Autor Tema: Gitarijada Zajecar  (Pročitano 1735 puta)

Van mreže Borac RnR

• Početnik
Gitarijada Zajecar
« poslato: Jun 30, 2014, 05:34:31 posle podne »
Prodje godina....
Dakle ovog puta ovako...
Od 30.07-02.08 odrzace se 48,gitarijada,najstariji rock festival na svetu...
Prosle godine ga je posetilo preko 60.000 gostiju,ove godine se ocekuje i vise...
Preko 40 domacih i bendova iz bivse SFRJ plus 14 demo bendova u takmicarskom delu,5 bina i 4 dana neprekidnog RnR-a...
Ujedno se odrzava i moto skup pa se i tu sto sta zanimljivo moze videti...
E sad,prica je sledeca...
U organizaciji urr Ribolovac i varalicarske sekcije,zamislili smo da se poslednjeg dana Gitarijade,znaci 02.08 odrzi varalicarsko takmicenje koje bi izgledalo ovako...
U nekoj prepodnevnoj satnici,sve po dogovoru,bi se pecalo na Timoku,znaci mahom klen i pokoja pastrmka,pa onda pauza za odmor i rucak pa drugo poluvreme na Grliskom jezeru koje je na domak grada a tu vec ima i dragog nam bandara i klena ,smudja,soma...potom proglasenje pobednika a onda sreca,sreca,radost...
Dakle meni najdrazi deo, svi koji su radi mogu da ostanu na koncertu i bice mi drago da provedem to vece sa njima i budem im domacin...ulaz je besplatan...to bi od prilike bilo to...
E sad,objavio sam ovo ovako dosta ranije da bi ljudi sa dobrim predlozima mogli da upotpune ovu pricu i ucine je izvodljivom tako da je svaka sugestija dobro dosla,sobzirom da je ovo prvi pokusaj ovakvog tipa...
Neka gruba procena je da bi takmicenje bilo odrzivo sa nekih 20tak ljudi minimum i nekom normalnom kotizacijom tako da i tu ima mesta za razmisljanje...
Sve u svemu mislim da je prica ok pa bi bilo lepo da uspe i postane tradicionalno...ako ne,popicu pivo sam :mrgreen:
Izvolite....

Prijavite ovaj post

Van mreže Borac RnR

• Početnik
Odg: Gitarijada Zajecar
« Odgovor #1 poslato: Jul 12, 2014, 04:30:11 posle podne »
Za sada nas ima desetak...ajmo drygari,svi su dobro dosli :drinks 1:

Van mreže Borac RnR

• Početnik
Odg: Gitarijada Zajecar
« Odgovor #2 poslato: Avgust 03, 2014, 04:52:24 posle podne »
Au...evo probudismo se...
Juce je uspesno odrzan prvi varalicarski kup u Zajecaru.Ucestvovalo je 25 takmicara iz cele zemlje i jedan takmicar iz Bugarske. Ostvareno je 12 plasmana.Timok nam je kao verovatno i sve reke ovih dana bio uzasan pa smo malo morali da setamo i oba poluvremena od po tri sata,odrzali na Grliskom jezeru,prvo na kraju,gde je voda bila kristalno bistra,drugo na pocetku jezera gde je pak bilo mutno ali veoma lepo za pecanje s obzirom da reke koje pune jezero,obiluju ribom,prvenstveno klenom sto je par takmicara iskoristilo i upisalo par lepih klenova.Bravo... .Lovio se mahom bandar ali ga uopste nije bilo lako prevariti tako da sve cestitke takmicarima na ulovima.
Evo i plasmana...
1.Gosic Zeljko 165p
2.Djordjevic Milan 71p
3.Miladinovic Vladan 68p
4.Todosic Slobodan 56p i najveca riba takmicenja bandar 22cm
5.Igic Jovan 42p
5.Vucic Milos 42p
6.Vidanovic Vladimir 39,5p
7.Jovanovic Zivota 37p
8.Milosevic Veroljub 34p
9.Dinic Miroslav 24p
10.Manic Nikola 21p
Velimirovic Dragan 4,5p
Cestitke svima :)
Trece poluvreme uz RnR na gitarijadi do jutros.Nadam se da su se ljudi lepo proveli 8)
Jos jednom hvala...
Ustanovi Gitarijada
Piker glavinjare
Vida glavinjare
Mr.D glavinjare
Antax
Vidra
Mc
Dule
Mada
2Pike
Joksa
Dankraft
Miki Kg
El pi
Brzotrz
Toblerone
Formax
Dunav 525
Zajecarska pivara
Str Canada
Veki
Restoran Galija
Hvala i svim drugarima koji su dosli i bili maksimalno fer i korektni...izvinjavam se ako smo negde zatajili,bilo nam je prvi put...
Slike kada se malo dovedem u red...
Svima zelim sve najbolje i vidimo se sledece godine...