Autor Tema: Omiljena prihrana i recepti  (Pročitano 10022 puta)

Van mreže SOKO

• Lovac
  • Klub RiboLovci
Odg: Omiljena prihrana i recepti
« Odgovor #15 poslato: Jul 31, 2014, 09:28:17 posle podne »
Ajde da se i ja umesam posto imam veliku manu da pored lova sam i ribolovac a od pre nekoliko godina uspesan feederas da i ja kazem neku!

Naime ja sam uspesno isprobao i pre feeder tehnike jednu kombinaciju koja je davala uspeh kako na planini tako i kod mene u ravnici(Tamis ,Dunav,DTD,itd itd itd).
Uzeo sam tritikal , mesavinu hrane za kanarince , secerac , crve , konoplja , psenica(ali u malim kolicinama) , iseckate gliste sa makazama , starter za prasice kao kada pobiberite neko jelo odnosno 10% od celokupne smese i jos nesto ali nemogu da se setim imam sve zapisano ali nisam skoro isao na pecanje pa izlapi brate.
Vodu u kojoj ste kuvali konoplju sipate u ovu smesu a vodu u kojoj ste kuvali tritikal i psenicu prospite a i smesu za kanarince kuvate dok ne prokljuca pa onda gasite vatru.(ako ste duze na terenu sipajte slobodno so u ovu kombinaciju  jer ce je so konzervisati) I sta sada pa evo ovu primamu sipate u raketu i tovarite rejon u kom cete pecati u pocetku bacite jedno trecinu primame a u toku pecanja dodajete koliko mislite da vam je potrebno (isprobajte pa cete vrlo brzo uci u fazon).

Kada ovako pristupis feeder pecanju uspeh je zagarantovan.A o primamama koje stavljam u hranilicu da nepricam to ste vi rekli mada bi ja tu malo korigovao ali nema veze svako ima svoj nacin i svako zna koja je riba aktuelna na tom terenu na kom se nalazis.
Dobra je tema i dobro bi bilo da se ovde skupe sva iskustva koja imamo.

Van mreže Dule

• Klub RiboLovci
« Odgovor #16 poslato: Novembar 12, 2014, 02:35:36 posle podne »
Potrebna mi je informacija gde u Srbiji ima da se kupi kvalitetno riblje brasno, kolicina od oko 400kg, ako neko zna firmu koja se bavi prodajom cistog ribljeg brasna bilo bi mi od velike pomoci.

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #17 poslato: Novembar 13, 2014, 10:41:25 pre podne »
pitaj ribnjake  i melji pelete...to je barem 40 % rib.brasno

Van mreže Dule

• Klub RiboLovci
« Odgovor #18 poslato: Novembar 13, 2014, 03:40:49 posle podne »
Treba mi bas cisto riblje brasno proizvedeno u fabrici po nekim standardima a ne neka alternativna varijanta. Hvala u svakom slucaju.

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #19 poslato: Februar 01, 2016, 04:58:12 posle podne »
40 % rib.brasna je expanda gold ,hrana od VDEyndea...zakasnio sa odgovorom ali eto ako pomaze to je to.

Van mreže Sir-Miroslaw

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #20 poslato: Mart 02, 2016, 10:54:46 pre podne »
Drugari jedno pitanjce, da li ima i gde ima da se kupi krv u prahu ili ako ima neka aroma u tecnom stanju da je na foru krvi??

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #21 poslato: Mart 02, 2016, 02:42:51 posle podne »
krvna plazam kod VDeyndea..200 grama ima ili trebalo bi da ima u svakoj rib.radnji,boljoj