Autor Tema: Gume i povrsinci za bassa  (Pročitano 123 puta)

Van mreže slavko

• Klub RiboLovci
Gume i povrsinci za bassa
« poslato: Januar 11, 2019, 07:02:59 pre podne »
Posto vise bassa sigurno necu da lovim vreme je da se rastanem od  vise od 100 komada raznih gumica za bassa i nekoliko povrsinaca.

Od gumica tu su fin S fish 4" -11 kom, fin S fish 5" - 4 kom, fin S shad 3" - 4 kom, Slug-Go 3",4" i 5" - 9kom, nekih Kalin's guma bez vibracije, Man's Augertall wormova, Manipulator wormova, Culptit wormova, Berkley wormowa, nekih zaba, jos nekih wormova sa currly tail-om, Mister twister wormova, YUM dingera 2 boje po 6 kom...polovini ime ne znam.

Neke gume su bodene udicom, a velika vecina je novo.

Od povrsinaca ti su 4 Potina praistorijska rada sigurno preko 20g stari, excalibur spit'n image, excalibur pop'n image, neka dva meni nepoznata poppera verovatno kinezi, jitterbug, dva minnow spoona finska (jedan u boji kalifornijske pastrmke drugi bio metalik pa oguljen da bude sedef, husky jerk 12cm finski i dve neofarbane zare od 10cm.

U kompletu ide i jedno 15tak udica, mahom Owner Mustad i Gamakatsu...

Sve saljem slozeno u Plano kutiji

Cena 10.000 din. Postarina moja.

Dogovor oko slanja na PP.

Moze i zamena za neki dobar jaci feeder stap recimo trabucco perfecta competition feeder 390-120g ili morske voblere tipa tide minnow slim 175, Duel hardcore minnow 150, 170, shimano sillent assasin i slicno.

Sent from my SM-A605FN using Tapatalk

Van mreže slavko

• Klub RiboLovci
Odg: Gume i povrsinci za bassa
« Odgovor #1 poslato: Januar 14, 2019, 05:08:38 posle podne »
9500

Sent from my SM-A605FN using Tapatalk