Autor Tema: Titel  (Pročitano 2613 puta)

Van mreže Toothless

• Klub RiboLovci
  • SRD Šaran - Zemun
Titel
« poslato: April 15, 2013, 07:01:30 posle podne »
Juče sam posle mnooogo godina bio u Titelu, može  se reći da sam išao - tragom predaka. Išao sam sa sestrom i zetom, poneo jedan štap za varaličarenje i torbu sa varkama, i krenuo u nepoznato, pošto sam prvi i jedini put u Titelu bio kada sam imao možda 4 ili 5 godina.

Čim sam došao do Titelskog mosta, bilo mi je jasno da od pecanja neće biti ništa zbog ogromnog vodostaja Tise, ali sam zato proveo prelep dan pored Tise i u gradu u kome su živeli moji prababa i pradeda. Iako poplavljen, titelski kej i okolina  izgledaju kao prelepo mesto za odmor na vodi i pecanje.
 Napravio sam i nekoliko sličica gradića i reke koji su svojom lepotom  "zarobili" jednog lađara (mog pradedu), i gde je on zauvek i ostao.
                            :hi:
Pošto mi je ovo lakše od resize-ovanja slika, postaviću link za imageshack sa slikama u većoj rezoluciji.

p.s. Ako sam nešto pogrešio oko kačenja slika, recite da ispravim, nije problem.

“Fishing is a delusion entirely surrounded by liars in old clothes.”

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
Odg: Titel
« Odgovor #1 poslato: April 16, 2013, 12:04:32 pre podne »
Nisi omanuo slike nego tetren ..poslusaj zofonija sada i jos 1 mesec prema junu samo na kanale...

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #2 poslato: April 16, 2013, 12:37:40 posle podne »
Pre jedno 15 a mozda i koja godina vise bio na tim terenima  tj na kubicima pored Tise. Bilo stuke tada dosta ali cujem da su ih posle toga masakrirali. Koliko god Tisu napadali ona se uvek oporavi i uvek ima ribe.

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Toothless

• Klub RiboLovci
  • SRD Šaran - Zemun
« Odgovor #3 poslato: April 16, 2013, 12:42:17 posle podne »
@Zofoni:

Ma znam da sam omanuo teren i poslušao bih tebe taj dan ali je meni i sestri palo na pamet u 10 uveče da idemo u Titel.
Pitao sam sestru i zeta da li hoće sa mnom na pecanje negde, tipa jednodnevni izlet, ona me onda po hiljaditi put pitala kada ćemo u Titel, i ja reko' -"'Ajmo sutra". Tako smo naprasno rešili da idemo, a baba je povilenela kada je čula da smo bili tamo a da nismo poveli nju. Moram sad da se šlihtam babi pošto je Vlajna, da mi ne baci neki spell tipa fire damage i slično. 
                                                                                                                                                                                    : bjessan :

@Chaki:

Ma oporaviće se sve vode kada mi sami sebe istrebimo. Jedan čovek je lepo rekao "Malo nas je, al' smo govna."
“Fishing is a delusion entirely surrounded by liars in old clothes.”