Autor Tema: Потез вредан дивљења Немање Матића  (Pročitano 250 puta)

Van mreže kingluj

• Moderator
  • Klub RiboLovci
Odg: Потез вредан дивљења Немање Матића
« Odgovor #1 poslato: Novembar 05, 2018, 11:07:19 pre podne »
Nasi mediji su naklonjeni rezimu svi do jednih,
i koriste sportiste za svoju samo promociju,
ova vest je tacna samo u segmentu da Matic,koji je inace ljut i razocaran u FSS i potezima neukog vodje nacionalnog tima,da ga ne nazovem trenerom jer to niti nije,nije nosio obelezje posveceno poginulim britanskim vojnicima poginulim u mislim Prvom svetskom ratu,koje je u obliku cveta maka a ne NATO krsta,
To je za svaku pohvalu kao patriotski potez jer su ucestvovali i u otimanju Kosova i bombardovanju Srbije ali da se sve opisano desavalo u svlacionici nesto bas i ne verujem,
Matic nista takvo nije izjavio,a mediji ni nasi ni britanski nisu bili u svlacionici Manchestera,samo su zvanicnici kluba izjavili da niko ne mora to da nosi,
a Matic da gubi milione zbog gluposti i drzave koja se samo promovise preko njega,i Manchester da gubi tako dobrog igraca zbog takodje gluposti ne ide sa zdravim razumom i biznisom pre svega
Stop Wishing Start Doing

Van mreže alcedo

• Početnik
« Odgovor #2 poslato: Novembar 05, 2018, 07:22:48 posle podne »
Treba nositi Natalijinu ramondu.

Van mreže kingluj

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Novembar 05, 2018, 09:10:51 posle podne »
Britanci u cast pobede nad fasizmom u Prvom svetskom ratu i u cast svojih poginulih vojnika nose cvet maka ili bulke,
Srbi povodom istog datuma su nosili na reveru cvet Natalijine ramonde,
Simbol je stradanja a zatim i vaskrsnuca Srpskih vojnika na Kajmakcalanu 1916 gde ova biljka jedino raste pored Srbije... kada uvene poprska se vodom i cvet ponovo ozivi,
Ona i cveta u vreme Vaskrsa,
Cerka mi se zove Natalija pa igrom slucaja znam simboliku te biljke koja je ime dobila po Srpskoj kraljici Nataliji a u botaniku je uveo Josif Pancic
Stop Wishing Start Doing

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #4 poslato: Novembar 07, 2018, 08:41:59 pre podne »
Ovaj covek je smeker svetskog kalibra

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......