Autor Tema: Oglasi  (Pročitano 20612 puta)

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: Oglasi
« Odgovor #15 poslato: Novembar 01, 2013, 10:25:38 posle podne »
Niko nije rekao da se oglasi ukidaju. Bice ih ali nece biti ljudi koji postuju samo na oglasima. Ja bih vas molio sve da kad diskutujete pazljivo procitate moj post.  Moja prica je usmerena na ljude koji NIKAD NIKAD nisu napisali nijeda post na nekoj drugoj temi osim u oglasima.

Da su oglasi potrebni jasno je svima ali preprodavci su skroz nepotrebni a ima ih bar 5-10

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #16 poslato: Novembar 01, 2013, 10:29:24 posle podne »
svatili smo te chaki no deluj ....

Na mreži srda83

• Klub RiboLovci
« Odgovor #17 poslato: Novembar 02, 2013, 12:13:31 pre podne »
Uslov za oglase:bar 20-30 SMISLENIH postova(pod tim mislim na koju riječ više od bravo majstore,svaka čast,smajli itd) i u tih 20-30 postova bar nekoliko sa slikama.
Samo predlog  :drinks 1:
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #18 poslato: Novembar 02, 2013, 12:13:48 pre podne »
samo malo sam cesljao po oglaisma i pogledajte rezultate.

Jare - 315 postova svi u oglasima nijedan na bilo kojoj drugoj temi.
Somolovac - 469 postova sve do jednog u oglasima. Zna cak I gde ima sta da se kupi od pribora u zemlji ali ne zna da napise nijedan post  van oglasa
Mitrovićpž - 31 post osim prezentiranja Mirkas voblera I jerkova sve do jednog u oglasnom delu
nikola_018 - 174 posta  sve o oglasima. Prodaje sve od pribora
Dalibor77  - ima 677 postova sve u oglasima. Prodaje od igle do locomotive  vezano za pribor
Predrag 2 - 381 post gotovo svi u oglasima
Kosoric - 105 posta  gotovo svi u oglasima
Bubic2  - 44 posta sve u oglasima
Stefan89  - 56 posta sve u oglasima
Esox6969 - 156 sve u oglasima
Macvanski ribolovac - 575 posta skoro save u ogalsima I kupuje I prodaje ali ne peca izgleda I li ne zna da diskutuje
Inferno  - 164 posta osim nesto o bandaru sve ostalo oglasi
Milos kw  - 27 posta sve u oglasima poceo sa oglasima I nastavio bi sigurno
Ognjenp - 80 posta se u oglasima
Lazarmatic - 106 posta sve u oglasima
Milanpop - 48 poruka sve do jedne u oglasima
Tomica - 132 posta sve u oglasima
Zander 011 - 35 posta sve u oglasima
Bobmajstor  - 60 posta sve u oglasima
Zoranboskovic - 44 posta sve u oglasima
Atomica 385 posta sve do jednog u oglasima
Nidza73 8 posta od prvog krenuo sa oglasima

Ajde recite mi jer znaju ovi ljudi da pecaju ili znaju samo da prodaju. Ako znaju samo da prodaju postoji sajt www.kupujemprodajem.com i ima svega i svacega.

Ovde NIKO NIKADA nije trazio nista ni za reklamu ni za prodaju na oglasima i pokusavali smo da ljude urazumimo ali izgleda ne ide. Jednostavno ih toliko ne zanima ostatak foruma da i ne citaju ostale teme kao sto ni ova nije procitana.
Mislim da ce gomila oglasa da ide pod kljuc i u poseban deo gde nece biti vidljivi a svakii nov oglas ce biti brisan bez obzira pa makar bio i da se trazi krv za nekoga.

pozdrav za sve

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže igorKG

• Klub RiboLovci
« Odgovor #19 poslato: Novembar 02, 2013, 09:21:26 pre podne »
Igore nisi izgleda shvatio sustinu mog posta. Ti nisia taj pa nisam ni ocekivao  konstruktivniji predlog

Shvatio sam ja tvoju suštinu, al nisi ti shvatio moju: ne branim ja prodavce, već kupce- napaćeni narod, koji ovde može za neku kintu manje da kupi sebi ,uglavnom, varalicu, i da bude makar na trenutak srećan. E zbog njih je ovaj moj post.

Nije ni svaki post produktivan, u smislu: bravo, ekstra.......... da bi "prodavci" cifrali do određenog broja, kao što je to slučaj kod "onih tamo".
Ali, niste ni vi "oni tamo", i ta sloboda vas krasi  i odvaja od drugih.

Ako je u pitanju "kvalitet" foruma, onda si trebao da vodiš računa, kad si puštao određene imbecile, da ti vode glavnu reč po nekim temama, koje su na kraju i ubili. Ako ne znaš o kojim temama pričam( a sigurno znaš), ti malo pregledaj, pa ćeš videti.

Ali, ovo je moje mišljenje, ovo je vaš forum, pa radite kako vam volja. I ko  :prc: onog mučenog kupca sa početka priče, taj nije interesantan nikome  :jaooo:
Kad porastem biću Vibran...

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #20 poslato: Novembar 02, 2013, 09:37:55 pre podne »
Igore imas pravo za neke stvari ali za neke stvari i nemas . Ja sam takodje kupac i nekad i prodavac ali nisam svakodneevni na oglasima. Ne zatvaram jedan da bi otvorio drugi sa istim priborom.
U pravu si donekle za forrum ali tu na temama ima krivice do svih. Jel maldica kao tema ubijena skroz i da nije slovenaca ne bi ni ozivela. Zbog koga i zbog cega. I ne samo mladica da ne razvijam diskusiju sad jer je tema oglasi i ucestvovanje u njima
Uostalom krenulo se u sredjivanje pa ce se i to srediti. Od necega je moralo da se krene.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Van mreže Danilop

• Klub RiboLovci
« Odgovor #21 poslato: Novembar 02, 2013, 01:51:27 posle podne »
U procesu smo uspostavljanja novog pravila - od sada svi članovi koji imaju manje od 50 upisa na ostalim temama na forumu neće moći da otvore novi oglas. Takođe, upisi na oglasima više ne ulaze u zbir postova korisnika.

Van mreže drinski

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #22 poslato: Novembar 03, 2013, 12:04:54 pre podne »
U procesu smo uspostavljanja novog pravila - od sada svi članovi koji imaju manje od 50 upisa na ostalim temama na forumu neće moći da otvore novi oglas. Takođe, upisi na oglasima više ne ulaze u zbir postova korisnika.

Imate dobro pravilo za postavljanje oglasa na Balkan Kinology forumu duzina clanstva + broj postova! Mada ja licno volim oglase a nesto sam i kupio i to odlicno preko naseg foruma i oglasa!

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #23 poslato: Novembar 03, 2013, 12:32:11 pre podne »
Niko nije rekao da oglasi ne treba da postoje....ali ovakva nova pravila bih shvatio izmene kućnog reda u + smislu.
Preko oglasa niti sam kupovao niti cu kuoovati,jer ako treba da idem n a primer u požarevac da kupim ili vidim stap  i mozda se vratim neobavljenog posla onda je to skuplja dara nego mera....iako se moze naleteti na  razne stvari veoma povoljno....bistro

Van mreže koleq3

• Klub RiboLovci
« Odgovor #24 poslato: Novembar 03, 2013, 11:23:06 pre podne »
nesto od zamena  :Mladjan 1: :))) i ja sam isto kritican :)

Van mreže ilunga

• Klub RiboLovci
« Odgovor #25 poslato: Novembar 03, 2013, 05:40:44 posle podne »
Odlicno da ste resili da uvedete red! Podrzavam!

Oglasi moraju da postoje ali ogranicite broj oglasa mesecno,
ili mozda da mora da se sakupi broj postova...ali onda ljudi pisu gluposti...

Smislite vec nesto samo sredite stvar,

Forum ima ogroman potencijal ali je trenutno obicna pijaca.
I kad bi covek nekad nesto napisao smori se kad vidi da su samo oglasi aktivni,

Klikne na nove postove a ono tri strane oglasa!!!

Isto tako ne smete da postanete "prostorzasponzoreiprijateljeforuma.com"
da trgovci zakupljuju delove foruma pa da tamo rade sta oce,
ne moze posle od njih da se napise nista ni dobro ni lose o priboru...

Moderatori da budu obicni smrtnici-cinovnici a ne legende nebeske i jahaci apokalipse
da ne vredjaju clanove i da ne glume diktatore i brisu kako im se digne,to ovde nije slucaj i neka tako i ostane!!!

Ucite na tudjim greskama....

PS:I ja sam se ovde bio ukacio samo da uvaljam neke cizme :oops:

Van mreže Milanče

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #26 poslato: Novembar 03, 2013, 05:59:31 posle podne »
Trudimo se i trudicemo se da ovde sve bude kako treba i da covek moze malo da se opusti,mislim da niko ne moze da se pozali na nase moderatore jer su oduvek bili korektni  :emoha21:
Mobilni +31 651460727

Van mreže ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #27 poslato: Novembar 03, 2013, 06:16:25 posle podne »
Svaka čast tvisteru na rudarskom radu !  :Milance 4:
i ostali su vredni pomena ali on je  :njam:
 :Milance 23:

Van mreže Lomnica_city

• Klub RiboLovci
« Odgovor #28 poslato: Novembar 03, 2013, 11:07:39 posle podne »
Trudimo se i trudicemo se da ovde sve bude kako treba i da covek moze malo da se opusti,mislim da niko ne moze da se pozali na nase moderatore jer su oduvek bili korektni  :emoha21:

Sem kad prete tuzbom u tudje ime i za tudje ime (navodnom nalogodavcu mog licnog misljenja), ne sme covek nista vise da kaze u nekim temama, zato i ne pisem vise nista, najsigurnije (mada me zabole da li ce da me tuzi, nek trazi na PP podatke da popuni tuzbu propisno)...

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #29 poslato: Novembar 03, 2013, 11:44:28 posle podne »
 :dash1: :dash2: