Autor Tema: Daiwa tournament VIP  (Pročitano 2049 puta)

Van mreže Grada

• Pripravnik
  • *
Daiwa tournament VIP
« poslato: Jun 06, 2014, 05:43:37 posle podne »
Molim kolege za savet posto sam naumio da se oprostim od izvesne kolicine eu novcanica da podele neka iskustva o pomenutom stapu u duzini od 5 i 6 metara. gde moze da se nabavi koliko novaca i ako neko ima neki snimak da vidimo sta znaci za daiwu VIP

Van mreže bobmajstor

• Klub RiboLovci
Odg: Daiwa tournament VIP
« Odgovor #1 poslato: Jun 06, 2014, 07:55:08 posle podne »
Kolega Edo Medo i takav štap od 6m i mislim da bi on mogao sve da ti objasni.

Van mreže edomedo

• Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Jun 06, 2014, 08:27:50 posle podne »
imam tournament vip od 6 metara.   nije " made in japan" !  napisali su ono njihovo " engineered in japan"da nam zamazu oci .  :eek:    balans je identican vrhunskim stapovima od pet metara, 215 grama sa fuji sic vodilicama i originalnom daiwa drskom, 5.86 duzina. dijametar na drsci je identican najtanjim i najelegantnijim stapovima od PET metara.  strasno je zilav , vrhiunski HM80 karbon. nije ostar kako ga opisuju u katalogu ali to mu je izgleda velika prednost.  prosloga ljeta sam upecao ogromnu mrenu u gornjem toku save na njega ( necu napisati koliku jer ce zvucati kao ribarska prica) .    mom kolegi vladi iz lazarevca sam demonstrirao da je nesalomljiv drzeci velikog drinskog skobalja BUKVALNO pod mrtvim uglom ispred svojih nogu. ali generalno, stap nije za teze plovke na drini ( mada sam  ja DUBOKO uvjeren na ni jedan jedini bolonjez od 6 metara na planeti nije idealan za drinu i teze plovke !! ) .   ajde da kazemo da je po nekom mom iskustvu to najbolji stap na koji sam pecao plovcima do 6 grama .  mislim da je ipak malo preskup za onoga kome 100,200 evra razlike u cijeni igra ulogu. i  preporucio bih novi "daiwa super slim"  koji je radjen od istog materijala, a laksi je jer nema tu originalnu daiwa drsku.  i jeftiniji za 150 evra.      u svakom slucaju,  VIP ima kvalitet, dusu i sarm.   ali za tu lovu bih ipak preporucio 2 druga stapa.....

Van mreže edomedo

• Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2014, 08:29:24 posle podne »
a izvoli pogledaj novi daiwa katalog kojeg sam poslao pa vidi koliko kosta. nenamotan....