08:55 posle podne »
santa ,simba ,kvaka i ja :sumadinac:

Van mreže ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #10 poslato: Novembar 07, 2012, 04:23:18 posle podne »
ok, ti i ja smo pričali za čamac, ili ?

Van mreže Simba

• Početnik