Autor Tema: Početak  (Pročitano 8483 puta)

Van mreže srda83

• Klub RiboLovci
Odg: Početak
« Odgovor #15 poslato: Januar 16, 2013, 03:54:54 posle podne »
Da te dobro sluzi i podari kapitalne lipce i praje  :pivo:

Hvala braćala,ako Bog da idemo zajedno na ovjeru  :emoha21:
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže tommylee

• Klub RiboLovci
« Odgovor #16 poslato: Februar 11, 2013, 02:07:44 posle podne »
Primate li i mene u bratiju  :drinks 1:

Van mreže srda83

• Klub RiboLovci
« Odgovor #17 poslato: Februar 11, 2013, 03:24:42 posle podne »
Moze,moze samo ponesi :koopje: za clanarinu  :emoha009:
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže Djeka

• Klub RiboLovci
« Odgovor #18 poslato: Februar 12, 2013, 08:02:38 pre podne »
Evo i moje misljenje u vezi izbora opreme za fly fishing.
Sjecam se svojih pocetaka i nebuloznih prijedloga za izbor stapa ,cekrka,snjure i svega ostalog.
Koga god sam upitao u vezi opreme za fly fishing preporuke su bile toliko razlicite da je bilo nemoguce nekoga konkretno poslusati.
Jedno je bilo zajednicko a to je stap 5#,snjura WF5,tippet od0.10-0.16 i tu se slazem da je to neka optimalna kombinacija za nas koji lovimo u BL okruzenju.
Sve je to bilo ok ali koji stap i koja struna...........? Igrom slucaja sam dugo godina lovio bijelu ribu i iskustvo sa plovkarenjem mi je pomoglo da izaberem opremu po mom ukusu..... na kraju sam kupio Redingtona 5# fast akcija, hardy strunu DT5 (mada bih sada definitivno kupio strunu za broj manju od klase stapa), cekrk Greys GLA (izuzetno lagan).
I dan danas lovim sa ovom kombinacijom mada sam kupio novog Redingtona Pursuit koji ceka da ovaj stari ode u penziju.......Takodje sam u istom tom startu kupio komplet za vezanje musica i malo internet, malo knjige ,iskustvo,izlasci na vodu,posmatranje i lov samih musica,slikanje istih...... i na kraju skontas da nemas pojma koja danas lovi  :emoha009: ali u tome i jeste car musicarenja.

PS.Pridruzujem se tommylee-u ,pa mozda neka kafa ili rakija padne u dogledno vrijeme. :emoha15: :emoha22:
Jer, pazi jednu stvar.....