Autor Tema: Bolonjez Shimano technium cx te gt 5-500  (Pročitano 6449 puta)

Van mreže tanasko

• Pripravnik
  • *
Bolonjez Shimano technium cx te gt 5-500
« poslato: Novembar 05, 2014, 02:31:57 posle podne »
Pozdrav drustvo, kupio bih navedeni stap, dosta lepo lezi u ruci i brzo se smiri. Zanima me jel neko od clanova ima ovaj stap i ako moze da iznese misljenje o njemu kako bih bih doneo odluku. Imao sam Milo koex master 500 ali sam ga ustupio jednom prijatelju na konstantno insistiranje i sada nemam nijednu peticu  a ovaj shimano mi lepo izgleda. Stap je polovan ali je izuzetno ocuvan, ima tvrdu futrolu i cena je 100e. Molim za misljenje  :Milance 11:

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
Odg: Bolonjez Shimano technium cx te gt 5-500
« Odgovor #1 poslato: Novembar 05, 2014, 04:02:04 posle podne »
Pozdrav drustvo, kupio bih navedeni stap, dosta lepo lezi u ruci i brzo se smiri. Zanima me jel neko od clanova ima ovaj stap i ako moze da iznese misljenje o njemu kako bih bih doneo odluku. Imao sam Milo koex master 500 ali sam ga ustupio jednom prijatelju na konstantno insistiranje i sada nemam nijednu peticu  a ovaj shimano mi lepo izgleda. Stap je polovan ali je izuzetno ocuvan, ima tvrdu futrolu i cena je 100e. Molim za misljenje  :Milance 11:
mislim da je cena malo high

Van mreže tanasko

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #2 poslato: Novembar 06, 2014, 07:51:20 pre podne »
Videh da nov iz serije AX kosta oko 19000 pa rekoh da je cea korektna ili gresim. Evo linka

http://www.sportskiribolov.co.rs/shimano-technium-ax-te-gt-6-bolonjez-stapovi

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Novembar 06, 2014, 11:33:22 pre podne »
svaka stvar ma koliko bila nov kada vidi vrata prodavnice i predje prag gubi svoju MPC ...sta zanci da je stap od 100 eur ocuvan...Stanje tesko ko na forumu da prosudi samo u prici...ti ces pecati a ti treba i da kupis ,procena je tvoja ali slike bi bile dobro dosle.Futrola znaci ali i ne mora,neko ako je nematran dzabe je futrola ako stap neodrzavan i u losem stanju stavlja u futrolu..

Van mreže brane

• Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Novembar 06, 2014, 11:47:16 pre podne »
Kod nas Shimano slovi za štap za koga je nemoguće pronaći rezervne dijelove. Ne znam kako je u Srbiji, drugi uvoznik, ali mislim da je to do Japanaca. Ja imam jedan mušičarac za koga mi treba vršni dio a na njihovom sajtu uopšte nemaš mogućnost da ih kontaktiraš u vezi rezervnog dijela.
Vobler je zakon

Van mreže tanasko

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #5 poslato: Novembar 06, 2014, 09:07:24 posle podne »
Ljudi, potpuno razumem o cemu pricate ali slike ne mogu da postavim a stap ima samo nekoliko jedva primetnih ogrebotina na prvom segmentu i to jedva primetnih. Mislim da cu  ga uzeti pa cu potom postaviti slike da vidite o cemu se radi. Ne nalazim trenutno nista bolje u ponudi a treba mi stap za skobalja

Van mreže srda83

• Klub RiboLovci
« Odgovor #6 poslato: Novembar 06, 2014, 09:44:58 posle podne »
Pogledaj Tubertinije. Za mene ispred Shimano bolonjeza.
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže djkally

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #7 poslato: Novembar 06, 2014, 10:12:35 posle podne »
Ja sam pre nekih godinu dana razmisljao o ovom stapu ali sam ipak na preporulu kolege uzeo tubertini level 7 i prezadovoljan sam, sada ima neki novi model koji je dosta skuplji a istih karakteristika kao ovaj stari model (ako ti cena ne igra veliku ulogu moja preporuka)..pogledaj nesto od trabucco bolonjeza ima za 100e par modela..pogledaj i tubertini level 4305 mislim da je oko 6500din za tu cenu najbolje sto moze da se kupi..

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #8 poslato: Novembar 06, 2014, 11:18:31 posle podne »
Pogledaj Tubertinije. Za mene ispred Shimano bolonjeza.
uze mi misao iz glave ..7306 je extra stap .tubertini level

Van mreže tanasko

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #9 poslato: Novembar 10, 2014, 06:28:46 posle podne »
Sve bi bilo lepo da ne zivimo u napacenoj Srbiji gde ne moze nista da se kupi, tubertini i  milo kao da nemaju uvoznike ili uvezu po dva stapa da ne stoji zarobljen novac, strasno. Inace, posle visesatne pretrage neta kupio sam ovaj shimano i postavicu slike da vidite u kakvom je stanju i o kojoj seriji se radi, premda se na zapadu pojavila i dx serija ovog modela

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #10 poslato: Novembar 10, 2014, 08:18:19 posle podne »
mi hteli da te posavetiujemo...ako si vec resio shimano.u redu je...

Van mreže tanasko

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #11 poslato: Novembar 10, 2014, 09:05:39 posle podne »
mi hteli da te posavetiujemo...ako si vec resio shimano.u redu je...
Cenim to,  drustvo, ali tubertini stapova nema da za lek trebaju i to me je iznerviralo, toliko hvaljeni a niko ih ne uvozi u dovoljnim kolicinama

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #12 poslato: Novembar 11, 2014, 04:23:07 posle podne »
Cenim to,  drustvo, ali tubertini stapova nema da za lek trebaju i to me je iznerviralo, toliko hvaljeni a niko ih ne uvozi u dovoljnim kolicinama
Ako ima nesto kod ranka travara u NS mozda inace on nije vise diler za RS nego topfish cini mi se nisam siguran..provewri...

Van mreže brane

• Klub RiboLovci
« Odgovor #13 poslato: Novembar 11, 2014, 05:07:33 posle podne »

Hvaljeni su zato što su kvalitetni po realnim cijenama. Nema ih zato što Tubertini uslovljava da se uzme 100 000 € godišnje (tvornička cijena). To je skoro 200 000 € po mpc. Travar nije mogao toliko toga da distribuira.
Vobler je zakon

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #14 poslato: Novembar 11, 2014, 07:05:27 posle podne »
Iako je tema druga....
Realno to ne bi mogao pratiti ni mnogo veći trgovac,niti veče težište
Inače lepo reče brane odlične stapove imaš kod njih za dobre povoljne pare...