Autor Tema: Novak Djoković  (Pročitano 6902 puta)

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: Novak Djoković
« Odgovor #15 poslato: Septembar 14, 2015, 10:24:46 pre podne »
"J***o vas Novak Djokovic!! Koliko je ljudi dalo zivot za ovu drzavu a svi pricaju i slave samo Djokovica!"
Izjava nebitnog lika na ulici koja mi se urezala u mozak koja mi je prosirila vidike.
]

U srbiji ce se svasta oprostiti ali uspeh neciji jako tesko ce naci prolaz kod ljudi. Ljubomora ce nas dotuci. Svaka drzava bi volela da ga ima jer bi ga sa ponosom pominjala Iu svakodnevnim vestima a ovde ce se uvek naci neko da ga pljune.

Jebiga kad smo takav narod generalno pa nam nista ne valja
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže realistik

• Klub RiboLovci
« Odgovor #16 poslato: Septembar 14, 2015, 10:51:29 pre podne »
Kad cujem izjave tipa: pa koliko on zaradjuje para,dal ce meni nesto da da pa da ga hvalim...i slicna sranja prosto mi se smuci,ja obicno takvima kazem: pa uzmi brate reket i pobedi Nadala i Federera i dace ti milion dolara sigurno,...a da...jos jedno pitanje...jel su fudbaleri(koji uglavnom ne postizu nikakav uspeh osim mladih) u povlascenijoj situaciji od Noleta jer o njima moze da se prica,da ne kazem njake uvek,bez secanja na heroje koji su dali zivot za zemlju??? Ljudi....svet,a kamo li malena Srbijica,ce dugo cekati da se pojavi ovakav sportista,ko ne zeli ne mora da ga gleda i voli,ali nas sto ga volimo pustite na miru!

Van mreže Slikar

• Klub RiboLovci
« Odgovor #17 poslato: Septembar 14, 2015, 11:13:38 pre podne »
1.
"J---o vas N.DJ."
Ovako nesto moze da izgovori totalno nekulturni imbecil. I kao takav, svakako ne moze da pametnim, normalnim ljudima, otvori oci, prosiruje vidike i sl. Naprotiv!

2.
Slavi ta zemlja mnoge, a ne samo Novaka. I one koji su dali zivot za nju, pa i ostale. Slavi i velica Andrica i mnoge druge, slavi Teslu, Milanovica, Pupina i ostale. Slavi i spomenike im dize.

3.
Zasto ne bi slavila i sportiste? I nije u pitanju samo Djokovic. I drugi su docekivani maltene spektakularno. Pa, zar je mala stvar biti najbolji medju 6 i po milijardi ljudi (ili koliko nas vec ima), pa da je ne znam sta u pitanju?
Ovde, u Svedskoj, ne prodje bukvalno ni jedan dan, a da Zlatana ne vidis u novinama, na tv-u...besprekidno me gleda sa trafika, sa naslovnih strana casopisa. Ne mozes pobeci Nigde od njegovog lika. Ponekad sa strahom ulazim u kupatilo, kad se uvece vratim s posla. Imam osecaj da cu unutra zateci Ibrahimovica kako se brcka u kadi i kaze mi: Dje si, bolan, sta ima!?
I nikada jos nisam na Swe-televiziji cuo da neko kaze: _ebo vas Zlatan!

Van mreže kingluj

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #18 poslato: Septembar 14, 2015, 11:17:25 pre podne »
Promasenim ljudima svaki tudji uspeh smeta,
a pri tome pljuju nase najvrednije,
svako im je za sve kriv osim njih samih a to se tesko leci,

http://novakdjokovic.com/fondacija/

Stop Wishing Start Doing

Van mreže Slikar

• Klub RiboLovci
« Odgovor #19 poslato: Septembar 14, 2015, 11:23:30 pre podne »
...da, zaboravio da kazem najvaznije:

Novaku svaka cast, sve cestitke, ziveo 100 godina!!!
Sad ima, vise nego realne sanse, da u sledecih par godina dodje do 2. mesta na svetu svih vremena. A mozda cak i do broja 1. Ne bi me to nesto posebno iznenadilo.

Na mreži mikroel

• Klub RiboLovci
    • m2m-solutions
« Odgovor #20 poslato: Septembar 14, 2015, 12:37:24 posle podne »
Samo ću reći BRAVO NOVAČE ,Srbija je ponosna na tebe i tvoje uspehe!
Na pravi način prezentuješ svoju zemlju i to ne samo na terenu.

Van mreže Milanče

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #21 poslato: Septembar 14, 2015, 05:37:33 posle podne »
Ma Nole je jedan a ljubomore ce uvek biti... :emoha21:
Mobilni +31 651460727

Van mreže kingluj

• Moderator
  • Klub RiboLovci
Stop Wishing Start Doing

Van mreže realistik

• Klub RiboLovci
« Odgovor #23 poslato: Septembar 16, 2015, 01:32:00 pre podne »
Pa sigurno bi ga voleli i da je izgubio od Cilica....niti je tu nekada bilo ljubavi niti ce je ikada biti,a posebno ne treba zaliti zbog toga i uzaludno pokusavati ispravljanje krive Drine jer u ovom slucaju je to nemoguce,ali postovanje i uvazavanje bi trebalo da postoji......,zato on takve ovako voli :prc: kulturno i socno...a i u tome je(na zalost tih komsija) najbolji,bez premca!

https://www.youtube.com/watch?v=BMpmamZD9hY

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #24 poslato: Septembar 16, 2015, 09:41:03 pre podne »
Ne treba se uzbudjivati preterano. Poraz boli ispadanje sa velikih takmicenja takodje. I Novosel naziva Raduljicu drvosecom a zaboravio je sve uspehe koje je imao sa reprezentacijom SFRJ. Verovatno te trofeje i ne racuna u trofeje ali ako njih ne racuna onda on kao trener nema trofej ili mozda ima neki. Ko se stidi svojih uspeha a uz to jos i omalovazava tudj uspeh i tudje igre koje su uz to priznate od mnogo vecih faca u svetu sporta onda tu malo coveka ima.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Cp6uja

• Klub RiboLovci
« Odgovor #25 poslato: Septembar 16, 2015, 11:49:17 pre podne »
Smesni su majke mi :metla:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #26 poslato: Septembar 16, 2015, 12:14:38 posle podne »
isto tako inace I mi reagujemo kad ispadnemo. Eto nema nas u fudbalu nigde a oni su sveprisutni na svakom takmicenju. Jebiga zivot je to zezanja uvek ima ali ne treba vredjati I ponizavati nikoga.

Problem Cro kosarke je nastao 1995  kad su sami sisli sa postolja da ne bi slusali himnu Hej sloveni. Kad sidjes na takav nacin tesko je da se ponovo na postolje popnes

Na mreži mikroel

• Klub RiboLovci
    • m2m-solutions
« Odgovor #27 poslato: Septembar 16, 2015, 12:40:57 posle podne »
Ovo je tacno 100% .

Van mreže kingluj

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #28 poslato: Septembar 16, 2015, 01:47:50 posle podne »
Samo neka bude tako i dalje,neka beze sa slusanja nase himne i dalje,
tesko se taj komplex leci,
samo ne znam Chaki kada smo mi tako reagovali prema njima  : sjeti se : tako da ti pada u vodu ono sto si rekao da i mi tako reagujemo kada ispadnemo,
ciju mi himnu nismo slusali kada smo bili drugi ili treci?
to je svojstveno hrvatima a ne nama,
Zasto tako ne reaguju kada gube od drugih nego samo od nas?
Stop Wishing Start Doing

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #29 poslato: Septembar 16, 2015, 01:58:46 posle podne »
rekao sam da se I mi ljutimo ali rekacija je razlicita jer mi nismo nikad silazili sa postolja. To je bitna razlika. Kad prodjemo znamo da zajebavamo da bockamo ali to je car svake pobede kao sto je ljutnja normalna kod poraza. Treba biti dostojanstven I ne pljuvati protivnika. To je izostanak one ferke koja je nekad bila  problem veliki.
ovo ce biti I ostati veciti derbi kao derbi zvezde I partizana bice carki ali jedan protivnik treba da se mane vredjanja posle meca. Sto pre to uradi bice svima bolje a strasti ce biti mirnije ili kanalisane kako treba.
Ne secam se da je ijedan medij ijedan covek vredjao Cilica kad je osvojio US open prosle godine. Nama Cilic ne smeta kao sto nije smetao ni Ivanisevic ali ocigledno da tudj uspeh mnogo boli pa jos ako je posteno u borbi I protiv protivnika I protiv publike onda je to jos veca draz pobede.

Tu je I odgovor na poslednje pitanje. OVO JE DERBI I poraz od vecitog rivala uvek boli., Znam kad izgubi zvezda od partizana kako se osecam a isto tako znam kako sam se sad u nedelju osecao. takodje znam kako mi se drugari osecaju koji navijaju za partisan hehehe kao sto oni znaju kako je meni bilo u porazu.