Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 308 puta)

Van mreže Ribolovac232

• Početnik
Pomoc
« poslato: Avgust 05, 2018, 01:35:53 posle podne »
Ja bih vas zamolio za pomoc. Zelim da kupim opremu za ribolov. Pa trebaju mi saveti iskusnih ribolovaca. Da mi pomognu oko pogleda koji je teren sta se tu moze pecati, kakav stap, vrsta strune, tezina olova, udice i sve vezano za to. Ko ima vremena da mi pomogne neka mi se javi u inbox pa cu detaljno dati sve informacije kako bi mi se pomoglo. Nisam pecao od malena, tada sam mali bio nisam razumeo,a sada posle 20-ak godina mi proradila zelja za tim hobijem.
Hvala vam unapred. Javite mi se u inbox

Van mreže srda83

• Klub RiboLovci
Odg: Pomoc
« Odgovor #1 poslato: Avgust 05, 2018, 03:27:31 posle podne »
Pozdrav i bistro. Najbolje je da napišeš gdje bi pecao,na kakvim terenima i šta te vuče:varalica,plovak,fider... Dosta ljudi će se uključiti i možeš da učestvuješ u raspravi i da dosta saznaš. Takođe, prelistaj malo forum, naći ćeš dosta korisnih stvari.
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže Ribolovac232

• Početnik
« Odgovor #2 poslato: Avgust 05, 2018, 04:24:56 posle podne »
Okolina Vrsca. Dakle Kanal dtd, Belocrkvansko jezero, reka Karas. Prvo na plovak sta uzeti. Nesto klasika, koja struna, udica. I moja zelja je varalicarenje. Ja mislim da ima toga na kanalu i jezerima. Ali prvo plovak. Cisto da se podsetim pa posle nesto ozbiljnije na varalicu. Predloge mi saljite u inbox ako mi saljete linkove gde pazariti da ne bude problema kao reklama

Van mreže Ribolovac232

• Početnik
« Odgovor #3 poslato: Avgust 08, 2018, 09:41:51 pre podne »
Niko da pomogne

Na mreži simke

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Avgust 09, 2018, 03:59:59 pre podne »
Pregledali malo forum imas tonu imformacija. Sve zavisi kolko hoces da potrosis

http://www.ribolovci.com/forum/index.php?board=17.0