Autor Tema: Kolege pomoc ako moze  (Pročitano 1650 puta)

Van mreže Grada

• Pripravnik
  • *
Kolege pomoc ako moze
« poslato: Decembar 09, 2014, 11:24:59 pre podne »
Kolege ako moze pomoc naime ima sajt subito it i na njemu mnogo lepih polovnih stapova na primer kao ovaj  http://www.subito.it/sport/canna-daiwa-f1-bolopower-napoli-108712576.htm e sad ako moze neko da mi kaze kako bi jedan obican covek iz srbije mogao da kupi stap sa ovog sajta. A ako nikako ne moze da se kupi direktno onda molim kolege koje bi mogle naravno uz neku svoju zaradu da se jave da se opremim jer kod nas u srbiji je mnogo tesko naci ovakve stapove po ovoj ceni. veliki pozdrav za sve kolege dobre volje  :Mladjan 2:

Van mreže februa

• Pripravnik
  • *
Odg: Kolege pomoc ako moze
« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2014, 02:17:49 posle podne »
Pravo pitanje kolega  : sjeti se :

koliko znam citati italijanski, eno ga broj u levom cosetu. Mislim da treba da se nazove prodavac, dogovori susret, sedne u auto, ode do italije,isproba stpic, plati 200 evra prodavacu, i vrati se kuci .    Put do Italije i nazad, sigurno nije vise od 400 evra.   ako se kupi 10-20 stapova, onda se isplati  :emoha27:

Van mreže februa

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2014, 02:19:51 posle podne »
U slucaju da stap nije dobar, onda se lepo vratiti kuci i ustediti 200 evra  :emoha22:

Van mreže atomica

• Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2014, 03:05:42 posle podne »
Što se tiče štapa-extra štapić,lepog dizajna,boje ali sigurno nije za neko zahtevnije pecanje,recimo Drinsko pošto je
to obično reper za neko extremnije pecanje a znam da pecaš na Drini
Po mom mišljenju za malo mirnije vode i plovke do 5gr ali da me pogrešno ne razumeš ovaj štap može mnogo šta ali se mora
biti pažljiv pri izbačaju plovka pri msximalnoj ampitudi,recimo da u tom trnutku ima vetra i...
Imao sam prilike da ga probam na Limu,bombona za pecanje,radilo se oplovcima 4gr i umerenom toku,odličan lagan štapić
super balansa a i crvena boja,sve na mestu.
A vezano za SUBITO moj je savet treba biti vrlo obazriv jer neki moji drugari su imali i dobra i loša iskustva,loša su se odnosila
na to da realno stanje nije bilo detaljno opisano jer se neke stvari prećute a da ne pričam da se dogovori kupovina ponuđenog štapa
a bude vam poslat sasvim drugi-jer ribu nije moguće otvoriti pre preuzimanja,isporuke su mojim drugarima stizale uglavnom preko
TNT brze pošte.Igrom slučaja sam radio par godina u Žabariji pa delimično poznajem situaciju.
Čak se jednom desilo da je kolega kupio štap a u tubi je upakovana daska...
Ovo su neke situacije koje je moguće očekivati,žabari su žabari,puno kolega je moralo da prijavi ovakve slučajeve pa je posla imala i policija.
Najbolja je varijanta da neko miože lično otići do mesta preuzimanja da se ne bi kupila mačka u džaku.