Autor Tema: Да се и наш глас чује  (Pročitano 9337 puta)

Van mreže tomo VS

• Lovac
  • Klub RiboLovci
Odg: Да се и наш глас чује
« Odgovor #45 poslato: Septembar 25, 2018, 12:11:38 posle podne »
Ovo bi trebalo ostampati i proslediti svim LU i LD u Srbiji!

Van mreže SUMO

• Administrator
  • Klub RiboLovci
  • ....najsjajnija zvezda je Karadjordjeva zvezda !
« Odgovor #46 poslato: Februar 04, 2019, 03:07:21 posle podne »
Nas glas ce se itekako cuti.
Zahvaljujuci entuzijazmu i idejama predsednika LSS-a,
kao i njegovim prijateljima, jedna ozbiljna ekipa javnih licnosti se okupila nedavno. Uradjen je lep spot, koji ce ici na lokalnim i na 02 tv.
ucesnici
- Vanja Grbic
- Vuk Kostic
- Vojin Cetkovic
- Darko Milicic
- Sloba Vasic
- Branislav Tomasevic

Inace, poslednji glumac me je prijatno iznenadio. Osim sto je magistrirao iz lovstva, upravnik je u Nikincima i vrlo lepo poznaje divljac, trofeje i balistiku. I naravno lovi sa 7x64 :)

Van mreže mikahunter

• Lovac
  • Klub RiboLovci
  • L.U ,,VAROVNICE,, Dobar pogled
« Odgovor #47 poslato: Februar 04, 2019, 06:20:14 posle podne »
Bane ozbiljan covek i strasan lovac i poznavalac imao sam prilike da ga upoznam i caskam sa njim.Lepo je to da se neko potrudi i malo ovom narodu objasni ko smo mi i sta smo mi,mada sobzirom kako nas prozivaj sa svih strana i koliko se trude da upropaste lov i ljude koje imaju u posedu oruzje i to ce da prozivaju sa svih strana kako su sportisti i glumci ubice.
Meni je drago da se trude ljudi i ulazu svoje vreme i znanje nije to mala stvar izaci pred kamere i objasniti ljudima koji iz ko zna kojih razloga osudjuje lovce i svrstavaju u isti kos sa ubicama i krivolovcima.
DOBAR POGLED

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #48 poslato: Februar 04, 2019, 06:30:40 posle podne »
Davnih dana sam predlagao ovako nesto u razgovorima sa Vukom Vojinom i Vanjom na raznoraznim pecanjima ali nije bilo sluha u savezu. Sad je prilila da ispravi i polozaj lovstva i lovaca u drustvu.
Citam komentare na ubistvo rukometasa pa ispada kao da su ga lovci ubili.
Lepa ekipa se skupila treba animirati jos poznatih ljudi koji su lovci i pustiti ih da rade posao zajedno sa napokon dobrih vrhom saveza.
Cekamo emisiju koja ne sme biti mlaka . Mora se biti i malo grub jer nas niko ne stedi

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže mikahunter

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #49 poslato: Februar 04, 2019, 06:42:32 posle podne »
..moguce i da ti poznati ljudi vide zlo ocima pa nece da se preterano eksponiraju kako ih nebi jasili.Dosta poznatih znam koji su bili kod nas na srndaca,upoznao ih u komercijala.Ima tu glumaca,pevaca,politicara,kriminalaca koji kada bi ulozili svoje vreme mislim da bi imalo uticaja na drzavu.Ovi iz estrade,glumci,sportisti verovatno bi prosli kao i mi ali zato politicari i krimosi koju su naravno svi usko povezani kad bi se potrudili sigurno bi bilo uticaja.
Bilo bi steta da drzava upropasti lovstvo koje je u pojedinim drzava jedna od jacih finansiskih priliva,nemoguce da nevide korist od toga.Dali je bolje da izdvajaju sredstva za ove LGBT za promene polova i neznam sta jos nego da ulazu u lovstvo,fali tamo izgleda medju jacim redovima pravih lovaca.
DOBAR POGLED

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #50 poslato: Februar 04, 2019, 07:01:33 posle podne »
Videli smo da od politicara nismo vajdu imali bas nikakvu. Malo ej Canak krenuo da talasa ali se brzo smirio. Imali smo lovce medju njima ( Bubalo Jocic Bajatovic......) ali ne videsmo korist nikakvu kao organizacija. Oni jesu imali korist lovili gde su hteli i sta su hteli moglo im se.
Jedan nas je unazadio za jedan mandat kao 3 prethodna ali izdrazsmo valjda i prezivesmo. Sad valjda treba i nama da svane. Vreme je a i red je mnogo je vremena proslo.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže mikahunter

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #51 poslato: Februar 04, 2019, 08:44:07 posle podne »
to jeste onaj debeli Canak vise puta bio kod nas...to si u pravu oni za sebe gledaju korist.
DOBAR POGLED

Van mreže nidzamotocross

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #52 poslato: Februar 20, 2019, 07:51:30 posle podne »
https://youtu.be/mkAIEiUZ3Tc

Послато са SM-J730G уз помоћ Тапатока

''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila.''
“Sve su Drine ovog svijeta krive; nikada se one neće moći sve ni potpuno ispraviti; nikada ne smijemo prestati da ih ispravljamo.”― Ivo Andrić

Van mreže SUMO

• Administrator
  • Klub RiboLovci
  • ....najsjajnija zvezda je Karadjordjeva zvezda !
« Odgovor #53 poslato: Februar 24, 2019, 08:10:56 pre podne »
Pokrenuti stvar sa mrtve tacke i raditi PR necega sto je zapusteno totalno je vrlo tesko.
Medjutim, prvi rezultati se vide. Energija i zelja naseg predsednika Brace je vidljiva. U realizaciji ovog spota ucestvovala su tri forumasa. Dule Zarkic, Vanja Grbic legenda i pomalo ja.

U petak smo napravili ekipu za odnose sa javnoscu. Puno ima ideja, malo naravno novca kao i uvek za sve, ali idemo korak po korak.
I drago mi je da je ovo i ekipa riboLovci.com i pravi ljudi na pravom mestu.

Van mreže Sale Zr

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #54 poslato: Februar 24, 2019, 09:02:45 pre podne »
Bravo! Tu smo da pomognemo
Šefe, koji ti je vrag?

Van mreže tomo VS

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #55 poslato: Februar 24, 2019, 03:31:13 posle podne »
Svaka cast Sumo milo mi je da su i clanovi foruma tu,vi ste direktna veza sa nama lovcima ipak ste vi glavna karika i spona izmedju nas obicnih lovaca i glavesina!Reci mi jeste li probali i nasu folk pevacicu da kontaktirate Ljupku Stevic?Opet da ne bude da samo muskarci govore i promovisu lov.Malo da se razbiju predrasudi i zbog ravnopravnosti polova!

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #56 poslato: Februar 25, 2019, 11:18:26 pre podne »
Davnih dana sam pisao da se ukljuce poznate licnosti u promociju lovstva. Drago mi je da je sve krenulo kako treba i da je napokon pamet presudna a ne pripadnost ovome ili onome. Lovac je bio gospodin covek kao ucitelj ili lekar  i takav treba da ostane. Ne zelim da stavljaju u grupu ubica neki koji nisu ucinili ni korak jedan da bi te zivotinje spasili kad je sneg velik ili kad su poplave.
Ekipa je odlicna ima jos oznatih koje treba ukljuciti u sve ovo.Treba spasiti lov i ribolov da u eri FB i ostalih drustvenih mreza covek ostane normalan i neotudjen. Kad bi se svi druzili kao lovci sto se druze i u dobru i u zlu gde i nam kraj bio a ne ko neki koji samo laju protiv nas i nazivaju nas svakavim imenima a za tye iste zivotinje uradili nista u izvotu nisu osim sto im je paravan za navlacenje para u svoj dzep.

Van mreže lovac na srndace

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #57 poslato: Februar 28, 2019, 07:06:33 posle podne »
Caki potpisujem  :hi:

Van mreže alcedo

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #58 poslato: Maj 29, 2019, 08:56:43 posle podne »
Vidi li ko srndaća?  :)

Na mreži angler

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #59 poslato: Maj 29, 2019, 10:01:00 posle podne »
sredina slike, malo gore levo u daljini izmedju ta dva tanja drveta i izanjih??? uzgred, kakvo ovo ima veze sa temom...
Ja sam iz Vojvodine, imam libelu u glavi, nemoj ti meni nije uzbrdo