Autor Tema: Pozdrav kolegama po stapu  (Pročitano 6530 puta)

Na mreži srda83

• Klub RiboLovci
Odg: Pozdrav kolegama po stapu
« Odgovor #15 poslato: Februar 11, 2017, 09:39:28 posle podne »
Hajde vala,i mi smo se svi ulijenili pravo da ti kažem. Valjalo bi nas malo probuditi.
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže simpson H

• Lovac
  • Klub RiboLovci
    • http://www.musicarenje.com
« Odgovor #16 poslato: Februar 11, 2017, 09:56:48 posle podne »
Simsone nisu valjda i tebe banovali? : jao :
Jesu brate pre neki dan. Kazem ti, jeste bila malo zesca polemika o stapovima, odgovorih na par provokacija a onda je jedan od moderatora, valjda zeljan dolivanja ulja na vatru nastavio sa provokacijama. Ja mu skrenuh paznju da ako ima da kaze nesto na tu temu neka kaze a ako nema onda sikter. I sutradan trajni ban uz obrazlozenje "sikter". Valjda je vece staraca celu noc vecalo :), cak nikad nisam ni upozoravan niti banovan na neki kraci period. Dobro, kapiram da ne sme da se zamera pojedinim " strucnjacima" sto bacaju sa BR 50g, za Avidom 35 ili PB od 3oz 60g tako da sam ban opusteno prihvatio bez frke. Ali ispada smesno. U sustini ja volim te diskusije o priboru ali mogu i bez tog foruma.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #17 poslato: Februar 11, 2017, 10:03:20 posle podne »
Evo jos jednog smudja lepog iz Dunava. Slika je malo mutnija, ali dobro, ne moze svaka ispasti savršeno. Drhti ruka od adrenalina a smudj ne voli fotografisanje
pa se otima :Mladjan 1: Nije mi jasno samo kako sam ga izvadio a nemam ni avida, ni pb, pecam štapom od 40 evra : jao :  Moram malo da se nasalim ne zamerite :emoha21:

Recept za uspeh je prost: radi ono sto voliš i u šta veruješ.

Van mreže cedapn

• Klub RiboLovci
« Odgovor #18 poslato: Februar 11, 2017, 10:14:08 posle podne »
Po slici se vidi da si mlad momak zato i burno reagujes,kad dodjes u neke,nase, zrelije godine bice ti sve jedno dal je moja stela bolja od tvoje saltige i obrnuto.Svacije misljenje je dobrodoslo, pa i kad je pogresno dobijes savet od iskusnijih kolega.

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #19 poslato: Februar 11, 2017, 10:24:03 posle podne »
Cedo apsolutno uvek cu saslušati normalne i dobronamerne ljude koji imaju nesto pametno da kažu :emoha21:

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #20 poslato: Februar 11, 2017, 11:14:30 posle podne »
Hajde jos ovog i da prestanem da ne bih postao dosadan ljudima.

Za razliku od prethodna dva ovo je letnji primerak.

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #21 poslato: Februar 12, 2017, 12:11:33 pre podne »
Samo ti kaci i vadi im mast slobodno  :emoha21:
Mobilni +31 651460727

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #22 poslato: Februar 12, 2017, 12:17:18 pre podne »
 :emoha009:

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #23 poslato: Februar 12, 2017, 03:43:28 posle podne »
Jesu brate pre neki dan. Kazem ti, jeste bila malo zesca polemika o stapovima, odgovorih na par provokacija a onda je jedan od moderatora, valjda zeljan dolivanja ulja na vatru nastavio sa provokacijama. Ja mu skrenuh paznju da ako ima da kaze nesto na tu temu neka kaze a ako nema onda sikter. I sutradan trajni ban uz obrazlozenje "sikter". Valjda je vece staraca celu noc vecalo :), cak nikad nisam ni upozoravan niti banovan na neki kraci period. Dobro, kapiram da ne sme da se zamera pojedinim " strucnjacima" sto bacaju sa BR 50g, za Avidom 35 ili PB od 3oz 60g tako da sam ban opusteno prihvatio bez frke. Ali ispada smesno. U sustini ja volim te diskusije o priboru ali mogu i bez tog foruma.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Ja rekao kako očekujem izbacivanje aludirajući na strogost admina, a oni to protumačili kako njima odgovara, jedva dočekali i  napisali "izbačen na sopstveni zahtev". I na to mi jos obrisali temu koju sam otvorio i u kojoj sam hteo da se zahvalim svim korektnim ljudima, kazem u cemu je bio problem i oprostim od foruma. Kakvi foliranti.

Van mreže ribar-milja

• Klub RiboLovci
« Odgovor #24 poslato: Februar 12, 2017, 07:17:26 posle podne »
Mislim da nije fer sad drvlje i kamenje po njima. Ipak si bio tamo 7-8 godina.
Nemam veze s tim forumom, samo sam clan kao i ovdje, takk da ih ne branim, nego pokusavam biti realan.
Bio sam svjedok i tvog i SimpsonH-ovog banovanja. SimpsonH je rekao sta i kako i tu nemam sta dodati.
Sto se tebe tice, mislim da nisi banovan samo zbog prepirke sa kolegom. Nakupljalo se to jedan odredjen period. Posljednjih mjesec-mjesec ipo dana si mnogo pisao. Bas mnooooogo. Pisao si u mnogim temama....Ma skoro u svim temema. :)
A pisao si itprilike ovako: Tema je izaberi jedan (misli se na vobler), a ti pises u rukama Mandusica Vuka svaka puska bice ubojita. Urednik te upozori, a ti opet pises da se ne mozes odluciti za jedan jer je i tvojom rukama svaki vobler ubojit..Pa ok, onda zaobidjes temu i kraj...
Tvrdio si da u ribo prodavnicama u Srbiji 90% ljudo sto rade nemaju veze sa ribolovom.."popljuvao" free time, a ja iz Srpske sve telefonom ugovorio kad sam masinicu kupovao. Vrlo korektni ljudi.
U temi VELIKI vobleri za smudja, ti pises kako je bolji vobler od 7cm, da veliki vobler ne znaci veliki smudj. Upozore te da imas bar 10 tema gdje mozes slobodno pisati o manjim voblerima, ali ti i dalje po svom...kao sto bi pecao velikim voblerom, to trazi tezi pribor,....i upadas u rasprave sa covjekom koji je u zadnje vrijeme imao nekoliko kapitalnih smudjeva bas na veliki vobler.
Ovo  je jdan dio koji sam zapamtio, a bilo je toga jos.
E sad, da li je to za trajni ban? Po meni nije.
Nisam zlonamjeran i ne bih volio da me tako dozivis. Pisem ovo da mozda shvatis koju si gresku pravio.
Sve sto sam napisao je samo moje misljenje, mozda i grijesim...
Pozz

Pecanje je život!!!

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #25 poslato: Februar 12, 2017, 07:40:32 posle podne »
"A sta da ti kazem Srdjo kad si u pravu hehe.
Batalite druge forume druge admine ovde smo gde smo i teramo nasu pricu inace bice banovanja hahahhahahahahaahah"

Ja sam vec rekao da ostavimo sve te stvari tamo kod njih a da ovde ne pominjemo nista ali izgleda ne vredi.

Ljudi terajte ovu pricu koja je ovde. Svi mi imamo probl3m sa nekim od foruma ali kad bi se sve prenosilo ovamo licili bi na kurir ili informer.

Batalite ne pominjite ne ostavljajte prostora nikome da sutra kaze oni tamo pisu o nama. Jednsotavnp ovde ste dok ste ovde i tako se ponasajte.

Ja mislim da to svi mozemo a i moramo hahaha

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Aco Marjanovic

• Klub RiboLovci
« Odgovor #26 poslato: Februar 12, 2017, 07:52:17 posle podne »
Samo da odg ribaru milji ...

Druze, ima istine u tome sto kazes, jesam preterao pisanjem u nekim temama i nije bilo potrebe za prepucavanjem. Dosta je bilo saljivih komentara s moje strane a to na varalicaru nije dozvoljeno. Nisam rekao da je free time loša prodavnica, vec da jedna zaposlena nije bas upućena u varalicarenje i da je antipaticna izuzetno, da je jako prepotentna. Ja sam u svim temama iznosio svoje mišljenje zasnovano na ličnom iskustvu. I sam priznajes da nisam zasluzio trajni ban.

E sad, necu da preuzimam svu krivicu na sebe, ima je i na drugoj strani. Niko nije terao recimo onog koricu da pljuje moje crteže i da govori kako sam netalentovan toliko da mu je muka. Drugi kolega mi je rekao kako samo sebe gledam i da me boli ona stvar za tudje mišljenje, sto nije tacno. Ervin admin na tom sajtu na moje pitanje da li mogu da postanem član odredjene grupe grubo odgovara"naravno da ne mozes" bez daljih objašnjenja, a tako se ne obracas coveku koji je na tom forumu proveo 7-8  godina i pokacio tonu lepih fotografija, davao savete početnicima.

Da rezimiram, jesam preterao sa pisanjem na sve strane, jesam postao naporan ali sam nekoliko puta dobio takve uvrede da se nisam mogao suzdrzati a da ne opsujem. Taj forum jeste bio dobar, ali kakvi ljudi ga vode bice sve gori.

Eto toliko od mene o varalicaru. Izvinjavam se urednistvu.   :emoha15:

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #27 poslato: Februar 12, 2017, 08:40:28 posle podne »
Ok ajde da zavrsimo sa tim ko je kakav i cija je krivica to cemo ostaviti iza nas idemo dalje ovde kako to vec cinimo  :emoha21:
Mobilni +31 651460727

Van mreže Banerott

• Klub RiboLovci
    • Black Beast
« Odgovor #28 poslato: Februar 13, 2017, 10:01:43 posle podne »
A ne ne ja imam da kazem za taj drugi forum ................
Salim se , prvenstveno bih zeleo da se izvinim svim kolegama po (forumu) stapu,sto sam naj aktivniji bio na delu prodajte kupite opremu za rib.  Znam da nije opravdanje ali stvarno jako malo slobodnog vremena imam,radim vec 20 god od 8 do 18H u jednom fordovom servisu i kad imam slobodnog vremena ako me ne ceka ni jedan auto kod kuce odem do dunava i nekad ni ne zabacim samo sedim i lapim-blejim i super mi je tada ako me razumete, nisam preprodavac i prodavao sam opremu uglavnom koja mi stoji i ne koristim je,bio sam u oktobru u Svedskoj tri nedelje malo sam pecao na jezeru Malaren,izbacicu slike obecavam !!! U maju bih trebao da idem opet na jako jako duzi period  :Yahoo!: pa se nadam da cu manje raditi a vise pecati i biti aktivniji na drugim temama, inace od sedme godine pecam , od 12-ste do 19-ste sam imao camac na potezu Sodros-guskov salas, mozda me par kolega i poznaje licno...
Nemojte zameriti nista obecavam bicu bolji Drug Clan  :desetka:
Prodajem kucu (pored groblja) jako tihe komsije :)

Van mreže vladadjsmu

• Klub RiboLovci
« Odgovor #29 poslato: Februar 13, 2017, 10:52:29 posle podne »
...ja o Varalicaru necu da pisem jer nemam dovoljno slobodnog vremena da napisem sve sto imam.
Plus bih na sve to mogao dodati gomilu zanimljivih fotografija i privatnih prepiski.
Zao mi je samo sto mi je toliko vremena trebalo da ukapiram sa kakvom bagrom imam posla.
p.s...uz izuzetak Mamija i Roberta Igaza,momci za primer.