Autor Tema: Pozdrav kolegama po stapu  (Pročitano 6789 puta)

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
Pozdrav kolegama po stapu
« poslato: Februar 11, 2017, 12:22:45 pre podne »
Zelim sve da vas pozdravim, malopre se registrovah na forumu. Bio sam dugo clan na drugom, ali zbog nekih nesuglasica sa pojedinim ljudima sam banovan trajno, jednostavno malo burnije reagovah na neke ničim izazvane  provokacije i admini to nisu tolerisali, meni ban drugima nista. Tako ti je to nekad u zivotu, nije sve pravedno. Ali bilo pa proslo, nebitno je  u krajnjoj liniji.

Izvukao sam pouke, tako da se na ovom mestu takve stvari nece dešavati. Ovde sam pre svega da bih kacio slike svojih ulova, uživao u tudjim i mozda sklopio poneko prijateljstvo, sto da ne, to je uvek dobrodoslo. :emoha15: 

Inace, poreklom sam iz Apatina, studiram (bogami vec dugo) u Beogradu Pravo, jos malo pa apsolvent.  Apatinski tereni su medju najlepšim u celoj Srbiji, na njima sam napravio prve ribolovacke korake. Jos sa 5 godina sam krenuo da se bavim ovim hobijem (mada je pecanje za mene daleko vise od toga, to je bitan deo mog zivota), u početku sam jurio kedere teglom po plicacima, potom lovio babuske dubinski, onda malo plovkarenje i varalicarenje. Ovo poslednje je ipak moj omiljeni nacin ribolova i uglavnom bacam veštačke mamce poslednjih par godina. Sve lovim ciljano osim soma (uhvatio sam par komada pri lovu smudja).  Pišem povremeno za Ribolov, par puta sam se pojavio i u magazinu Spin and Fly. Da ne dužim vise, rekoh osnovne stvari o sebi, mislim da je dovoljno :pivo:
Recept za uspeh je prost: radi ono sto voliš i u šta veruješ.

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
Odg: Pozdrav kolegama po stapu
« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2017, 01:33:49 pre podne »
Nesto zeza ovo postavljanje slika..jedan lepi zimski baron :emoha15:

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2017, 02:36:28 pre podne »
Ne znam kad si bio ovde a ni kad si banovan pa samim tim ni razlog, ali nebitno sasvim. Dobrodosao, odlican smudj  :hi:

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2017, 10:04:51 pre podne »
Aco dobro nam dosao nadam se da ces ovde naci ono sto si dosada trazio  :emoha21:
Mobilni +31 651460727

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2017, 10:57:54 pre podne »
Hvala momci na dobrodoslici. Simke nisi me razumeo, nisam banovan na ovom forumu vec na drugom, da ga ne pominjem  sad, nije ni vazno. Mada, vidim da ovde ima registrovanih kolega koje su administratori na  na tom drugom forumu i za koje sumnjam da su me izbacili.

Na ribolovcima sam prvi put. Izvukao sam pouke sa tog prethodnog foruma, da ne treba upadati u besmislene rasprave jer ima ljudi koji znaju da te onako fino isprovociraju i izbace iz takta.

Imam dosta slika u arhivi, sto smudjeva sto drugih riba.  :emoha21: A Jedva cekam da se dokopam vode kad malo otopli, da bude novih fotki :sumadinac:

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #5 poslato: Februar 11, 2017, 12:19:26 posle podne »
Aco nista ne brini mi nemamo veze sa drugim forumima mi imamo svoj nacin rada i to je to.Slobodno tastaturu u ruke i podeli slobodno sve svoje iskustvo sa nama  :emoha21:
Mobilni +31 651460727

Van mreže kingluj

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2017, 02:43:56 posle podne »
Druze te kolege koji su clanovi ovde a urednici  tamo imaju ista prava kao i svaki clan ovog foruma i nista vise od toga,
ovde su banovanja toliko retka da ih se ja i ne secam jer admini i urednici shvataju da u uzavreloj atmosferi dolazi do neprikladnih reci i rasprava i to resavaju opomenama i smirivanjem strasti umesto banovanjem kao na tom drugom forumu gde jedva cekaju da nekoga banuju jer se posvadjao sa njima ili nekim njihovim drugom ili sponzorom npr,
ovo je drugacije koncepiran forum od koga je taj varalicar i nastao kasnije pa su im urednici prvo bili clanovi ovde pa preleteli tamo,
oni koji su ovde a i dalje napisu po nesto su samo Mamijo i Iz koliko ja znam, i jako su korektni ljudi,
ostali,tipa Kockara,Chuppe i ostalih su zadnji post napisali pre ko zna koliko vremena  tj kada su otcepili deo ovog i napravili svoj privatno sponzorski forum gde izigravaju čobane a članove tretiraju kao ovce,koje ako skrenu sa njihovog puta i iznose misljenje suprotno njihovom i njihovih sponzora,bacaju pod nož tj ban,
ovde da bi bio banovan bas trebas da preteras i dosadis i Bogu i narodu :)

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2017, 05:37:10 posle podne »
 :emoha009: Kingluj je sve rekao  :emoha15:
Mobilni +31 651460727

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2017, 06:04:15 posle podne »
Tako je. Primetio sam da se tamo pise mnogo o priboru i da ima previse oglasa.
Postalo je upadljivo, ne verujem da bi neko toliko hvalio stapove, masinice i trošio svoje vreme a da nije placen za to.
Neki ljudi su mi zaista pali u ocima.

A o bahatosti i umisljenosti admina i moderatora bolje ne pričati. Meni je tamo Ervin jedan od gorih likova. Sa njim sam i imao najviše rasprava.

Van mreže srda83

• Klub RiboLovci
« Odgovor #9 poslato: Februar 11, 2017, 06:20:54 posle podne »
Eto ja npr kažem Chakiju da je nikakav ribolovac,da samo prdi u prazno i nikom ništa :-)
Pozdrav i dobrodošao.
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #10 poslato: Februar 11, 2017, 07:10:20 posle podne »
A sta da ti kazem Srdjo kad si u pravu hehe.
Batalite druge forume druge admine ovde smo gde smo i teramo nasu pricu inace bice banovanja hahahhahahahahaahah

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže simpson H

• Lovac
  • Klub RiboLovci
    • http://www.musicarenje.com
« Odgovor #11 poslato: Februar 11, 2017, 08:00:58 posle podne »
Ja ne mogu da gresim dusu u vezi tog foruma, ima dosta interesantnih stvari i diskusija koje mene licno zanimaju. Na stranu sto sam trajno banovan zbog toga sto sam jednom od moderatora rekao "sikter". Ali ono stvarno je pomalo cudan kriterijum, kapiram i da moraju da hvale pojedine proizvodjace i uvoznike ali ponasanje pojedinih moderatora je u najmanju ruku skandalozno. Opet sa pojedinim sam imao sasvim solidnu komunikaciju. I dalje ga citam i pratim pod drugim nickom ali vise komentarisati necu nikada.
Realno ovaj forum je daleko liberalniji i opusteniji.

Van mreže zoazokk

• Klub RiboLovci
« Odgovor #12 poslato: Februar 11, 2017, 08:37:40 posle podne »
Simsone nisu valjda i tebe banovali? : jao :

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #13 poslato: Februar 11, 2017, 08:50:11 posle podne »
Nasi pogledi su daleko drugaciji mi smatramo da covek treba da se opusti i da se oseca prijatno.Naravno to ne uspeva kod svakog clana a i nemamo bas toliko moderatora ... :emoha22:
Mobilni +31 651460727

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #14 poslato: Februar 11, 2017, 09:16:53 posle podne »
Forum i Jeste zamišljen za opuštanje a ne za sprovodjenje represije. Ljudi se razlikuju prosto, sa nekima ne mozes naći
zajednički jezik i to je tako. U tom slučaju svako na svoju stranu.

Jos jednom hvala na lepom prijemu. Potrudicu se da obogatim forum fotografijama i korisnim informacijama. Vec sam poceo  :emoha009: