Autor Tema: Gde na pecanje u Beogradu (okolini)  (Pročitano 26305 puta)

Van mreže mrčko

• Početnik
Odg: Gde na pecanje u Beogradu (okolini)
« Odgovor #30 poslato: Novembar 27, 2014, 02:47:55 pre podne »
Zofoni, hvala na odgovoru.
Sad sam gledao na google earth-u, i vidim da obojica mislimo na isto mesto. Jedino što u Ribolov-u ima slika s desne strane mosta (prema brodogradilištu), a ti pominješ mesta iz pravca zimovnika. Ali to je to.
Koliko je meni poznato, zabrana ribolova u nekim zimovnicima postoji već godinu-dve. Ali to se ne odnosi na ovaj o kome trenutno divanimo. Mislim i da to nije klasičan zimovnik, u kom se veće količine ribe skupljaju na malom prostoru, u zimskom periodu, da bi zbog toga trebao biti na posebnom režimu zaštite.

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #31 poslato: Novembar 27, 2014, 01:30:58 posle podne »
Zofoni, hvala na odgovoru.
Sad sam gledao na google earth-u, i vidim da obojica mislimo na isto mesto. Jedino što u Ribolov-u ima slika s desne strane mosta (prema brodogradilištu), a ti pominješ mesta iz pravca zimovnika. Ali to je to.
Koliko je meni poznato, zabrana ribolova u nekim zimovnicima postoji već godinu-dve. Ali to se ne odnosi na ovaj o kome trenutno divanimo. Mislim i da to nije klasičan zimovnik, u kom se veće količine ribe skupljaju na malom prostoru, u zimskom periodu, da bi zbog toga trebao biti na posebnom režimu zaštite.
samo vozi mozda i didjem tamo ..ima jedna postava iz blokova 61/63 kojise tamo smenjuju...

Van mreže mrčko

• Početnik
« Odgovor #32 poslato: Novembar 28, 2014, 12:15:44 pre podne »
Merkam to mesto za sledeću sezonu. Pa neću ići pre.. A onda, i kad otvore novi most na Dunavu, na "vode naše mladosti".

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #33 poslato: Novembar 28, 2014, 01:27:35 posle podne »
mrcko jeste tako ,vode nase maldosti ali nece stada biti samo ti ili ja u igri ..pojavice se pritisak na tu stranu...
ja odoh odma kod pumpe 4 ke i 5ce...,pa male vosde, pa vojne baste itd...Dotle i ovo kod Novog mosta je okay..ne daje uvek ribu iskren da budem ali desi se da super prodjes...iams opciju tehnika da koristis...

Van mreže mrčko

• Početnik
« Odgovor #34 poslato: Mart 13, 2019, 11:39:17 posle podne »
I! Vode naše mladosti.. Obišao sam neke za vikend. Od aktuelnih, samo na Vizelju u Borči ima nekog pecanja. Na ostalim kanalima tek ponešto, slabo vredno pomena.

Van mreže SUMO

• Administrator
  • Klub RiboLovci
  • ....najsjajnija zvezda je Karadjordjeva zvezda !
« Odgovor #35 poslato: Mart 14, 2019, 08:21:17 pre podne »
kanali su tuzno prazni i sa malim vodostajem

Van mreže skespa

• RiboLovci
  • **
    • drustvo za zastitu i proucavanje riba
« Odgovor #36 poslato: Mart 14, 2019, 02:04:26 posle podne »
Da li je neko od kolega varalicario na onoj maloj cistini bez splavova kod bloka 45? Za vikend sam obisao Savu od branka do Dunava, keder se sunca ali bucov nista..probao sam i izmedju splavova kod 45ice kad tamo isto :trt:

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #37 poslato: Mart 14, 2019, 03:11:51 posle podne »
broodogradiliste ...sa desne strane voda ziva..sava..sa leve zimovnik,...,,.

Van mreže mrčko

• Početnik
« Odgovor #38 poslato: Mart 14, 2019, 07:07:58 posle podne »
I jesu plitki. Do jednog metra-maksimalno. E sad, da li su i prazni, to ne znam. Ali ono što me je zaintrigiralo je izostanak folklora u obliku kesa, flaša, kutijica, raklji i sl. Kao da se tu ne peca godinama. Ali zato pataka, zečeva i divljih svinja, pa toliko se u životu nisam nagledao.

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #39 poslato: Mart 14, 2019, 09:18:37 posle podne »
Ajd pataka i zeceva a gde si video divlje svinje pored Save. Na kom delu Save posto sam na tom delu stalno setao kerove i nikad ih nisam video

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže mrčko

• Početnik
« Odgovor #40 poslato: Mart 14, 2019, 10:12:23 posle podne »
U stvari sam se nadovezao na svoj prethodni i Sumov post. Ne radi se o Savi, već o Dunavu, tj. potes Kovilovo-Pupinov most. To područje, tj. te kanale sam u tri navrata obišao za poslednje dve nedelje. Inače ako vidiš ladu njivu i pet nemačkih ovčara pride, najverovatnije si na mene nabasao. Nekada sam ih istrčavao i ispod Savskog nasipa pa prema Galovici. Ali mi je ovaj teren bliže i više mi odgovara.

Van mreže mrčko

• Početnik
« Odgovor #41 poslato: Mart 17, 2019, 05:41:40 posle podne »
Danas opet izašao u obilazak ali se malo i pecalo. Na pojedinim mestima dubina sasvim solidna. Zezala sitna crvenperka na jednog crvića. Za babušku valjda još rano.

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #42 poslato: Mart 18, 2019, 12:43:19 posle podne »
ako ti je za utehu prvo proradi vizelj kod padinske skele,,,ili kod autoputa...

Van mreže mrčko

• Početnik
« Odgovor #43 poslato: Mart 20, 2019, 12:51:00 pre podne »
Nije mi taj Vizelj nikada bio omiljena lokacija. Tu kod tzv. autoputa bi možda i imalo smisla probati. Ali ovo, Borča i Kovilovo (pogotovo), pa to izgleda, da ne pričam.. Kad smo kod lošeg utiska, reći ću i ovo, kanal uz nasip (od puta pa levo-tzv. "žuti") pa prema Petici, ima takvu boju vode da ja to ne mogu opisati. Pre par dana, još pomalo i izbistren, ali pre jedno dve nedelje-debakl! Ako postoji boja smrti, onda je čini mi se taj kanal tako obojen. Pa da glupost bude veća, u nedelju pronašao dvojicu ljudi na samom početku kod puta. Čačka i njima sitna bela. Znači da i pored svega tamo još ima života.

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #44 poslato: Mart 20, 2019, 12:11:37 posle podne »
opcija III.prodji kroz naselje vrbovsko i vozi putem i prolazis farmu za tov junadi s leve strane ..i vozis i prelazis prvo mostic 1 na istopm putu i pre mostica 2 skreni levo i ides pored kanala kojise na nekih 500 m racva na jedna mali bocni kanal koji ti dolazi u celo s aputem...
Tu je spomenik nekom traktoristi .....e pa posle njega    su odlicni tereni ..vodostaj je sada relativan...to se zobe 21 parcela....kanal odlican i daje svu ribu jer je vezan sa dunavom...i bistro