Autor Tema: Да се и наш глас чује  (Pročitano 6632 puta)

Van mreže tomo VS

• Lovac
  • Klub RiboLovci
Odg: Да се и наш глас чује
« Odgovor #45 poslato: Septembar 25, 2018, 12:11:38 posle podne »
Ovo bi trebalo ostampati i proslediti svim LU i LD u Srbiji!

Van mreže SUMO

• Administrator
  • Klub RiboLovci
  • ....najsjajnija zvezda je Karadjordjeva zvezda !
« Odgovor #46 poslato: Februar 04, 2019, 03:07:21 posle podne »
Nas glas ce se itekako cuti.
Zahvaljujuci entuzijazmu i idejama predsednika LSS-a,
kao i njegovim prijateljima, jedna ozbiljna ekipa javnih licnosti se okupila nedavno. Uradjen je lep spot, koji ce ici na lokalnim i na 02 tv.
ucesnici
- Vanja Grbic
- Vuk Kostic
- Vojin Cetkovic
- Darko Milicic
- Sloba Vasic
- Branislav Tomasevic

Inace, poslednji glumac me je prijatno iznenadio. Osim sto je magistrirao iz lovstva, upravnik je u Nikincima i vrlo lepo poznaje divljac, trofeje i balistiku. I naravno lovi sa 7x64 :)

Van mreže mikahunter

• Lovac
  • Klub RiboLovci
  • L.U ,,VAROVNICE,, Dobar pogled
« Odgovor #47 poslato: Februar 04, 2019, 06:20:14 posle podne »
Bane ozbiljan covek i strasan lovac i poznavalac imao sam prilike da ga upoznam i caskam sa njim.Lepo je to da se neko potrudi i malo ovom narodu objasni ko smo mi i sta smo mi,mada sobzirom kako nas prozivaj sa svih strana i koliko se trude da upropaste lov i ljude koje imaju u posedu oruzje i to ce da prozivaju sa svih strana kako su sportisti i glumci ubice.
Meni je drago da se trude ljudi i ulazu svoje vreme i znanje nije to mala stvar izaci pred kamere i objasniti ljudima koji iz ko zna kojih razloga osudjuje lovce i svrstavaju u isti kos sa ubicama i krivolovcima.
DOBAR POGLED

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #48 poslato: Februar 04, 2019, 06:30:40 posle podne »
Davnih dana sam predlagao ovako nesto u razgovorima sa Vukom Vojinom i Vanjom na raznoraznim pecanjima ali nije bilo sluha u savezu. Sad je prilila da ispravi i polozaj lovstva i lovaca u drustvu.
Citam komentare na ubistvo rukometasa pa ispada kao da su ga lovci ubili.
Lepa ekipa se skupila treba animirati jos poznatih ljudi koji su lovci i pustiti ih da rade posao zajedno sa napokon dobrih vrhom saveza.
Cekamo emisiju koja ne sme biti mlaka . Mora se biti i malo grub jer nas niko ne stedi

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže mikahunter

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #49 poslato: Februar 04, 2019, 06:42:32 posle podne »
..moguce i da ti poznati ljudi vide zlo ocima pa nece da se preterano eksponiraju kako ih nebi jasili.Dosta poznatih znam koji su bili kod nas na srndaca,upoznao ih u komercijala.Ima tu glumaca,pevaca,politicara,kriminalaca koji kada bi ulozili svoje vreme mislim da bi imalo uticaja na drzavu.Ovi iz estrade,glumci,sportisti verovatno bi prosli kao i mi ali zato politicari i krimosi koju su naravno svi usko povezani kad bi se potrudili sigurno bi bilo uticaja.
Bilo bi steta da drzava upropasti lovstvo koje je u pojedinim drzava jedna od jacih finansiskih priliva,nemoguce da nevide korist od toga.Dali je bolje da izdvajaju sredstva za ove LGBT za promene polova i neznam sta jos nego da ulazu u lovstvo,fali tamo izgleda medju jacim redovima pravih lovaca.
DOBAR POGLED

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #50 poslato: Februar 04, 2019, 07:01:33 posle podne »
Videli smo da od politicara nismo vajdu imali bas nikakvu. Malo ej Canak krenuo da talasa ali se brzo smirio. Imali smo lovce medju njima ( Bubalo Jocic Bajatovic......) ali ne videsmo korist nikakvu kao organizacija. Oni jesu imali korist lovili gde su hteli i sta su hteli moglo im se.
Jedan nas je unazadio za jedan mandat kao 3 prethodna ali izdrazsmo valjda i prezivesmo. Sad valjda treba i nama da svane. Vreme je a i red je mnogo je vremena proslo.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže mikahunter

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #51 poslato: Februar 04, 2019, 08:44:07 posle podne »
to jeste onaj debeli Canak vise puta bio kod nas...to si u pravu oni za sebe gledaju korist.
DOBAR POGLED