Autor Tema: SRBIJA ŠAMPION SVEGA  (Pročitano 13250 puta)

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: SRBIJA ŠAMPION SVEGA
« Odgovor #45 poslato: Avgust 20, 2016, 01:39:39 pre podne »
Trcace za kengurima za kaznu ovi nasi protivnici

Nisam mislio da ce ovako lako da bude ali odlicno. Srebro je kao zlato ali ko zna mozda bude i zlato.
Jedino ne znam sta ce Mirko Novosel da kaze sad postp nista sto je rekao nije pogodio hehehe iskusno. Odlican trener los prognozer

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže kingluj

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
« Odgovor #46 poslato: Avgust 20, 2016, 01:40:47 pre podne »
Covek je tesko iskompleksiran Srbijom...valjda sto zadnjih 20god trpamo hrvate  u kosarci pa malo boli xaxaxa
Da li sada gleda kako trpamo kengure i razmislja sta je juce lupio cuveni strucnjak,

"Prošlog leta je Miroslava Raduljicu nazvao "drvosečom", pre nekoliko dana uoči srpsko-hrvatskog okršaja Miloša Teodosića "luzerom", jutros nikoga poimenice nije uzeo u usta, već celu srpsku reprzentaciju.

Upitan da prokomentariše šanse Srbije protiv Australije u polufinalu olimpijskog turnira u Riju, Mirko Novosel, čovek  koji je svojeveremeno kao selektor Jugoslavije osvojio dve olimpijske medalje, srebro 1976. godien u Montrealu i bronzu 1984. godine u Los Anđelesu, odgovorio je:

"Australiji dajem prednost pred Srbima. Ako bih išao korak dalje, lako je moguće da Srbi osvoje drvenu medalju." rekao je hrvatski stručnjak."

Van mreže zastomito

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #47 poslato: Avgust 20, 2016, 01:55:34 pre podne »
Дуци је објаснио све кад је у питању Новосел.

Aqua

Van mreže Slikar

• Klub RiboLovci
« Odgovor #48 poslato: Avgust 20, 2016, 11:03:37 pre podne »

Bilo kako bilo, stvari polako dolaze na svoje mesto.

Mislim, pocetak katastrofalan, ali ce na kraju jos i dobro da se zavrsi. A, mozda i vise nego dobro!

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #49 poslato: Avgust 20, 2016, 02:53:51 posle podne »

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #50 poslato: Avgust 20, 2016, 06:16:15 posle podne »
Kakve cure kakvo srce..... svaka im cast

Van mreže kingluj

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
« Odgovor #51 poslato: Avgust 20, 2016, 06:56:53 posle podne »
U najpopularnijim sportovima smo medju najjacima u svetu,
Iskreno meni olimpijska medalja koju osvoji takmicar u maratonu,brzom hodanju,sinhronom plivanju,badmintonu,odbojci na pesku...(samo pikado i poker jos fale)i jos nekim olimpijskim disciplinama,ne moze da se meri sa medaljom u kosarci,vaterpolu,trcanju na 100,200m,plivanju,boksu,dzudou...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže BLIK

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #52 poslato: Avgust 20, 2016, 09:08:15 posle podne »
Najpopularnijim sportovima iz tvog ugla... I mog a i velike vecine ljudi iz Srbije, sa Balkana.
Ali ne zboravi da milijarde ljudi sirom sveta (recimo Indijce, Kineze) vaterpolo zanima koliko i mene i tebe taj badminton. A badminton je u nekim (mnogo mnogoljudnim  :wacko2:) drzavama popularan kao sto je fudbal u Srbiji (koji bih zabranio na minimum 10 godina, dok se sve lopurde ne sklone sto dalje).

I zivo me zanima tvoj komentar (a i ostalih ljudi sa Balkana) na nove olimpijske sportove od 2020. godine :sumadinac:  Vozenje skejta, surfovanje, sportsko penjanje...

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #53 poslato: Avgust 20, 2016, 09:22:17 posle podne »
Ne pratim sve sportove i mogu da razumem da nekp voli badminton ili ona nozna odbojka gde se uvijaju ko glista oko udice.
U svakom slucaju ja pratim sta mene interesuje isto kao sto kinezi malezijci prate ono sto oni igraju i gde osvajaju medalje.
A sto se fudbala tice Blik slazem se sa time

Van mreže Šane sa Tise

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #54 poslato: Avgust 20, 2016, 10:04:21 posle podne »
Medalje u SVIM EKIPNIM sportovima u kojima smo nastupili!!  :e15: :emoha22: :emoha21: :koopje:

Kako fale - odbojkaši!!!
To me vrhunski nervira! Da nemamo plasman na OI jer bi bilo "previše" evropskih selekcija... A u tim badmintonima i slično, najmanje idu evropske selekcije! Pa nek osvajaju onda Indije i Tadžikistani medalje u "svojim" sportovima, mi se nećemo "buniti" što uopšte nismo ni u konkurenciji, ali, brate - bez SRBIJE U ODBOJCI!? Zato idu Egipat, Kanada, Meksiko...??? Moje poštovanje tim zemljama, ali šta su one to pa postigle u odbojci? Ikada?
Jbt, FIDŽI je osvojio zlato - u ragbi 7! Mi ga i ne igramo... Bože moj! Daj onda da olimpijski turniri budu najjači mogući u svim sportovima! Da ne zaboravimo, i košarkaši su tek nedavno, na poslednjem kvalifikacionom turniru obezbedili "vizu" za olimpijadu! Bukvalno među poslednjima, a evo ih u finalu! Totalno je bezveze ovako....

Van mreže kingluj

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
« Odgovor #55 poslato: Avgust 20, 2016, 10:19:45 posle podne »
Ma idi bre Blikonja,kakvi skejt,badminton,pentranje...to ovde rade deca do 11 god..
olimpijske igre ili Olimpijada znas odakle potice i od kada...i u kojim su se sportovima takmicili tada,
mnogo mi je logicnije da prosiruju sa Strongest Man npr nego sa badmintonom...
tako da bi se Zevs zajedno sa svim bogovima prevrnuo na teme da vidi pojedine danasnje sportove na OI,
a popularno je i pecanje u celom svetu,gadjanje glinenih golubova,squosh,polo,body building,ragbi,školice...pa ih nema tamo :)

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #56 poslato: Avgust 20, 2016, 10:36:42 posle podne »
Blik je u pravu sto se tice masovnosti....I interesovanja.....da ne spominjemo malajski box,I jos nele mnogo masovnije sportive u svetu.....koji na zalost nisu nama svojstveni.....no imamo uspehe na svetskim kupovima,turnirima, oli.I gramaza, prvenstvima I svima svakako svaka cast ..

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #57 poslato: Avgust 20, 2016, 10:40:13 posle podne »
Pucanje glinenih ima. Ivane olimpijske igre pa mora iz celog sveta po nesto. Kakve veze ima ono sa konjima i sportom ali neko i to gleda.
Nemam problen i gledam samo sta me interesuje i sta vplim da gledam

Van mreže kingluj

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
« Odgovor #58 poslato: Avgust 20, 2016, 11:19:31 posle podne »
Ma pustite te badmintone,golubove,konje...
da vidimo da li cemo ponovo da dovatimo komsije,

Van mreže kingluj

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
« Odgovor #59 poslato: Avgust 20, 2016, 11:43:20 posle podne »

Čitam danas da hrvati kazu da se uzdaju u njihovog golmana koji je,po njima najbolji na svetu...
Odlican je,
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LNclrCMGrUs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LNclrCMGrUs</a>