Autor Tema: POMOĆ HITNO  (Pročitano 1873 puta)

Van mreže Mudri

• Klub RiboLovci
POMOĆ HITNO
« poslato: Mart 05, 2017, 08:29:54 pre podne »
Pomagajte ljudi,hitno mi treba telefon od člana Marenda,iz Goražda,moj pametni telefon obriso imenik nekidan u đepu,problem je što moram pokupiti neki štapić u Sarajevu,a prolazim u utorak tamo,poslao sam mu PP ali ga nema dugo na forumu pa se bojim da neće viditi poruku do utorka,ako neko zna ima pivu i ćevape,može i broj na poruku ,wibwr,whats up itd meni ravno,098-495 281

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: POMOĆ HITNO
« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2017, 11:26:36 pre podne »
Probaj da nadjes broj na google nalogu preko racunara ako si brojeve cuvao na google. Ako nisi jebiga a nije mi jasno kako se pobrisani  kontakti u dzepu to cujem vec ko zna koji put i smatram da je nemoguce ali ko zna. Ako nadjem kontakt saljem ti

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Mudri

• Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2017, 11:46:11 pre podne »
Volio bi i ja da je nemoguće,bem ti pametne telefone,pola sam kontakata našao na google računu ali ostale ne,valda se nije dobro sinhroniziro,nađi nekako broj,ali kolegi se desila još gora stvar,krepo mu telefon a nije napravio google račun i sada nema nijedan kontakt,a njemu trebam donjeti štap....

Van mreže simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2017, 01:44:01 posle podne »
Jel znas da li je jos na nekom forumu, mozda neki lokalni tamo sa drine, mozda ga neko licno zna. Ili ako mu znas ime i prezime sigurno ima drugih nacina da se nadje broj i stupi u kontakt.

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #4 poslato: Mart 05, 2017, 02:37:55 posle podne »
covek se zove Marko Savic ovo mu je mail   [email protected] pokusaj preko FB ovde je clan ali bez upisa tako da je oglas verovatno postavio negde na drugom mestu. Ovo je sve sto sam nasao a posto nemam FB ovo je sve od podataka koje imam za njega.
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #5 poslato: Mart 05, 2017, 02:52:39 posle podne »
Na fejsu ima samo Ivan Savic u Gorazdu
Mobilni +31 651460727

Van mreže Mudri

• Klub RiboLovci
« Odgovor #6 poslato: Mart 05, 2017, 02:53:56 posle podne »
I ja sam taj meil našao i poslo mu poruku,ali neznam hoće li ga pročitat ili ne,na fejsu ih ima bar 50 Marka Savića,nemogu svakog pitat jel taj što meni treba,.....

Van mreže Mudri

• Klub RiboLovci
« Odgovor #7 poslato: Mart 05, 2017, 02:56:33 posle podne »
Tnx legendo ,meni izbacio nekih 50 Marka,bem ti fejsbuk i ko ga izmisli,zakon bilo kad si imo blokić i upisivo telefone,ova danasnja tehnika je da ne kažem šta.... : jao :