Autor Tema: Gde na pecanje u Beogradu (okolini)  (Pročitano 29487 puta)

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
Odg: Gde na pecanje u Beogradu (okolini)
« Odgovor #45 poslato: Mart 20, 2019, 12:17:36 posle podne »
takodej ,neko je pomenuo kisvaru ... itd...ali i ima i jedna kanal koji se nalazi dijagonlano od mostica na kisavri sa desne strane u polju ..ne vidi se sa mostica..a moze se doci na sledeci nacin ..vozi desnom strane kisvar e do nasipa ili do puta koji je kod nasipa i ide desno i njime ides i pratis vegetraciju  i dolazis na kanal koji je mali ali se sa druge strane uliva u ovaj koji je dijaognalno od mostica u polju...
sad se ne secam da li taj mali kanal o kojem pisem da se uliva od nasipa u  prvo jedan  bocni kanal pa taj veci ide u taj dijagonalnio...
Malo izglkeda zapetljano ali nije strasno...
Opcija V ..velika greda iz padinske skele idi do nasipa a onda skreni ka vrbi uz nasip i to je odlicna voda....gola nema begatcija u ovom delu kod vrbe ali prema padinjaku je retka sumica

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #46 poslato: Mart 20, 2019, 12:22:27 posle podne »
opcija VI..udji u besni fok i prodji kroz naselje i idi levo prema vrbovskom ..dolazis do relativno tesnog kanala ..svega 1otak m ali dubokog do 2m....pa sada ti izvoli i javi ishode

Van mreže mrčko

• Početnik
« Odgovor #47 poslato: Mart 25, 2019, 06:32:56 posle podne »
Auu Zofoni, pa ti mi zadaješ ozbiljan domaći zadatak. Pa ja više do tih voda koje spominješ, a na kojima sam većinom pecao, ne znam ni stići. Poslednji put sam na Kišvari lovio pre desetak godina. Kanal koji spominješ nakon sledećeg mosta-Pačarez, dobro je da uopšte i postoji. I tada je izgledao do te mere zarastao da sam pomislio da je gotovo s njim. Nisam na njemu nikada pecao. Ujak jeste i dobro je prolazio. Meni je nekako Kišvara uvek bila zanimljivija. Do tih kanala u okolini nasipa i pumpe Petice ne znam da li bih znao da dođem. Morao bi google earth da osveži memoriju. Kanal koji spominješ u Besnom Foku-Zekine vile, je nekada bio odličan kanal. Uzan, a dubok. Pun svega. Drago mi je da je još uvek ribolovna voda. Tamo su bila i neka jezera, i tu se lepo hvatalo. Ma bilo sve nekada, sada se prepričava.

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #48 poslato: Mart 27, 2019, 10:43:20 pre podne »
odradi prvo earth pa posle sve drugo