Autor Tema: Zabranjeno Pecanje  (Pročitano 818 puta)

Van mreže Banerott

• Klub RiboLovci
    • Black Beast
Prodajem kucu (pored groblja) jako tihe komsije :)

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: Zabranjeno Pecanje
« Odgovor #1 poslato: Novembar 20, 2017, 10:59:06 pre podne »
Nasa posla. Zabranjeno pecanju u toku umesto u razlivima kubicima i pravim i stvarnim mrestilistima.
Nakaradna vlast nakaradna odluka i totalno nepoznavanje oblasti za kpju se odluke donose. Tako  je i svim oblastima ne samo u ribolovu.
Tatalno odustvo struke u odlucivanju sve se svodi na politiku. Moze Ljuba da im rasclani sve do najsitnijih detalja oni niti razumeju niti hoce da razumeju oblast za koju donose odluke.

Bice bolje u nekom drugom zivotu gotovo sam siguran

poslato sa govornice

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Banerott

• Klub RiboLovci
    • Black Beast
« Odgovor #2 poslato: Novembar 21, 2017, 09:05:16 posle podne »
Sve je to sa namerom,verovatno im je potreban taj deo za nesto (sljunkara,privatne marine ili vikend naselje plac sa izlazom na vodu). Potez od Begeca do Novog Sada tacnije telepa i kamenjara voleo bih da se slika snimi ili tako nesto,nemas gde na vodu izaci vise sve ogradjeno i privatizovano vile na obali celom duzinom. A rukavaca tj malih dunavaca prirodnih mrestilista koliko hoces samo se ogradjuju zasipaju i prave marine ......
Cak su i nudisti :eek: jadni morali da lupe ogradu jer su im hteli uzeti to za vile i vikendice
Prodajem kucu (pored groblja) jako tihe komsije :)

Van mreže angler

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Novembar 22, 2017, 10:07:30 pre podne »
i kod mene su na 1210 kilometru postavili tablu da je rukavac iza jednog spruda mrestilište i da je zabranjeno pecanje. To su izgleda zaišli pa celom obalom postavljali table. Ta tabla kod mene nije potrajala par dana,nekom zatrebalo lima...
Ja sam iz Vojvodine, imam libelu u glavi, nemoj ti meni nije uzbrdo