Autor Tema: Eurosong !  (Pročitano 4175 puta)

Van mreže Mladjen

• Klub RiboLovci
Eurosong !
« poslato: Maj 11, 2014, 06:35:28 posle podne »
 :emoha009: jutros procitah novinu i vidjeh ovu osobu na slici sto je pobijedila  :emoha009:
Sta mislite kolege o ovome,postoji li nesto sto vas jos moze iznenaditi  :sarc:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: Eurosong !
« Odgovor #1 poslato: Maj 11, 2014, 07:18:33 posle podne »
Nista nas vise ne moze iznenaditi. Ocigledna stvar dda su ovi gej lobiji sve jaci i sve prisutniji. Normalnom coveku je sve teze opstati jer je pritisak ovakvih kao ovaj sinoc neverovatan. Nisam gledao ali sam citao u vestima i video  sliku. Austrijski  predsednik kaze pobedila tolerancija. Bem te tolerancijo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Mladjen

• Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Maj 11, 2014, 07:44:20 posle podne »
Tesko je danas ostati pametan u ovome svemu.Mi smo sretni,tek sada vidim,sto volimo ribolov i pobjegnemo tako od svakodnevnice.

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Maj 11, 2014, 08:00:50 posle podne »
Tesko je danas ostati pametan u ovome svemu.Mi smo sretni,tek sada vidim,sto volimo ribolov i pobjegnemo tako od svakodnevnice.
mladjene  da li je tesko ostati pametan ili ne jedno je pitanje ali nesto odbravati ili ne ...o tome se radi..meni to nema veze s tolerancijom..... : bjessan :
Ribolov je odlicna stvar....

Van mreže Sir-Miroslaw

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Maj 11, 2014, 08:32:12 posle podne »
Sta drugo reci sem BOLESNO!

Van mreže ChILd_ReBoRn

• Klub RiboLovci
« Odgovor #5 poslato: Maj 12, 2014, 05:19:42 pre podne »
eurosong je vec godinama postao poligon za isteravanje extrema... frustracija i gay parade... sto si "bolesniji" to ces bolje proc i nabiti bolji medijski prostor...

vidis da mi vec drugu godinu nemozemo upast....prošle nas kao izvanredno pozvali.. ove nista :)

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #6 poslato: Maj 12, 2014, 09:41:32 pre podne »
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Šane sa Tise

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #7 poslato: Maj 12, 2014, 09:54:26 pre podne »
Zato volim NEtolerantne zemlje kao što je ova naša! I sve više cenim...
To li su te jevropske vrednosti kojima (bezalternativno) TEŽIMO!?!? Probudi se tradicionalna  pravoslavna svatosavska porodična Srbijo!!!

Van mreže Mladjen

• Klub RiboLovci
« Odgovor #8 poslato: Maj 12, 2014, 10:21:26 pre podne »
Mi smo stvarno sretni jer smo vidjeli neko drukcije vrijeme,pogotovo tko se sijeca 80-ih godina.Meni je recimo ono sve smijesno,tranvestiti,gey i to,ali ne mrzim nikoga,ali recimo sta ce biti sa novom generacijom,koja ce mozda misliti da je imati "prijatelja" i dovesti ga kuci tati u redu jer mi kada smo bili djeca vec smo formirali nekakav stav o tome,cure sa deckima a ne kombinacije  :sarc: decko-decko i sl,jos kada ih bombarduju mediji da je to sve u redu,katastrofa.Nadam se da se to nikada nece desiti nikome koga znam.Ali dobro,to su sve zamke modernoga drustva,ali treba se okrenuti pravim vrijednostima,kao ribolov,sretan sam sto ga imam.

Van mreže zeljko

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #9 poslato: Maj 12, 2014, 10:22:38 pre podne »
Pravi pokazatelj je odsustvo komentara same pesme. Svi samo gledamo u bradu i ...

Van mreže Mladjen

• Klub RiboLovci
« Odgovor #10 poslato: Maj 12, 2014, 10:26:01 pre podne »
A danas jedino provokacijom mozes nesto postici,vidis i na reklamama se nista ne prodaje ako nisu sise i guzice,pjevacice gube mobilne sa klipicima da izbiju u prvi plan,prave provokativne spotove da bi imali gledanost,vidis da ima budala po internetu sto prave selfije dok vlak ide prema njemu i sl.Tako i onaj pjevac tranvestit,obukao haljinu stavio bradu.Vjerujem da je normalno se obukao i pjevao,da ga nitko nebi ni primjetio.

Van mreže Drayazord

• Klub RiboLovci
« Odgovor #11 poslato: Maj 12, 2014, 01:33:54 posle podne »
jebote lik obuko haljinu, stavio umjetnu bradu i šokirao pola Europe :emoha009: , a ja se vec ponadao necemu extremnom :D

Van mreže srda83

• Klub RiboLovci
« Odgovor #12 poslato: Maj 12, 2014, 01:47:18 posle podne »
Strašno je što se sve to planski predstavlja kao normalno, tako da će za 5-10 godina ovo biti uobičajeno kao i mnogo gore stvari.
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže srda83

• Klub RiboLovci
« Odgovor #13 poslato: Maj 13, 2014, 07:39:10 pre podne »
Ljudi moji pa ovo je za popizditi! Koje god novine otvorim to je: Končita ovo,Končita ono. Gadi mi se pogledati onu spodobu,odmah zatvaram stranicu kad je vidim. Kakvi smo ljudi kad nam serviraju takve  gadosti i non stop nas bombarduju takvim bizarnostima? Niko više izgleda neće da čita o pravim ljudskim vrijednostima,već o Stanijama,Sorajama,Severinama i sad Končitama. O svijete,gdje ćeš?

Sent from my HTC One using Tapatalk
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže esoks lucius

• Klub RiboLovci
« Odgovor #14 poslato: Maj 13, 2014, 10:57:36 posle podne »
u pakao zna se :yeah: