Ribolovci > Nautika

pomoc! nestala penta honda bf 8 prilikom spasavanja obrenovcana

(1/2) > >>

cobraman:
Zeleo bih uputim forumu i svim clanovima poziv u pomoc! Naime u petak sam ucestvovao u spasavanju ljudi u bujicama u svom kraju na ulasku u Obrenovac kod hotela odprilike..!te prve zgrade...topolice naselje...i predvece ostao bez goriva i privezao camac za ogradu neke kuce i dalje spasavao svoju glavu u bujici....

sutradan je neko upotrebljavao camac i uspeo da ga probusi...kolega damjan je sasvim slucajno prepoznao moju pentu kako se kaci na neki crvenkast camac...i rekao je lik da jeste sa mog zelenog koji je probusen i potopljen i da kace na taj i idu dalje u spasavanje i da ce biti vracena...i tu se penti gubi svaki trag...jutros kad sam krenuo iz izbeglistva u bg.u ka elektrani na uscu gde radim, snimim iz busa moj camac na glavnoj ulici kod benzinske pumpe...na obali na putu...nadam se da ce tamo i ostati...

MOLIM sve koji imaju neku informaciju o penti ili ako iko vidi cuje i sl nekog sa pentom honda bf 8 ...da se javi bilo kojim putem! ako sam izgubio kucu bar daj camac i pentu koji su spasili toliko njih da nadjem...

branko colanic...063392586...slike postavljam uskoro...

cobraman:
evo i slika pente...

drinski:
Voleo bih da vam neko vrati pentu ! Da li ste pokusali da prijavite nestanak u policiji mada znam da je tu kod vas haos ko jos misli o penti?
 Zelim vam srecu i da nadjete pentu!

cobraman:
Prijavio sam u recnoj policiji u Beogradu...oni su kaze javili u Obrenovac...Slabe su sanse da oni nesto nadju ali moram da se nadam nekom cudu... :empathy:

Chaki:
Ljudi kad ate na vodi gledajte. Prepoznatljiva je ipostoji broj javite. Decko je bas nastradao u poplavi i da mu pomgnemo ako je moguce bar tako sto cemo pogledati kad amo na vodi ako drugacije ne mozemo.
Inace vrstan ribolovac i odlican ribolovac

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju