Autor Tema: Да се и наш глас чује  (Pročitano 11379 puta)

Van mreže tomo VS

• Lovac
  • Klub RiboLovci
Odg: Да се и наш глас чује
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 30, 2019, 11:17:59 pre podne »
Ne spominju promenu ZODIL-a iako je najavljivana ili je to plan za drugih godinu dana?Nema nikakve naznake ni sa strane LSS-a o izmirenju i ponovnom uspostavljanju saradnje sa LSV?Posto vidim da ni jedna strana ne popusta,a i ne trudi se da ucine neki pomak.

Van mreže NeLe001

• Moderator
  • Klub RiboLovci
  • Nemanja Mićić
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 30, 2019, 11:56:46 pre podne »
Ne spominju promenu ZODIL-a iako je najavljivana ili je to plan za drugih godinu dana?Nema nikakve naznake ni sa strane LSS-a o izmirenju i ponovnom uspostavljanju saradnje sa LSV?Posto vidim da ni jedna strana ne popusta,a i ne trudi se da ucine neki pomak.
Томо, колико знам имају у плану и да мењају ЗОДИЛ, али се просто не може све урадити одједном.
Што се тиче ЛСВ-а, конкретно знам да су направљени неки помаци у тој сарадњи. Знам да Браца има вољу да сарађује са ЛСВ-ом, јер сам мало причао са њим на ту тему. Али, не пита се само једна страна о тој сарањи иако је она знатно боља него у претходној гарнитури. Но, свакако има места за побољшање односа.

Van mreže serbian_hunter

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 31, 2019, 08:38:09 pre podne »
Pooštriti kriterijum za polaganje lovačkog ispita.

Rodjen da lovi, osudjen da radi!
Odelo ne čini čoveka kao ni lovca oružje!

Van mreže mrwa22250

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #63 poslato: Novembar 01, 2019, 10:57:29 pre podne »

Sa ovim se slazem,samo sam misljenja da za koju godinu nece imati ko da ga polaze i da je to mozda i veci problem.
Kad smo vec kod problema,dodao bih razjedinjenost i potpunu neinformisanost clanstva,sto je lose za clanstvo ali odlicno za rukovodstvo(proslo,sadasnje,buduce...)
Politika,kao najprljavija ljudska rabota,isuvise je prisutna u lovstvu.Vodecu ulogu dobija u vreme Zivojinovica(citaj pocetka propasti) i uspesno je zadrzava do dana danasnjeg,sto je za divljac,lovista i korisnike istih imalo katastrofalne posledice.Talas katastrofe dostize svoj vrhunac za mandata Sormaz Dragana i siguran sam da smo tada kao organizacija dotakli dno dna,cak i samim njegovim izborom,a i svime ostalim sto je u tom periodu ucinjeno.Mozda je zato malcice neumesno porediti ucinak sadasnje ekipe sa tim periodom,jer da nisu uradili nista mnogo je bolje od onda radjenog.Promene su povrsinske,vise nekako kozmeticke,a clanstvo vise nema vremena za cekanje.Minut do dvanaest je bio pre deset godina,pa koliko je onda sati sada.
Jeste,zivimo u Srbiji gde sve ide sporo i tesko.Sve izuzev samohvale i obecanja,pa mi i ovo saopstenje LSS-a lici na drugi dnevnik RTS-a.
Dobar pogled.
Dok pametni popustaju,budale zavladase!

Van mreže drinski

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #64 poslato: Novembar 01, 2019, 12:53:58 posle podne »
Polozice Ugljesa kod mene preko veze nego spremaj pare za poluautomat blizi se punolestvo...

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka

Van mreže GoranChe

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #65 poslato: Novembar 05, 2019, 06:17:01 posle podne »

Van mreže Sale Zr

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #66 poslato: Novembar 18, 2019, 11:22:16 pre podne »
Dobićemo izmenu zakona koji će biti mnogo strožiji nego ovaj sad, plus dodatni porez.  Džaba radne grupe, samo gubljenje vremena i energije, ovo je zemlja Srbija. Nama drugi pišu zakone, nas samo zamlaćuju.
Šefe, koji ti je vrag?

Van mreže shooter82

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #67 poslato: Novembar 18, 2019, 06:24:07 posle podne »
Kakav porez?

Van mreže Sale Zr

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #68 poslato: Novembar 18, 2019, 07:05:38 posle podne »
Na lovačke puške u istom kalibru. Ako imaš dve dvanaestice, na jednu plaćaš porez. Nadam se da su glasine, ali mislim da nisu  :ireful:
Šefe, koji ti je vrag?

Van mreže lovac na srndace

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #69 poslato: Novembar 19, 2019, 08:03:21 pre podne »
 :eek:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #70 poslato: Novembar 19, 2019, 09:53:17 pre podne »
Nikad bolje nam bilo nije

Sent from my iQ8011 using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže gardista

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #71 poslato: Novembar 19, 2019, 11:41:02 pre podne »
Na lovačke puške u istom kalibru. Ako imaš dve dvanaestice, na jednu plaćaš porez. Nadam se da su glasine, ali mislim da nisu  :ireful:
:emoha15: za one koji nas vode...  :e15: :e15: :e15:
ne volim da pricam o sebi, al' uzmimo za pocetak moj slucaj...

www.adio.rs

Van mreže BUCKO

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #72 poslato: Novembar 21, 2019, 04:25:41 posle podne »
LSS treba javno da pozove 80000 lovaca na BOJKOT !!!!
I sve ostale vlasnike oružja, neznam cifru ali kad bi se javno izašlo i pozvalo na bojkot ne verujem da bi im bilo sve jedno jer to je sigurno preko 100000 glasača
NISAM ZGODAN, ALI SAM NEZGODAN
DRUGOVI I DRUGARICE HALO DRUZE
NI JA NISAM ONO ZASTA ME POMALO DRZE

Van mreže mrwa22250

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #73 poslato: Novembar 21, 2019, 05:54:24 posle podne »
Samo ne vidim ko ce ispred LSS-a to i da uradi.Treba za to i obraza i mooda a u LSS-u je tridesetogodisnja nestasica i jednog i drugog,mozda,izmedju ostalog zato sto i dalje imamo lovacke funkcionere sa tolikim stazom u savezu.Svima nam je na zalost poznat njihov minuli rad i da prst obraza imaju odavno bi sami otisli.Valjda po ugledu na svoje politicke idole,istrajace hrabro na funkcijama,jedni do zadnjeg Srbina u Srbiji,a drugi do poslednjeg zeca u ataru.
Dobar pogled,ko jos ima cime da gleda  :pivo:
Dok pametni popustaju,budale zavladase!

Van mreže lovac na srndace

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #74 poslato: Decembar 10, 2019, 08:30:02 pre podne »
Konacno veliki pomak LSS al nije moje da o tome pisem ima ovde kolega koji imaju udela u tome pa ocekujem od njih  :hi: